Skocz do zawartości

GTA V - dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

Mi się w golfa super grało, mimo że samego sportu nienawidzę, chyba 5 pod rząd partyjek rozegrałem. A polska wersja jest moim zdaniem świetna, widać że nie tłumaczył pierwszy lepszy Janusz, bo jest mnóśtwo tekstów i żartów z potocznego języka, memów itd. Polecam nic się nie traci z oryginału, a momentami parsknąłem śmiechem parę razy.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Po 6 godzinnej sesji z grą jestem absolutnie oczarowany. 

Screeny i trailery to nic w porównaniu z tym co sami widzimy na swoich telewizorach. Klimat, humor, rozmach, grafika, misje - wszystko na najwyższym możliwym poziomie.

 

Parodia fejsbuka - 'Lifeinvader' i śledzenie profilów rodzinki (Michael) to kopalnia beki.

Wracam do Los Santos :D.

Edytowane przez maciucha
Odnośnik do komentarza

1 październik start Online.

Tak w ogóle to zauważyliście, że animacja loga Rockstar są bardzo podobne do tego z GTA 2? 

 

To nie ostatnie nawiązanie do GTA2 :).

 

Też się cieszę, że napisy są odpowiednio wulgarne. To jest gra dla dorosłych i nie wyobrażam sobie, by trzech psycholi napadających na bank miało nie używać przekleństw.

Odnośnik do komentarza

Spoko polska wersja ale jednak czytać podczas jazdy i tak się nie da :) wolę się wsłuchiwać w teksty bo jak zaczynam czytać to wypadek murowany . Czemu to ifruit dostępne tylko na sprzęty z i w nazwie ? Ja chce na androida

 

Tak w końcu gram i poświęcam mój czas na ligę mistrzów tej grze :)

Odnośnik do komentarza

Po 10h wciąż jestem zachwycony, oczarowany i czuję że jeszcze mnóstwo rzeczy do odkrycia. Porobiłem tylko kilka misji, resztę czasu poświęciłem na zwiedzanie. Niesamowicie dużo ciekawych miejsc porozrzucano po mapie. A jakie piękne widoczki są! Samo bujanie się w nocy po autostradzie daje ogromną radochę. Jadę po coś i odkrywam coś innego. A wejdę jeszcze tu, a co jest w tym tunelu, masakra! Stary koń jestem, a ta gierka daje mi tą samą frajdę którą odczuwałem lata temu, ogrywając dawne hiciory ery PSX i wczesnego PS2. Narzekałem trochę przed premierą na soundtrack pozbawiony klasycznego heavy metalu, jednak po tych kilku godzinach stwierdzam że muzykę dobrano idealnie. Są rockowe szlagiery, dobry pop, hip hopowe klasyki i nowości, świetnie mi się słucha country i elektro dźwięków. Odkryłem co najmniej 10 świetnych kawałków.

 

Patent z trzema bohaterami jest mistrzowski (na razie mam dwóch). Świetnie jest wykonane przełączanie się między nimi, trwa kilka sekund, ale imo bardzo fajnie się to ogląda. Fabuła jest fajna, dialogi to ocean beki. Dzięki polskim napisom (w końcu się doczekaliśmy) rozumiem wszystkie dialogi. Podoba mi się polskie tłumaczenie. Widziałem urozmaicone bluzgi, np. "najazd na pełnej urwie". Problem mam tylko żeby przeczytać wszystkie teksty w czasie jazdy gdy np. mam skupić się na drodze, a dodatkowo dzwoni telefon, a gra sypie jakimiś informacjami. Długo można by pisać o tej grze, jest ogromna i warta każdych pieniędzy. To produkt niemal doskonały. I magiczny, bo tylko magicy mogli osiągnąć taką oprawę i detale na wiekowych już sprzętach. Plusów GTA V jest cała masa, z minusów wymieniłbym skomplikowany tutorial gry w golfa, brak fast-foodów (chyba że później się odblokowują) i drobne spadki framerate'u, ale i tak mam wrażenie że dopracowano silnik na maxa. Ostrzegam potencjalnych nabywców że gra strasznie wciąga i może uzależniać.

Odnośnik do komentarza

Ja jestem pod wrażeniem udźwiękowienia. Szum fal, mewy, pumy, cykady czy gwar miasta. Wszytko super brzmi i naturalnie, a radio jak zawsze genialne. Gram od 15:00 ciurkiem, zrobiłem sobie przerwę i chyba wracam z powrotem do LS.  :thumbsup: Fabuła genialna, żaden film chyba nie jest tak bezkompromisowy jak to GTA.

Odnośnik do komentarza

Najlepszy moment jak na razie to jazda wieczorem po LS przy tym kawałku:

 

 

 

Na której stacji takie kawałki lecą? Ogólnie nie jestem zbyt zachwycony tym co w radiu leci, mam wrażenie że połowa kanałów to murzyńskie popierdywania.

 

Nie to żebym nie lubił bo gnanie nocą po LS przy tym to miazga

 

 

ale za dużo tego. Gdzie jakiś metal rock, albo klubowe klimaty?

 

Odnośnik do komentarza

Klubowe to Soulwax FM, wszystko w formie setu. Dominuje electro - Daniel Maloso - Body Music (Original Mix) !!!

Modjo leci na stacji z muzą POP, zapomniałem jak się nazywa, Modjo i Stardust  wymiatają na niej podczas nocnej jazdy :)


też was boli każda zaliczona misja, że coraz bliżej końca  :( ?

No mnie jak cholera :confused: waham  się nad powrotem za granicę 1 więc może to i lepiej ;)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...