Skocz do zawartości

Fifa 11


Rekomendowane odpowiedzi

No przepraszam,ale jak Ty od amatora do legendarnego nie widzisz dużej różnicy to ja Cię nie (pipi)Ę......! Czy widzicie jak np.gra Barca,presing i presing,czy C.Ronaldo lub Messi?! To jest oddane w grze bardzo dobrze!Rozegrałem w sieci ok.700 meczy,a w pojedykę ok.60 i powiem,że nigdy nie grałem w żadną bardziej realistyczną grę kopaną! Najbardziej to mnie śmieszą zwolennicy gry na ręcznym którzy nie potrafią nawet podać piłki,ale jacy to oni manuale!zaz(pipi)iści! :no: wynik końcowy 1 ,lub 2 :0 dla mnie.To nic,że Fabregas nie potrafi podać koledze oddalonemu o 5m. ...........To jest farsa!

 

Mam na myśli to że konsola gra tak samo ale szybciej. I to jest wg mnie właśnie ta różnica, nie wiem skąd wynalazłeś że nie widzę różnicy. Ale zwody, np ruletki cpu to ja widziałem i na klasie światowej i na niższych a chyba tak nie powinno być. Co do pressingu to przebolałbym to jeszcze, ale cyborga konsoli i oszustw to już nie, ile można.

Odnośnik do komentarza
Gość Orson

gra konsoli uległa poprawie wraz z patchami, przynajmniej tak mi sie wydaje. Na początku były mimenty, ze cpu strasznie ciezko było odebrac piłkę, teraz wydaje mi sie, ze juz tak nie ma, przynajmniej nie zauważam.

 

A realizm? Na manualu jest dsc realistycznie , byłoby hiper realistycznie gdyby nie fatalbny model odbioru piłki, jaki proponuje ea- kazdy wie, mase osób biega z non stop wcisnietym iksem , stosując przez 90 minut ostry pressing, co jest

 

1 meczące

 

2 brzydkie dla oka

 

3 zupełnie nierealistyczne

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

ta tylko tym samym sposobem utknełem bo mam 2600 pkt (nie pamiętam który to level) a losuje mi kolesi z około tysącem i za zwycięstwo z takim dostaje 12 pkt (około) a za porażke -60

 

 

Ty to masz dobrze. Ja za porażkę dostaje -70, - 80 a za wygraną czasem nawet -15(MINUS!!), czasem jakiś plus ( +5,+6).

to zrób tak jak ja: nawal sie browarem, złam w furi płytke z gra, kup ja za dwa miechy- noobki podbiją level, ty wtedy dołączysz i bedziesz dostawał 12 pkt he he he

Odnośnik do komentarza

Miał ktoś taki problem że FIFA nie odblokowuje achivmentów? Rozegrałem ponad 120 pojedynków online i nie dostałem achiva za 100 meczy, teraz mam serie 6 wygranych pod rząd i nie dostałem za 5 nie przegranych z rzędu... chodzi o Xboxa 360

Edytowane przez Ofsajd
Odnośnik do komentarza

Gram sobie tryb menagerski w Seria A moim ukochanym Juventusem. Bawie sie niźle a bawiłbym sie super gdyby nie jeden feler, mianowicie realnośc pozostałych wyników. Zajmuje 3 miejsce za Interem i Milanem bo otóz Inter na 22 mecze przegrał TYLKO raz (ze mna) a Milan 2 razy pogubił punkty...

 

Tylko w Seria A takie wałki czy to norma w Fifie? <_<

 

 

Druga sprawa to pytanie: pewnych zawodników nie mogłem SPRZEDAĆ , dostałem komunikat , ze NIE MAM SRODKÓW na to. Wtf???????????????? jak srodków, zeby sprzedac? bug?

Odnośnik do komentarza

Ja też zagrałem mecz drużyną z każdej ligi i nie zaliczyło. Grałem na Szybki Mecz. Może to się nie zalicza do tego trofea i trzeba grać w jakimś innym trybie?

 

Obydwa trofea mi wpadly, czyli rozegralem w trybie Szybkiego Meczu druzyna z kazdej ligi oraz drugie- wygralem na kazdym stadionie. Trofea mozna, a nawet nalezy polaczyc.

Odnośnik do komentarza

Pare dni temu sprawiłem sobie nową FIFE11. Zastanawiam się czy zacząć uczyć się grać na manualu. Do tej pory grałem na auto zawsze i mi się podobało, nie przeszkadzał mi częsty random, ale ostatnio czytam i myślę nad graniem na manualu. Dużo osób gra online na manualu? Jak wygląda sytuacja? Ile czasu zajęło Wam przyswojenie manuala?

Edytowane przez Szejdj
Odnośnik do komentarza

Witam, może napisałem w złym temacie więc napisze w tym. Nie potrafię na meczu podać piętką do kolegi co jest potrzebne do zaliczenia wyzwań w zostań gwiazdą, na arenie udaje mi się to zrobić ale na meczu w ogóle. Może komuś udało się to zrobić? Jeszcze mam jedną sprawę otóż ściągnąłem Ultimate Team i jak próbuje zagrać wyskakuje że serwery EA są niedostępne. Chętnie powbijam z kimś jakieś osiągnięcia, mój Gamer Tag to Matrix185.

Odnośnik do komentarza

Pare dni temu sprawiłem sobie nową FIFE11. Zastanawiam się czy zacząć uczyć się grać na manualu. Do tej pory grałem na auto zawsze i mi się podobało, nie przeszkadzał mi częsty random, ale ostatnio czytam i myślę nad graniem na manualu. Dużo osób gra online na manualu? Jak wygląda sytuacja? Ile czasu zajęło Wam przyswojenie manuala?

 

 

 

mało osób gra na manualu, 90 % wybiera asyste

Odnośnik do komentarza

Witam, może napisałem w złym temacie więc napisze w tym. Nie potrafię na meczu podać piętką do kolegi co jest potrzebne do zaliczenia wyzwań w zostań gwiazdą, na arenie udaje mi się to zrobić ale na meczu w ogóle. Może komuś udało się to zrobić?

 

Najłatwiej przy rozpoczęciu gry wybiec piłkarzem krok do przodu, i lekko podać na dobieg do tyłu (Y na X360).

Edytowane przez Kazuma
Odnośnik do komentarza

Gram sobie tryb menagerski w Seria A moim ukochanym Juventusem. Bawie sie niźle a bawiłbym sie super gdyby nie jeden feler, mianowicie realnośc pozostałych wyników. Zajmuje 3 miejsce za Interem i Milanem bo otóz Inter na 22 mecze przegrał TYLKO raz (ze mna) a Milan 2 razy pogubił punkty...

 

Tylko w Seria A takie wałki czy to norma w Fifie? <_<

 

 

Druga sprawa to pytanie: pewnych zawodników nie mogłem SPRZEDAĆ , dostałem komunikat , ze NIE MAM SRODKÓW na to. Wtf???????????????? jak srodków, zeby sprzedac? bug?

 

Co do transferów to dziwna sprawa, nie spotkałem się.

 

A co do wyników w menedżerce to też spotykałem się z nielicznymi porażkami przeciwników, potrafili mieć tylko kilka remisów i porażek na sezon (również grałem Juve w menedżerce)

 

A teraz spotkałem się z bugiem, że Glena Johnsona zastąpił mi w składach bramkarz bez danych z liczbami zamiast imienia, a tuż przed meczem na rozgrzewce kiedy mamy tryb areny nagle gra stanęła. Nie była to chyba lkasyczna zwiecha bo muza grała i został tylko quit z PS button. I to za każdym razem. Zaczynam powoli mieć dosyć tego trybu. Nie dość że w każdym momencie w konsole może wstąpić cyborg i mecz idzie w piz.du, nie dość że rozwój zawodników to porażka i staty im rosną dopiero od ok. 22 roku życia, to teraz jeszcze to.

 

EA do roboty (pipi)a!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...