Skocz do zawartości

Fifa 11


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Orson

Grałem przed chwilą mecz z Chelsea. Było 2:2 i po dogrywce przyszedł czas na rzuty karne. Wygrałem, broniąc ostatniego karnego, a mój za(pipi)isty przeciwnik-szmaciarz wyszedł z gry :verymad:

 

i co z tego, mecz dograłeś a ten ranking i tak jest zglitchowany, podobno znów jakoś czitują ludzie tak, ze odpuśc sobie gualnie na niego

Odnośnik do komentarza
Gość Orson

Orson naucz się czytać, ok?

"Nie przegrałem jakichś 8-9 rankingowych spotkań z rzędów" ...

 

 

wiem, nie jestem ślepy , chodziło mi, ze mi wpadło, w sensie, ze nie ma glitchu

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

Siema ostatnio gram sobie w karierze Dynamo Moskwa i gameplayowo na razie jest dobrze, ale bez rewelacji. Większość gry opiera się na klepanie piłki i prostopadłe, czy tylko ze mną coś jest nie tak? xd I mam pytanie co zrobić żeby przy sytuacji 1vs1 napastnik nie udeżał w bramkarza, tylko szukał rogu bramki itd. W poprzednich edycjach używałem R1 + strzał i wtedy ładnie wykańczali tu to nie zdaje rezultatu ;/

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Mogę jakoś ustawić, aby przy włączaniu FIFY11 za każdy razem nie musiał wybierać języka na ps3?

 

nie

Macie jakies wskazówki, jak wygrywac pojedynki biegowe, mając piłkę przy nodze? Bardzo rzadko udaje mi się ta sztuka, nawet najszybszymi zawodnikami, przeważnie obrońcy spychają mnie ciałem i jestem zmuszany do zatrzymania i podania do tyłu. Komputer jakoś nie ma takich problemów jak ja. Gram na poziomie World Class.

wypusc piłkę do przodu jednak pamietaj, że

 

1 z piłka i tak zawsze biegnie sie wolniej (wiadome, jak w zyciu)

 

2 konsola trochę oszukuje w tych kwestiach

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Mam problem podczas grania online. Otoz kiedy juz gra znajdzie mi przeciwnika to ja nie moge wybrac druzy, jedynie moge wyjsc z gry. Ktos tak mial? na ps3 ofkoz

 

edit: i jeszcze jedno pytanie: czesto mam sytacje sam na sam z bramkarzem i czesto tych sytuacji nie wykorzystuje (bramkarz wychodzi z bramki, a ja nie potrafie wtedy strzelic bramki). Tak wiec, jak sie zachowac w takich sytuacjach, jak strzelac?

Edytowane przez Qvstra
Odnośnik do komentarza

sytuacja opisana przez ciebie zdarza mi sie marginalnie tj powiedzmy raz na 20 meczy. U ciebie jak czesto ? Moze masz wysoki poziom firewalla, jak ci pisze na tej tablicy w menu?

 

 

ad 2- albo lobik (trudne dośc) albo markuj strzał (strzał+podanie+ zejscie w którąś stronę) albo na farta strzelaja obok wychodzącego bramkarza

Odnośnik do komentarza

Mam problem podczas grania online. Otoz kiedy juz gra znajdzie mi przeciwnika to ja nie moge wybrac druzy, jedynie moge wyjsc z gry. Ktos tak mial? na ps3 ofkoz

 

Ja mam ten sam problem. Podczas każdej sesyjki mi się to zdarza. Czasami nawet kilka razy pod rząd w wyniku czego wyłączam konsolę, żeby się nie denerwować. A jak u Was chodzi online? Zazwyczaj dobrze czy raczej słabo ?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...