Skocz do zawartości

GTA V - dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

Na x360 wyglada podobnie - pokazywali porownanie po instalacji 2 dysku - Play Disc na HDD i tez byl pop-up, wiec odradzili instalowanie.

 

 

 

Poprostu gra nie radzi sobie z doczytywaniem danych z samego HDD i szybciej doczytuje jesli dodatkowo czyta z plyty. Ciekawe jak wygladaloby to na dysku SSD.

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

Wczoraj zagralem pierwszy offroad-race i wlasnie miedzy innymi na to w nowym GTA tak czekalem ! Chyba z 5 razy bralem udzial w tym wyscigu masterujac czas zeby pobic wynik znajomych z listy, niestety do najlepszego czasu wsrod wszystkich graczy brakuje mi bardzo duzo. Za wygrany przejazd dostajemy 500$, wiec zawsze dodatkowo cos sie zarabia.

 

Jazda quadem po gorskich, stromych i kretych trasach to jest to, mam nadzieje, ze dodadza jeszcze jakies wyscigi - byle tylko nie platne DLC. Pewnie bedzie mozliwosc scigania sie online - na pewno to sprawdze.

Sterowanie quadem i crossem jest na prawde dobre, wyscigi "w terenie" o wiele bardziej podobaja mi sie od tych miejskich.

 

Fajnie, ze jest tam ranking online, w ktorym mozna porownywac swoj czas ze znajomymi oraz najlepszymi wynikami globalnie. 

 

EDIT:

No i gdzie ta aplikacja na Androida ?! - od premiery minely juz dwa tygodnie, a nadal jej nie ma.

Wynikow sprzedazy gry - tych oficjalnych tez nikt jeszcze nie podal, chyba opijaja sukces i swietuja.

 

Ja rekordów świata w wyścigach nie kumam, nie jest możliwe normalnym sposobem przejechanie tej samej trasy 20s szybciej tym samym pojazdem, skoro jadąc na full prędkości praktycznie cały odcinek mam tyle straty. Pewnie za 1000 próbą urwałbym może 2 sekundy, ale to maks.

Odnośnik do komentarza

nope, na Xie mimo wszytsko jest ciut lepiej, w zasadzie u siebie wyłącznie przy scenie otwarcia wolniej doczytywały się tekstury, a tak podobnie jak Raven większej różnicy nie widze.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Tak lepiej na X360, jasne i wcale nie przemawia przez ciebie fanboy...... Na tym filmiku nie widac przejazdu przez miasto i tyle i jest tylko intro, ktore wyglada tak samo na obydwu konsolach.

 

Ja rekordów świata w wyścigach nie kumam, nie jest możliwe normalnym sposobem przejechanie tej samej trasy 20s szybciej tym samym pojazdem, skoro jadąc na full prędkości praktycznie cały odcinek mam tyle straty. Pewnie za 1000 próbą urwałbym może 2 sekundy, ale to maks.

Podejrzewam, ze mieli tuningowane pojazdy dlatego wynik byl tak dobry, pierwszy wynik jest duzo, duzo lepszy od mojego - zbyt duzo jak na roznice w samym stylu jazdy. Moze jakies skroty - nie wiem, podkrece troche quada i zobacze, ale zwyklym lecialem na maksa i wynik mam znacznie gorszy - az za duzo, wiec cos w tym jest.

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

no i intro to jedyny moment, gdzie widziałem większe problemy z teksturami, to samo pisal raven o wersji z Xa.

Jeszcze przy lataniu heli, reszta nie jest az tak zauwazalna. Może to tez zależy od wersji konsoli i szybkości dysku. who cares.

I tak wole grac z dysku, bo z plyty loadingi mecza niemiłosiernie.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Tak lepiej na X360, jasne i wcale nie przemawia przez ciebie fanboy...... Na tym filmiku nie widac przejazdu przez miasto i tyle i jest tylko intro, ktore wyglada tak samo na obydwu konsolach.

 

Ja rekordów świata w wyścigach nie kumam, nie jest możliwe normalnym sposobem przejechanie tej samej trasy 20s szybciej tym samym pojazdem, skoro jadąc na full prędkości praktycznie cały odcinek mam tyle straty. Pewnie za 1000 próbą urwałbym może 2 sekundy, ale to maks.

Podejrzewam, ze mieli tuningowane pojazdy dlatego wynik byl tak dobry, pierwszy wynik jest duzo, duzo lepszy od mojego - zbyt duzo jak na roznice w samym stylu jazdy. Moze jakies skroty - nie wiem, podkrece troche quada i zobacze, ale zwyklym lecialem na maksa i wynik mam znacznie gorszy - az za duzo, wiec cos w tym jest.

 

 

No właśnie ja zawsze wszystkie wyścigi robiłem na maksa stuningowanym takim samym pojazdem jak lider rankingu.

Odnośnik do komentarza

FINITO!

 

Wybrałem odp. C

i końcówka mnie nieco rozczarowała, liczyłem na jakieś większe pie.rdo.lnięcie. Ale i tak mistrz.

Grałem głównie fabułę, okazyjnie zadania poboczne (na randomy się zatrzymywałem), coś tam pograłem w tenisa, jogę, jeden wyścig, jeden bieg, trochę szkoły latania, rampag'e, specjalnie wcześniej zrobiłem trofeum Kifflom! i coś tam jeszcze i zajęło mi to 38:32:50 i 69,34% na liczniku. Czyli dopiero zaczynam zabawę :)

Odnośnik do komentarza

Wczoraj ok godz 3 nad ranem skończyłem największą i najwspanialszą grę w jaką dane mi było przeżywać w moim krótkim 28 letnim życiu :P

Hajp hajpem, oczekiwania oczekiwaniami ale kurde nigdy bym nie pomyślał, że taki stary koń jak ja może się jeszcze tak zajarać grą.

Wybrałem oczywiście to

słuszne zakończenie

. Chciałbym ujrzeć jeszcze tą trójkę w następnej części, w żadnej części nie było tak fajnych bohaterów. To, że kolejna część ukaże się na next genach ułatwi sprawę R* w temacie "przebicia GTA V", marzy mi się wspłóczesne vice city, miasto plus tereny pozamiejskie jak w V. Ale do tego jeszcze daleko, wcześniej pewnie RDR 2 i mam nadzieję Bully.

Większość misji

dzieje się na terenie LS, gra rzadko nas wypycha na te okoliczne wioski

nawet Trevor był tam krótko, co dla mnie jest minusem. Lubię ten klimat i podejrzewam, że jakieś DLC bardziej wyeksploatuje ten teren.

Dla mnie już przed premierą było to GOTG, w ciągu tych 50+ godzin tylko się w tym utwierdziłem :)

10/10


jeszcze mi napiszcie na której stacji leci  i nazwe kawałka który był pierwszy  w credits bo mi umknął przez te kilkadziesiąt godzin :P

Odnośnik do komentarza

 

 

opis sterowania samochodem w menu RDR :(

Możesz napisać coś wiecej na ten temat, o co konkretniej chodzi? 

 

 

W opcjach Red Dead Redemption objaśnione jest sterowanie. Jest tam opisane sterowanie na piechotę, na koniu i podczas kierowania samochodem.

 

Jednakże w grze nie pojawia się działający samochód tak? W takim razie, w jakim celu taka informacja pojawiła się w opcjach? <Pytanie retoryczne> 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...