Skocz do zawartości

Fifa 11


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Orson

no ale jesli chodzi o gre z konsolą to inna bajka bo cpu często oszukuje , taki Pujol sterowany przez konsole potrafi w tak ewidentny sposób zepchnąc naszego piłkarza, ze szok a faulu oczywiscie nie ma

 

 

tym niemniej zastawianie sie w grze z innym graczem wg mnie działa, ważne są ofkorz parametry piłkarza- jesli typ jest duzy jak i silny jak kanoute z Sevilli to nie ma bata było źle...

 

 

 

 

____________________________________________________________

 

 

a mnie wkur.wia taka sprawa: ustalam sobie meczyk z limitem 2,5 -3 gwizadki, chce pograc Lechem bo jak dla mnie fifa na takich słabych stosunkowo teamach pokazuje pazur, gra przypomina symulacje

 

 

no i ustalam takie warunki, losuje mi goscia a ten....usiłuje wybrac jakis mocny team (wnioskuje bo zatrzymuje sie na Arsenalu, MU itP)

 

Wtf? Dzieje sie tak z wieloma osobami, tak jakby gra nie losowała mi kogos kto chce grac 3 gwiazdkowymi teamami a przypadkowego goscia.............

 

 

 

 

 

a za momentum i happy 45 i 90 minuts , członek Davida Ruttera winien byc umocowany na sznurku, sznurek przytroczony do konia, a konik....ostro popędzony w przód;-)

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

Ta gra jest z(pipi)ana aż brak słów ,te wszystkie ustawienia ,taktyki ofensywne ,kontra presing to totalna fikcja .

Co nie wezmę to moim zawodnicy grają jak kłody drewna ,zero wychodzenia na pozycję ,a jak już któryś ruszy dupę to pobiegnie kilka metów ja mu podanie a on staje jak wryty i koniec biegania .

 

Gram dzisiaj meczyk arsenal -porto w 4' minucie tracę bramkę z niczego od taki sobie kartofel z 40 metra leciał i wpadł . nast 80 minut meczu to moja dominacja 16 strzałów na bramkę z czego 12 w bramkę nie wpadło nic nawet po akcji gdzie położyłem bramkarza na ziemię oddaje strzał a ten jakimś cudem zdążył się podnieść i rzucić mi się pod nogi pomimo tego ze byłem już za jego plecami :D no naprawę realizm jak hoooj .85 minuta dostaję koleją bramkę tym razem po centrze w pole karne gdzie przy napastniku porto stoim moich 2 obrońców jak kłody wciskam wybicie a oni zero reakcji .

 

Koleny meczyk Tym razem gram już chelsea vs Arsenal .... no i co Arsenal biega 2x szybciej niż Chelsea :D gram długie piłki do Toressa na czyste pole dobiegam jako pierwszy obroncy za mna jakieś 15 metrów no i niespodzianka ,Sagna niczym rasowy sprinter dogania mnie przed polem karnym jedne wślizg i piłka przyklejona do jego nogi i po akcji ..

 

Dno totalne dno z(pipi)ali to multi jak się tylko da miały być poprawki względem niedoróbek w F10 gdzie tam multi byo bardzo dobre i bez takich kwiatków to zejbali sprawę totalnie .

Odnośnik do komentarza

No cóż canuks,jak to brzmi stare piłkarskie porzekadło,że niewykorzystane sytuacje się mszczą :D . Kiedy gracie online,to koniecznie zwracajcie uwagę (przy wyborze drużyny jest to widoczne) na statystyki ekipy przeciwnika,dość często są one dopakowane na maxa.Oszuści odkryli jakiś wałek i zapierdalają takimi cyborgami,a wtedy jesteś bez szans!

Odnośnik do komentarza

No cóż canuks,jak to brzmi stare piłkarskie porzekadło,że niewykorzystane sytuacje się mszczą :D .

Owszem zgadza się i nie mam nic przeciwko temu gdyby nie fakt ze ludzie oszukują w grze ile tylko wleźie .

Bo nikt mi nie wmówi ze kładąc bramkarza na glebę ten zdąży się podnieść i rzucić pod nogi napastnika zanim ten weźmie zamach do strzału ... .

Gdyby można było nagrywać całem mecze a nie tylko powtórki to w jednym meczu sa minimum 2 absurdalne sytuacje które nie mają nic wspólnego z zasadami gry w piłkę nożną . Gole ze spalonego , przywilej korzyści gdzie faul był przy pramce przeciwnika ten biegnie przez całe boisko z piłką gubi ją pod polem karnym i sędzia gwiżdże faul któy był na 2 koncu boiska . :D

 

Sorry ale u mnie miarka się przebrała ,o ile większość błedów olewałem to z czasem stają się tak irytujące i widoczne ze ślepy je zobaczy .

Odnośnik do komentarza

Z oszustwami to Cię jak najbardziej rozumiem (mocno stuningowane ekipy) , ale na inne rzeczy popatrz i porównaj z realną piłką:

-geniusz niektórych piłkarzy (taki Messi,czy Ronaldo ośmieszali nie raz obrońców)

- momentum i happy 45 i 90 minuts (w większości lig właśnie w końcówkach pada najwięcej goli)

-bramki ze spalonego i inne błędne decyzje sędziego (tu chyba zbędny komentarz do tego co wyprawiają panowie z gwizdkiem,nawet na imprezach typu Mistrzostwa Świata,czy Liga Mistrzów,gdzie teoretycznie sędziują najlepsi z najlepszych)

-schematy,dużo podań (wiadomo,czego możemy spodziewać się po grze Barcelony,Chelsea,czy Realu itp.)

Dla mnie to wszystko w fifie właśnie wygląda jak większość meczy oglądanych w tv.,czy na stadionie.

Dużo osób narzeka na te rzeczy,ale to nie działa tylko w jedną stronę,bo czy jak ktoś dostał w końcówce meczu 2 gole,to nigdy nie wykarał przeciwnika w taki sam sposób,lub dostał bramkę po wrzutce,to do remisu nie doprowadził grą z klepki....... Nie wiem jak powinna wyglądać gra piłkarska skoro fifa jest :za łatwo w obronie,za łatwo w ataku,schematy ,dużo podań,gole po wrzutkach,grze z klepki,prostopadłych podaniach,strzałach z 16,po rzutach rożnych....... Kurde Panowie,gra powinna bawić i być przystępna dla każdego,a przy tym odróżnić dobrego gracza od srywaka,a myślę,że fifa właśnie taka jest! Mi się podoba

Odnośnik do komentarza

Gra ma być uczciwa. Wystarczy że w rzeczywistości mamy gole ze spalonych i błędne decyzje. Jeśli można tego uniknąć w Fifie to ja się na to piszę. Piszesz że gra powinna bawić, a Fifa im dalej tym bardziej wpienia.

 

I niestety błędów jest masa, a momentum, cyborg mode to chyba najgorsze. Strasznie mnie wpienia gdy gram z konsolą i za ch.uja nic nie mogę zrobić bo oni są szybsi, silniejsi, lepsi. No to jest przegięcie pały. Akceptujesz to? Ja zaakceptuję jak dostane bramke w końcówce jeśli to wynika z mojego błędu, a nie z oszustw konsoli, gdzie wciskam przyciski i działają z opóźnieniem lub w ogóle a konsola tak się utrzymuje przy piłce ( i to teamy 3.5-4 gwiazdkowe) że oczy wychodzą z orbit jak sie to widzi 1 raz.

 

A dziś ujrzałem wspaniały bug w menedżerce. Był półfinał pucharu Włoch, dwa razy zremisowałem z Interem 2:2, w drugim półfinale też były 2 remisy po 1:1. I co? Żadnej wzmianki o dogrywce czy karnych, i przede wszystkim o zwycięstwie kogokolwiek tak jakby te mecze się skończyły w regulaminowym czasie w lidze! W spisie finał miał być 15 maja, wchodze w kalendarz a tam pusto! A 16 maja info że Inter pokonał Milan!

 

Ale spoko, ważne że jest online pass i więcej kasy wpada.

Odnośnik do komentarza

Gra pilkarska z trybem online jest po to, żeby ludzie mogli rywalizować uczciwie a nie po to, żeby ktoś wygrywał z racji boosta czy innych gównianych skryptów/ mechanizmów. Fifa pod tym względem totalnie ssie jaja. Robisz 20 akcji w meczu, wybiegasz 7 razy sam na sam i nic nie wpada. A typ strzela Ci 2 gole po 2 rożnych, oddając przy tym 1 strzał na bramke. Litości. Taki mecz to moze sie trafic 1 na 100, a nie 1 na 5.

Odnośnik do komentarza
Gość Orson

no ja miałem kilka dni temu sytuacje taką, ze przegrałem z noobem 2-1 (miał 990 punktów) a obstrzelałem mu słupki i poprzeczki na maxa

 

 

następny mecz z innym gościem. To był swietny gracz , przewyższał mnie w każdym elemencie gry. Stworzył z 15 sytuacji bramkowych, strzelił jedną bramkę.

 

Ja stworzyłem 3 i z tego dwa razy wpadło.

 

To był Niemiec, po meczu złapał taki agresor , że wysyłał mi z 5 maili , nie wiem cio tam pisał bo niemieckiego nie kumam ale było pełno wykrzykników :D :D :D

 

 

gra po prostu "oddała" mi ten pierwszy mecz. Oczywiście jest to wielkie chu.jstwo i tyle

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

Zadziwiające w tym wszystkim jest to, że niektórzy teraz dopiero dostrzegają te wady? Ludzie FIFA od numerku 09 ma te same schematy/skrypty/mechanizmy. Nic się nie zmieniło w tej grze. Słupki jak były tak są. Bramkarze czasami takie cuda wyczyniają , że nawet bym nie pomyślał śniąc o takich interwencjach. Momentum zalatuje taką wiochą, że żal komentować. Nie mówię o podaniach bo każdy wie jakie one wyglądają. Rozumiem, że podobają się animacje/mechanika/fizyka, ale jak wam game play tej gry może podchodzić na dłużą zabawę tego za żadne skarby nie mogę zrozumieć. FIFA 11 to cały czas ta sama FIFA od kilku lat ze zmianami w mechanice bo same założenia game play'u są takie same jak wcześniej.

Edytowane przez lons
Odnośnik do komentarza

Zadziwiające w tym wszystkim jest to, że niektórzy teraz dopiero dostrzegają te wady? Ludzie FIFA od numerku 09 ma te same schematy/skrypty/mechanizmy. Nic się nie zmieniło w tej grze. Słupki jak były tak są. Bramkarze czasami takie cuda wyczyniają , że nawet bym nie pomyślał śniąc o takich interwencjach. Momentum zalatuje taką wiochą, że żal komentować. Nie mówię o podaniach bo każdy wie jakie one wyglądają. Rozumiem, że podobają się animacje/mechanika/fizyka, ale jak wam Game play tej gry może podchodzić na dłużą zabawę tego za żadne skarby nie mogę zrozumieć.

W pesie 2k11 w kazdym tym aspekcie jest gorzej a jakoś nikt nie trolluje jak ty w innym temacie.

Edytowane przez Codename
Odnośnik do komentarza

Zadziwiające w tym wszystkim jest to, że niektórzy teraz dopiero dostrzegają te wady? Ludzie FIFA od numerku 09 ma te same schematy/skrypty/mechanizmy. Nic się nie zmieniło w tej grze. Słupki jak były tak są. Bramkarze czasami takie cuda wyczyniają , że nawet bym nie pomyślał śniąc o takich interwencjach. Momentum zalatuje taką wiochą, że żal komentować. Nie mówię o podaniach bo każdy wie jakie one wyglądają. Rozumiem, że podobają się animacje/mechanika/fizyka, ale jak wam Game play tej gry może podchodzić na dłużą zabawę tego za żadne skarby nie mogę zrozumieć.

W pesie 2k11 w kazdym tym aspekcie jest gorzej a jakoś nikt nie trolluje jak ty w innym temacie.

 

Podaj konkretne argumenty, bo na razie mało poważny jesteś z takim tekstem. W jakim aspekcie jest gorzej? Momentum, słupki, podobieństwo bramek? Konkrety człowieku. No już dawaj... Tylko w odpowiednim temacie. Rozmawiamy tutaj o FIFA 11 i nie mieszaj innych gier do tego tematu.

Edytowane przez lons
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Zadziwiające w tym wszystkim jest to, że niektórzy teraz dopiero dostrzegają te wady? Ludzie FIFA od numerku 09 ma te same schematy/skrypty/mechanizmy. Nic się nie zmieniło w tej grze. Słupki jak były tak są. Bramkarze czasami takie cuda wyczyniają , że nawet bym nie pomyślał śniąc o takich interwencjach. Momentum zalatuje taką wiochą, że żal komentować. Nie mówię o podaniach bo każdy wie jakie one wyglądają. Rozumiem, że podobają się animacje/mechanika/fizyka, ale jak wam Game play tej gry może podchodzić na dłużą zabawę tego za żadne skarby nie mogę zrozumieć.

W pesie 2k11 w kazdym tym aspekcie jest gorzej a jakoś nikt nie trolluje jak ty w innym temacie.

 

Podaj konkretne argumenty, bo na razie mało poważny jesteś z takim tekstem. W jakim aspekcie jest gorzej? Momentum, słupki, podobieństwo bramek? Konkrety człowieku. No już dawaj... Tylko w odpowiednim temacie. Rozmawiamy tutaj o FIFA 11 i nie mieszaj innych gier do tego tematu.

Mówie dosłownie w KĄŻDYM aspekcie Pes 11 dostaje w du.pę (chociaż w kwestii audio już nie tak bardzo :D)

Odnośnik do komentarza

Zadziwiające w tym wszystkim jest to, że niektórzy teraz dopiero dostrzegają te wady? Ludzie FIFA od numerku 09 ma te same schematy/skrypty/mechanizmy. Nic się nie zmieniło w tej grze. Słupki jak były tak są. Bramkarze czasami takie cuda wyczyniają , że nawet bym nie pomyślał śniąc o takich interwencjach. Momentum zalatuje taką wiochą, że żal komentować. Nie mówię o podaniach bo każdy wie jakie one wyglądają. Rozumiem, że podobają się animacje/mechanika/fizyka, ale jak wam Game play tej gry może podchodzić na dłużą zabawę tego za żadne skarby nie mogę zrozumieć.

W pesie 2k11 w kazdym tym aspekcie jest gorzej a jakoś nikt nie trolluje jak ty w innym temacie.

 

Podaj konkretne argumenty, bo na razie mało poważny jesteś z takim tekstem. W jakim aspekcie jest gorzej? Momentum, słupki, podobieństwo bramek? Konkrety człowieku. No już dawaj... Tylko w odpowiednim temacie. Rozmawiamy tutaj o FIFA 11 i nie mieszaj innych gier do tego tematu.

Mówie dosłownie w KĄŻDYM aspekcie Pes 11 dostaje w du.pę (chociaż w kwestii audio już nie tak bardzo :D)

 

To jest temat FIFA 11. Nie mieszaj innych gier w tym wątku. Dla mnie du.py warta jest FIFA 11. Zaczynając od podań ch. wartych po cały śmieszny casualowy online w quiterami na czele.

Odnośnik do komentarza
Gość Orson

mówiłes to już. Tak z 20 razy, przyjeliśmy do wiadomości już dawno, nie musisz powtarzać

 

no już pomijam to, ze prosisz go by ci podał argumenty w czym jest fifa lepsza od oesa a teraz mówisz by nie mieszał w to pesa :-)

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

mówiłes to już. Tak z 20 razy, przyjeliśmy do wiadomości już dawno, nie musisz powtarzać

 

no już pomijam to, ze prosisz go by ci podał argumenty w czym jest fifa lepsza od oesa a teraz mówisz by nie mieszał w to pesa :-)

 

Umiesz czytać ze zrozumieniem? Jeżeli nie to odsyłam ciebie do mojego poprzedniego postu. Nie w tym temacie pisze to raz bo to jest wątek FIFA 11, a dwa jeżeli argumentem według ciebie jest " w każdym aspekcie" to gratuluję też tobie. Gość rzuca dziecinnym tekstami, a poważne argumenty są dla niego mało istotne. Nie ma pojęcia w ogóle co one oznaczają. Jak chce pisać poważnie to jest od tego odpowiedni wątek. Dla mnie nie jest on partnerem do rzeczowej dyskusji.

Edytowane przez lons
Odnośnik do komentarza
Gość Orson

przeciez to co ty napisałes jest tak absurdalne, ze az bekowe heh

 

 

mówisz do gościa by ci powiedział w czym Fifa jest lepsza od PESa a potem mówisz by o PESie W OGÓLE nie wspominał. Trudno porównać rzec A do rzeczy B nie wspominajac w ogóle o rzeczy A.

 

 

Jej wytłumacz mu to ktos jakos przystepniej.

 

 

A wiesz co, jak sie następnym razem zdenerwujesz to se zapal ziółko, koi nerwy i takie tam , moze ci pomoze :D

Odnośnik do komentarza

przeciez to co ty napisałes jest tak absurdalne, ze az bekowe heh

 

 

mówisz do gościa by ci powiedział w czym Fifa jest lepsza od PESa a potem mówisz by o PESie W OGÓLE nie wspominał. Trudno porównać rzec A do rzeczy B nie wspominajac w ogóle o rzeczy A.

 

 

Jej wytłumacz mu to ktos jakos przystepniej.

 

 

A wiesz co, jak sie następnym razem zdenerwujesz to se zapal ziółko, koi nerwy i takie tam , moze ci pomoze :D

 

O czym ty piszesz? Proszę weź naucz się naprawdę czytać ze zrozumieniem bo masz kolosalne braki. Muszę tobie jeszcze raz to wytłumaczyć bo masz z tym wyjątkowy problem. Po pierwsze napisałem by używał poważnych argumentów bo tekst w stylu "każdy" jest żenujący. Po drugie by napisał w odpowiednim wątku bo ten dotyczy FIFA 11 i rozmawiamy tylko i wyłącznie o tej grze. W obydwu przypadkach skompromitował się. Ja nie jestem nerwowy. Lubię po prostu rzeczową dyskusję na temat patrz FIFA 11.

Odnośnik do komentarza
Gość Orson

nieprawda, jesteś nerwus straszny

 

 

a do tego uprawiasz jakis bełkot , nie umię ci już prosciej wytłumaczyc tego wiec zaprzestaję

 

 

konkluzja jednak jedna: jesli przyjdzie ci kiedys jeszcze ochota by napisac, ze Fifa ci sie nie podoba to se daruj- bo K PISAŁES JUŻ O TYM RAZY KILKANAŚCIE , takie twe zdanie i ok ale nie pOWYARZAJ GO W NIESKONCZONOSC

Odnośnik do komentarza

Sory, że się Wam wmieszam w Waszą wojnę, ale mam pytanie odnośnie FIFY. Z kategorii głupich, ale bardzo mnie ono ciekawi.

Czy przy strzale głową ma znaczenie ile przytrzymam przycisk strzału i kierunek? Bo kurde czasem mi wchodzą całkiem fajne strzały, a czasem ziomki ładują 2m ponad bramkę z paru metrów w sytuacji gdy piłka jest idealnie wrzucona. I zastanawiam się czy to moja wina, czy po prostu gdy zawodnik ma słabe staty to zdarza mu się tak przestrzelić i nic na to nie poradzę?

Odnośnik do komentarza

wydaje mi się, ze liczy sie tylko timing, staty i pozycja

No nie wiem timing moze i ma coś do rzeczy ale reszta to pewnie random (wedle mnie ) bo nie raz miałem sytuację gdzie wrzucam piłkę i koleś wychodzi na czystą pozycję sam na sam z bramkarzem i albo wogóle nie oddaje strzału głową ,lub jest to taka anemia że strzałem tego nazwaćn ie można ,lub zapieprzy piłkę tak mocno ze siatkę urywa .

Kolejna sprawa to bramki przy asyscie obrońców , mimo ze mam pozycję lepszą od obrońcy to i tak w 8/10 przypadków to obronca będzie pierwszy przy piłce .

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...