Skocz do zawartości

GTA V - dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

Złożyłbym preorder, ale nie wiem, gdzie będę przebywał 17 września - albo w domu, albo w drugim domu, gdzie studiuję. A jak nie zagram w dniu premiery to potem dopiero pod koniec września, bo 19 wybywam z kraju na tydzień. Sami rozumiecie tragizm sytuacji w tym momencie :/

 

Chyba jednak z rana pojadę do Empiku, ewentulanie MM, albo Saturna. Całe życie na krawędzi...

Odnośnik do komentarza

jeszcze tak nawiązują na chwilę do problemów z RDR. faktycznie były cyrki i to niemiłosierne. na allegro schodziły nawet po 350 jak ktoś miał możliwość odbioru osobistego. były braki bo faktycznie tłumaczyli, że kontener :D na ultimie zamówiłem i kurier dostarczył bez problemów. problemy z realizacją mogły też być przez """niedocenienie""" gry. popyt przerósł ich zaopatrzenie i był zonk. choć w przypadku RDR czy R* trudno o takie coś (stąd potrójny cudzysłów :P).

 

z V na bank zabezpieczyli się lepiej i zaspokoją cały rynek. zaspokoją to chyba idealne określenie :D toć to złoto w plastikowym pudełku, ludzie sami im wciskają hajs więc raczej zrobili stosowne zapasy.

Odnośnik do komentarza

Z RDR był taki problem, że Cenega dała dupy i nie zamówiła, jako oficjalny dystrybutor, odpowiedniej liczby sztuk na nasz region. Poza Polską była to chyba jeszcze Słowacja i Słowenia jeżeli dobrze pamiętam. Pamiętam, że się tłumaczyli, że kontenerowiec z grami im zatonął ;) Dobrze, że znajomy ma sklep z grami we Wrocławiu (konsolki.pl) i on sam dostał wtedy 1 (jedną!) sztukę, którą wspaniałomyślnie zdecydował mi sprzedać. A zamawiał kilkadziesiąt sztuk, jak zawsze każdej lepszej gry. Wszędzie były problemy. Druga dostawa była dopiero po 3 tygodniach. Miejmy nadzieję, że Cenega nauczyła się na błędach. Muve to ich oficjalny sklep także chyba wiedzą co robią. Gdyby mieli tylko np. 10000 sztuk, to nie pozwoliliby zapreorderować więcej. A tak - cały czas przyjmują zamówienia. Także nie powinno nam gier zabraknąć ;)

 

Krupek - korzystałem z paczkomatów dziesiątki razy. NIGDY nie miałem żadnych problemów z niczym związanym z dostarczeniem/odbiorem. Według mnie jest to lepsza opcja niż kurier. Nie musisz kolesiowi tłumaczyć gdzie ma jechać, nieraz w ogóle palanty nie dzwonią. A tak to kurier dokłądnie wie gdzie ma paczkomat i na początku ZAWSZE odwozi przesyłki do paczkomatów, potem się zabiera za dostarczanie w indywidualne miejsca.

Edytowane przez JaMaJ
Odnośnik do komentarza

paczkomaty są spoko, jeżeli nie mamy parcia na paczkę albo nie jest ona nie wiadomo jakiej wartości. wiadomo są wyjątki od reguły itd. jedni nie mieli problemu z xx zamówieniami, inni za pierwszym razem załapali error.

kumpel ostatnio tak zegarek utopił. niezbyt skoncentrowany kurier poczty wrzucił jego paczkę do kogoś innego i ktoś znalazł fajny prezent w skrzyneczce. o ile poczcie jako poczcie czy bezpośredniej dostawie można jeszcze zaufać, o tyle nie ryzykowałbym z paczkomatami. nie chce siać fermentu czy coś, just sayin że lepiej jednak odebrać osobiście albo od kuriera we wtorek nić chlać z rozpaczy w poniedziałek.

 

btw reklama roz(pipi) system :D

Odnośnik do komentarza

 

Sweet :(

cR6QZrL.jpg

Fake, zobacz co pisze jest napisane na płycie - "Single player disc 1 and multiplayer, a przecież nie będzie żonglowania płytami, tylko jedna będzie po prostu do zainstalowania. :)

 

Ale nawet jak to FAKE, to gra tak czy siak będzie na 2 DVD

 

http://www.geek.com/games/gta-v-has-an-8gb-mandatory-install-ships-on-2-discs-for-xbox-360-1560868/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...