Skocz do zawartości

GTA V - dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

Czyli co? Chcę zaznaczyć sobie punkt na mapie i nie mogę bo jest mgła? Czy jest jakieś racjonalne wyjaśnienie zastosowania tej mgły? Bo dla mnie to mega słaby pomysł. 

 

wg. mnie dobry bo wprowadza element eksploracji. niby widzisz gdzieśtam na horyzoncie mount chiliad, ale jednak nie oznaczysz sobie gps'em drogi tylko musisz samemu się tam dostać.

 

 

 

Z tego co pamiętam to cała mapa będzie otwarta od początku, a te zakryte obszary będą się pewnie odkrywać, kiedy po prostu będziemy je zwiedzać

 

no tak jak pisałem - wszędzie można pojechać, ale nie ma całej mapy od razu.

Edytowane przez tk___tk
Odnośnik do komentarza

A ok, to będzie się odkrywać na stałe. Bo jak ktoś napisał w RTS, to pomyślałem, że będzie tak jak z mapą w obsarze growym czyli tylko wokół naszych jednostek jest odsłonięta mapa, a wszędzie indziej nawet jak już tam byliśmy to jest mgła.

Jak się odkrywa na stałe to spoko luz. Czy przypadkiem nie ma aczika a odkrycie mapy? 

Odnośnik do komentarza

 

“Hello, I noticed that the Special Edition of GTA V includes a large "blueprint" of the map. I was wondering if the Standard Edition of GTA V will include the traditional folded paper map that, as far as I can recall, has always been included with GTA games.” – received via Mouthoff

"Will a GTA V poster be included when the game is purchased?” – @ny718kid

 

As in all previous Grand Theft Auto games, we’ve made a point of including a map of the world to aid players in navigating the city. In all versions of GTAV, the game disc will accompany a map with all the details players will need to navigate the world. One big change though with this game is that with a world of this size, we created a double-sided map based poster to make sure players have all the information they might need to discover and explore the world. The blueprint map in the other editions does contain plenty of additional information and secrets on it.

Odnośnik do komentarza

Przy okazji jak jesteśmy przy mapach, dzisiaj robiłem porządki w szafach i znalazłem tego rodzynka. Jeździło się po ulicach tego wielkiego miasta, co nie?

 

i7n6DZryNrnBY.jpg

 

Znalazłem jeszcze trójkę i vice city z zaje.bistymi okładkami na xboxa, ale raz, że nie mam już 360, a dwa, że to i tak wersje ntsc były :(

 

iEb0F5nJs4IUC.jpg

Odnośnik do komentarza

Albo obleciec. Odrzutowcem.

 

Właśnie ciekawa kwestia. Bo z jednej strony mapa ma być otwarta cała od razu, ale z drugiej strony interesuje mnie czy np. już w ciągu 30-minut po rozpoczęciu gry będzie można sobie zasiąść za sterami takiej Hydry czy innego rzadziej występującego pojazdu. Z tego co pamiętam to w San Andreas za sterami odrzutowca zasiadaliśmy dopiero w okolicach przechodzenia Szkoły Latania i to była na swój sposób frajda, takie swoiste nagrodzenie naszych dotychczasowych dokonań. Oczywiście, w SA można było pewnie zdobyć Hydrę wcześniej, ale raczej pościgu nie dało się wtedy uniknąć i raczej ciężko było go zgubić. ;) Myślę, że tu mogą to rozwiązać podobnie, tzn. Hydra na początku owszem, ale z czterema/pięcioma gwiazdkami na karku, a dopiero za wykonanie jakiejś misji czy aktywności dostaniemy do niej "legalny" dostęp.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...