Skocz do zawartości

GTA V - dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

Ja generalnie karte mam i moge bez problemu zamówic, ale potrzebuję wtedy jeszcze 3 osób.

 

Sprawa wyglądałaby tak, że wpłacilibyście mi kasę (mam ponad 60 plusów na pchlim targu ;) ) za poradnik + kase jaką wydam na wysyłke tego do was (po dyszce myślę by to było) więc razem około 50zł. 

 

Jacyś chętni? :)

Edytowane przez maciucha
Odnośnik do komentarza

 

btw. ostro wam odpie.rdala z tym kupieniem GJETEA 6 godzin przed normalna premiera, jeden chce nawet placic wiecej, beka max  :teehee:

 

czuje tu ból dupy osoby która nie ma możliwości zakupienia GTA dzień wcześniej i czuje wielką potrzeba wchodzić tutaj i co chwile pisać "hahah ale nerdy chca kupic gta przed premierą, ale sie jarają hahaha, a ja to olewam ahahaha"

 

no to najwidoczniej mylisz sie na tym forum poraz setny. bol dupy o co? ze bedziesz gral wczesniej? i co z tego? o czym ma to swiadczyc? ja sobie wstane o 9 we wtorek, zjem dobre sniadanko, zadzwonie po kumpla i obaj pojedziemy do media marktu po swoje gry, potem wracam, nalewam sobie szklaneczke szkockiej i zamykam w pokoju na 12 godzin. beka z ludzi dla ktorzywytrzymali 2 lata (w zasadzie 5) a teraz chca negocjowac otrzymanie kopii CWIERC DNIA przed premiera. trololololo :D beka x 3 z ciebie ze sie uniosles :DDDD

 

z liczeniem masz problem kolego, a liczenia do 2 ucza... hmmm... nikt nie uczy? no to rozumiem dlaczego pomyliles jednokrotnego posta z twoim "co chwile".

Edytowane przez Najtmer
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

No to jeszcze jedna, maks dwie osoby (nie chce mi sie pakowac tego niewiadomo ile :D) na poradnik.

Wtedy wysyłam wam na PW numer konta i jak dojdzie od wszytskich po 50zł (jak sie okaze ze zbiegnie jakas kasa, to oczywko oddam) to zamawiam z amazona do siebie, jak dojdzie do mnie to kupuje koperty i wysyłam wam poleconym priorytetem/paczką priorytetową ;).

Odnośnik do komentarza

 

2d2en0o.jpg

Ludzie z GTA Forums zrobili już obliczenia: mapa lądowa ma co najmniej 40 mil kwadratowych.

R* z tego co pamiętam potwierdzał, że ma być jakieś 35 mil kwadratowych. Ze zdjęcia nie da się tego obliczyć.

 

W lewym dolnym rogu masz skalę. Gość przełożył to na pixele i obliczył.

Odnośnik do komentarza

A czemu jest jeszcze tylko jedno wolne miejsce? :D Wysłałem maila do Cenegi z zapytaniem, czy poradnik będzie oficjalnie dostępny w PL, jeżeli okaże się, że nie to zrobimy jeszcze jedną zrzutę bo ja będę mógł dopiero w piątek/poniedzialek przelac hajs (czekam na wypłatę), a chętnych osób na pewno nie zabraknie.

Odnośnik do komentarza

Mapa, z początku, wydawała mi się na małą. Potem zobaczyłem wersję poprawioną i zobaczyłem uliczki z bliska i robi naprawdę kolosalne wrażenie! Jestem zadowolony, jedynie czego mi brakuje to większej ilości piaszczystych/pustynnych terenów z jakąś większą, pustą pustynią. No, ale rozumiem, R* wyszli z założenia, że zrobią mapę w której każdy pier.dolony kawałeczek mapy ma być napakowany atrakcjami i designerskim mistrzostwem za co na pewno plusik.

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

 

2d2en0o.jpg

Ludzie z GTA Forums zrobili już obliczenia: mapa lądowa ma co najmniej 40 mil kwadratowych.

R* z tego co pamiętam potwierdzał, że ma być jakieś 35 mil kwadratowych. Ze zdjęcia nie da się tego obliczyć.

 

 

wystarczy do programu typu cad wkleic zdjecie , wyskalowac, przejechac polilinia po konturze, zamknac obszar i we własciwosciach sprawdzic powierzchnie dokładną.

Edytowane przez _Milan_
Odnośnik do komentarza

 

 

btw. ostro wam odpie.rdala z tym kupieniem GJETEA 6 godzin przed normalna premiera, jeden chce nawet placic wiecej, beka max  :teehee:

 

czuje tu ból dupy osoby która nie ma możliwości zakupienia GTA dzień wcześniej i czuje wielką potrzeba wchodzić tutaj i co chwile pisać "hahah ale nerdy chca kupic gta przed premierą, ale sie jarają hahaha, a ja to olewam ahahaha"

 

no to najwidoczniej mylisz sie na tym forum poraz setny. bol dupy o co? ze bedziesz gral wczesniej? i co z tego? o czym ma to swiadczyc? ja sobie wstane o 9 we wtorek, zjem dobre sniadanko, zadzwonie po kumpla i obaj pojedziemy do media marktu po swoje gry, potem wracam, nalewam sobie szklaneczke szkockiej i zamykam w pokoju na 12 godzin. beka z ludzi dla ktorzywytrzymali 2 lata (w zasadzie 5) a teraz chca negocjowac otrzymanie kopii CWIERC DNIA przed premiera. trololololo :D beka x 3 z ciebie ze sie uniosles :DDDD

 

z liczeniem masz problem kolego, a liczenia do 2 ucza... hmmm... nikt nie uczy? no to rozumiem dlaczego pomyliles jednokrotnego posta z twoim "co chwile".

 

 

po pierwsze to nie ja sie uniosłem tylko ty łapiesz mocną naciąganą "max beke" , teraz jeszcze sie głupio tłumaczysz i jeszcze kłamiesz, bo już conajmniej 2 razy o tym pisałeś w ciągu ostatnich kilku dni, a ja nawet nie czytam wszystkich postów tutaj więc mogłem nie wyłapać wszystkich przypadków

 

Odnośnik do komentarza

 

 

2d2en0o.jpg

Ludzie z GTA Forums zrobili już obliczenia: mapa lądowa ma co najmniej 40 mil kwadratowych.

R* z tego co pamiętam potwierdzał, że ma być jakieś 35 mil kwadratowych. Ze zdjęcia nie da się tego obliczyć.

 

 

wystarczy do programu typu cad wkleic zdjecie , wyskalowac, przejechac polilinia po konturze, zamknac obszar i we własciwosciach sprawdzic powierzchnie dokładną.

 

Wszystko wyjdzie z dużym błędem. Akurat z wykształcenia jestem kartografem :P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...