Skocz do zawartości

GTA V - dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

Dobra,pograłem około 4h no i... jest gotg kurtyzany!

Tak jak podejrzewałem mesjasz zstąpił z niebios 17września no i niszczy wszystko co napotka na swej drodze.

Jak tylko odpaliłem grę myślałem że to mp3 serio ta gra tak za(pipi)iście wygląda że ja nie mam pojęcia jak oni to zrobili,dalej model jazdy,pomimo że kocham ten z czwórki to od razu mi się spodobał ten z v jest trochę bardziej arcade'owy ale przez to gra jest szybsza no i ogółem fajno :D strzelanie to wiadomo majstersztyk,I humor ja nie mogę ze śmiechu przy tych dialogach szczególnie szef franklina mnie rozbraja,a cała mapa to poezja i przywiązanie do szczegółów np.Zaczynam wyzywać kolesia,on mówi że jak to zrobie jeszcze raz to zadzwoni po gliny...no i prawie to zrobił,gdyby nie dostał z młotka w morde xDD best game eva muthafucka 11/10 nasz zbawca gta.

Odnośnik do komentarza

Zainstalowałem tylko tą drugą płytę "install" a i tak w trakcie intro miałem takie popupy jak widać tutaj

 

 

 

miał ktoś podobnie? X360 w wersji slim jak coś.

U mnie nic takiego nie występuje, rownież mam slimke 250gb, install disc zainstalowany a druga płytka normalnie odtwarzana

 

A tak poza tym to zakochalem sie całkowicie w GTA V

Odnośnik do komentarza

Boże pograłem z 2h i jestem totalnie roz.(pipi)any.

Gra to MESJASZ i GOTG bez dwóch zdań.

Gra jest piękna, ogromna(a na razie zwiedziłem samo miasto!), animacje to jakieś cudo, żarty genialne, dialogi genialne, postaci genialne, model jazdy ekstra. Zrobiłem parę misji głównych, parę pobocznych, ale jest tyle rzeczy do zrobienia, że nie wiadomo za co się brać, a to samo miasto. A gdzie jeszcze tereny pozamiejskie czy ocean? 

Tłumaczenie naprawdę ekstra, wszystko idealne, przekleństwa dodają tego czegoś do wypowiedzi. W ogóle Michael to istna za(pipi).ioza, lałem ze śmiechu podczas jego misji. :D

Przełączanie się między bohaterami naprawdę dobre, strzelanie mega sycące i precyzyjne. 

Jest tyle opcji, że jeszcze jestem w szoku i zbieram szczękę. 

Ale kur.wa jak ta gra wygląda, Mój Boże, nie widziałem ładniejszej gry na obecne konsole, nawet U2 dla mnie nie jest taki piękny jak MESJASZ. 

Rockstar po raz kolejny udowodniło, że wyznacza standardy w branży i inne studia są daleko w tyle jeśli chodzi o jakość gier.

W dodatku gra mi instalowała max 10 minut, a ktoś tu pisał o ponad pół godzinie. ;)

Aha, w prologu nie miałem ŻADNYCH doczytań, wyskakujących elementów, które nagle się doczytały, wszystko było na swoim miejscu, dograne na odpowiedni moment.

20/10 GRA GENERACJI

Tyle. Konsola pół godziny-godzinę odpoczywa, bo musi być gotowa na nockę. :D

Widzę, że nawet w V jest system z TBoGT odnośnie misji. :P Oby nie było trofika za złota. :(

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

Jak włączyłem GTA zapomniałem, że takie coś jak watch_dogs istnieje także tego... xD

Obstawiam, że nawet w w_d nie zagram skoro GTA V spełnia u mnie wszystkie aspekty idealnego sandboxa. 

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

Mimo tylu wielkich kradzieży samochodów na koncie, obecność mapy w pudełku zawsze mnie zaskakuje, miło ;] A, że wszelkie mapy "czytać" lubię to i pewnie tą będę studiował namiętnie w wolnej chwili, która pewnie nastąpi gdzieś za miesiąć bo V już zainstalowana, jedziemy z tym... koksem ;D

Odnośnik do komentarza

Tak po paru h spedzonych z gra.
Trzeba przynajmniej odjac 5fps od zachwytow graczy. Ale z 5-10 dodac do tego co bylo w GTA IV
Sporo detali, fajne smaczki.
Model jazdy strasznie nierowny, jedne samochody prowadza sie przyjemnie ale inne to FOTG.
Wieczor i noc zdecydowanie najpiekniejsze jakie widzialem na tej generacji, ale przy pelnym sloncu ilosc krawedzi jak w GTA IV.
Sama mechanika poruszania sie postaci i strzelania to GOTG.
Ogolnie jest ok, dostalem gre ktorej oczekiwalem nic ponad to.

 
GOTG :D

Odnośnik do komentarza

Po 2 godzinach bardzo dobrze, ale jeszcze nie wiem czy GOTG. Ogromne wrażenie robi grafika (nie obchodzą mnie tekstury, po prostu za(pipi)iście się na to patrzy), dialogi to mistrz, porobiłem parę misji i widać nie będzie takiej powtarzalności jak w czwórce. Najlepszy moment jak na razie to jazda wieczorem po LS przy tym kawałku:

 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...