Skocz do zawartości

GTA V - dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

 

Tak w ogóle to o co chodzi z tymi random wydarzeniami, że policjant goni przestępcę? Mam pomóc przestępcy czy policjantowi w końcu? Bo zacząłem strzelać to przestępca się zatrzymał i za chwilę policjant wpakował go do wozu co jakiś czas mówiąc, abym opuścił teren, bo to sprawa policji i oni się tym zajmą. :D

 

 

Tez to wczoraj mialem i powtarzalem kilka razy bo nie wiedzialem co mam zrobic, w koncu przejechalem policjanta, a przestepca ucieszony uciekl. Ja natomiast dluzsza chwile musialem uciekac przed policja bo mieli helikopter.

Nie wiem czy dostalem za to kase - nie zauwazylem bo bylem zajety ucieczka, ale czytalem, ze costam sie dostaje. Wyczytalem, ze jak sie nic nie zrobi to policjant zgarnie goscia i tyle, po prostu mozna wybrac co sie zrobi i juz, ale troche smiesznie, ze gosciu nie krzyczy zeby mu pomoc ani nic, do tego kropki na mapie (policjant i przestepca) migaja na przemian raz na niebiesko, a raz na czerwono dla kazdej z posaci, wiec na prawde nie wiadomo co zrobic.

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

A właśnie - gdzie mogę ten akwalung dostać?

 

wpisz na jutubie "how to find scuba gta5" bedziesz miał pokazaną na mapie lokacje i okolice

 

ogolnie jest ponton w porcie do którego jak sie wsiądzie i wysiądzie to sie wyskakuje ze sprzetem do nurkowania

 

radze uważać bo łatwo go zgubić (ponton) jak sie nurkuje, bo on nie stoi w miejscu tylko odpływa do tyłu troche, ja po dłuższym posiedzeniu pod wodą już go nie znalazłem (zwłaszcza że jak sie wystawi głowe z wody to fale zasłaniają widoczność)

 

i btw radze zdjąć czapke z daszkiem przed nurkowaniem bo niestety nie znika i głupio przenika przez gogle

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Gram kilka godzin i jestem pewny, że to najlepsza gra konsolowa w jaką kiedykolwiek grałem. Coś niesamowitego, dialogi, widoki, muzyka...Czepianie się drobnych szczegółów to szukanie wad na siłę...Chciałem wysiąść z samochodu, żeby zrobić ładną fotkę, ale nie mogłem bo w radiu leciał zayebisty kawałek...a to dopiero początek przygody z grą.

Odnośnik do komentarza

racja, po fabule nie ma co robić już dla mnie w tej grze, czekam na online, jednak klimatem IV > V

 

Ja nie lubię znajdźek, wiec nie jara mnie ich szukanie, mimo że akurat tutaj rozwiązali to ciekawiej i mniej monotonnie niż chociaż w poprzednich częściach, ale jak 58 freaks/strangers + 57 random eventow to malo, to ja nie wiem co jeszcze mogliby dorzucić. Do tego wyścigi, skoki spadochronowe i regularne mini-misje dla kupowanych lokacji.

Odnośnik do komentarza

Ja zacząłem Kifflom w sposób, że przeglądałem ich stronę, potem na mapie miałem "?". No i standardowo:

 

pojechałem, wyrecytowałem tekst, dostałem kopa w jaja, wywalili mnie gołego na środku pustyni i jeszcze im zapłaciłem 'dobrowolną' darowiznę w wysokości 5000$ ;) Jestem chyba tak samo po(pipi)ani jak oni wszyscy;)

 

co teraz? Czekać na kolejne polecenia?

Odnośnik do komentarza

Ale faza! W grze są koktajle mołotova pomimo, że nie można ich nigdzie kupić. Znalazłem je (na mapie z pudełka) w sektorze 4D albo 5D, ale chyba 4D. Nad Alamo Sea jest kompleks opuszczonych budynków, wy(pipi)ewo. I tam jest opuszczony dom z basenem i na tyłach tego domu jest wejście do niego prowadzące przez ganek i właśnie na tym ganku leżą sobie koktajle. Piękna sprawa:) Pewnie gdzieś na necie znajdziecie dokładniejszą lokalizację, ja nie szukałem, nigdzie nie zaglądam, sorry. Także jak już było to spoko, ja tam sam sobie wszystko odkrywam - tymbardziej, że wygląda, że jest co eksplorować;) Ciekawe ile jeszcze znajdziemy takich smaczków poukrywanych, liczę na miecz!

 

BTW: Czy jedynym momentem 'dismemberingu' jest w grze znane z trailera upychanie przez Trevora stopy w kiblu? Czy są gdzieś indziej odpadające kończyny, bo ja nie raczyłem zauważyć, a ESRB chwali się, że w grze jest gore... 

Odnośnik do komentarza

Mam szybkie pytanie. Jak odblokować całą mapę? Myślałem, że ukończenie gry ją odblokuje, ale niestety nie.

WTF? Przecież mapa jest cały czas odblokowana, a to ile masz jej pokazanej w zakładce to zależy od tego ile jej zwiedziłeś. 

Odnośnik do komentarza

 

Mam szybkie pytanie. Jak odblokować całą mapę? Myślałem, że ukończenie gry ją odblokuje, ale niestety nie.

 

Odkrywasz mape na tej samej zasadzie co w RTS na PC- w poblizu twojej postaci znika mgla. Najlepiej buchnac z lotniska samolot, i polatac nad mapa. To chyba najszybszy sposob.

 

 

 

 

No tak, zgadza się. Ale mimo wszystko myślałem, że po ukończeniu gry wszystkie zakryte części, których nie odkryło się wcześniej - staną się odkryte. Ale wygląda na to, że samemu trzeba je przeczesać by się odkryły.

Odnośnik do komentarza

Podwodne znajdzki znalazłem. Było nudno ale łatwo. Tych części ufo i listów nie bardzo mi się chce. Jadę w to miejsce gdzie niby ma coś być i krążę jak jakiś dałn bo nie wiem czy to na autostradzie, pod nią w melinach czy może ciut obok na jakimś budynku.

PYTANIE

Do 100% trzeba mieć

całą strzelnicę i szkołę latania na złoto

?

Odnośnik do komentarza

Podwodne znajdzki znalazłem. Było nudno ale łatwo. Tych części ufo i listów nie bardzo mi się chce. Jadę w to miejsce gdzie niby ma coś być i krążę jak jakiś dałn bo nie wiem czy to na autostradzie, pod nią w melinach czy może ciut obok na jakimś budynku.

PYTANIE

Do 100% trzeba mieć

całą strzelnicę i szkołę latania na złoto

?

wystarczy brąz

Odnośnik do komentarza

Wczoraj zagralem pierwszy offroad-race i wlasnie miedzy innymi na to w nowym GTA tak czekalem ! Chyba z 5 razy bralem udzial w tym wyscigu masterujac czas zeby pobic wynik znajomych z listy, niestety do najlepszego czasu wsrod wszystkich graczy brakuje mi bardzo duzo. Za wygrany przejazd dostajemy 500$, wiec zawsze dodatkowo cos sie zarabia.

 

Jazda quadem po gorskich, stromych i kretych trasach to jest to, mam nadzieje, ze dodadza jeszcze jakies wyscigi - byle tylko nie platne DLC. Pewnie bedzie mozliwosc scigania sie online - na pewno to sprawdze.

Sterowanie quadem i crossem jest na prawde dobre, wyscigi "w terenie" o wiele bardziej podobaja mi sie od tych miejskich.

 

Fajnie, ze jest tam ranking online, w ktorym mozna porownywac swoj czas ze znajomymi oraz najlepszymi wynikami globalnie. 

 

EDIT:
No i gdzie ta aplikacja na Androida ?! - od premiery minely juz dwa tygodnie, a nadal jej nie ma.

Wynikow sprzedazy gry - tych oficjalnych tez nikt jeszcze nie podal, chyba opijaja sukces i swietuja.

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...