Skocz do zawartości

Fifa 11


Rekomendowane odpowiedzi

Fifa 11 to świetna gra, pograłem troche meczy online ale drążnia mnie kilka kwestii i może ktoś coś zaradzi? Dodam, że w sumie poza męczeniem dema Fifa 10 to moja pierwsza konsolowa Fifa więc na razie gram na pełnym wspomaganiu, ale w tych rzeczach które mnie denerwują pomogło by przejście na półmanula przy niektórych ustawieniach (jakich)?

 

1. Zamieszanie na polu karnym, próbuje obrońcą zabrać piłkę X / A (w zależności od konsoli;p) w międzyczasie bramkarz przejmuje piłkę i czasem zdarza się tak że bramkarz o razu wypuszcza piłkę pod nogi przeciwnika - reagując na wcześniej naciskany X / A. Wszystko było by spoko, ale nic nie daje szybka korekta na wykopanie piłki w pizdu O / B ewentualnie anulowanie wypuszczenia tego piłki mimo że bramkarz jeszcze nawet się nie zamachnął do wyrzucenia piłki. Da się jakoś jakoś anulować ruchu po wciśnięciu już przycisku ale jeszcze przed reakcja piłkarza? Analogiczna sytuacja - podaje po ziemi do piłkarza i w zamyśle chce od razu podać od niego do kolejnego piłkarza po ziemi więc zanim piłka do niego dojdzie naciskam drugi raz X / A ale nagle zmieniam zdane i co mogę jakoś "anulować" jak jeszcze piłka nie jest u jego nogi?

 

2. Sytuacja jak wyzej - zamieszanie w okolicach bramki, dobiegam do piłki będąc obrócony twarzą do swojej bramki no i chcę w staropolskim stylu wyjjjjjj***ać piłkę byle dalej od bramki na drugą połowę boiska ale często taka sytuacja mimo trzymania kierunku odwrotnego do kierunku mojej brami i naładowania paska wysokiego podania (a może powinien wybijać piłkę w takej sytuacji przyciskiem od strzału???) kończy się tym że piłka nie dość nie nie dolatuje nawet do połowy boiska to leci lekko za pole karne prosto pod nogę przeciwnika. Nie wiem czy coś robie źle czy taki urok fify w tej sytuacji, bo jak nie ma na to sposobu to chyba w takich skomplikowanej sytuacji zacznę wybijać na aut/róg ;p

Odnośnik do komentarza

ad 2

 

ea wprowadziło pro-passing, który to może byc wyjasnieniem twego pytania . Chodzi o to, ze jesli piłkarz jest źle obrócony , jakos bokim or smth, to mimo iz klepniesz kwadrat , piłkarz nie wybije piłki daleko, skiksuje zas i pośle balona gdzieś w obrzeża 16. W poprzednich fifach położenie piłkarza miało marginalne znaczenie , teraz to zmienia trochę gre , jak dla mnie niewystarczająco ale np tobie dało sie we znaki tak, ze zupełnym failem ten pro passing nie był

Odnośnik do komentarza

Ja pjerdole jaka ta gra jest non-skillowa to mała bania. NIE DA SIĘ grać normalnie, bronić, planować atak. Dzieciory z adhd dają na dobieg, sprint na maxa, a i tak każdy ich błąd jest w 99% "wybaczany" przez grę. Straci piłkę pod polem karnym? Odbije się i tak pod nogi jego zawodników. Ma przeciwko sobie sytuację 100% w 90. minucie? Oczywiście, że poprzeczka. Itede, itepe. Jak mnie wkur.wia ta gra to nie macie pojęcia. Zaraz po premierze na ps3 grało się naprawdę fajnie, ale na x360 większość meczy to wspomniane narwańce, natomiast uciekanie 100% przegrywających to już inna sprawa... W FIFA 12 chcę maksymalnej kontroli nad piłką, bez najmniejszej krzty nieprzewidywalności.

Odnośnik do komentarza

Cze, mam pytanie, czy mając problem z NAT=> http://i356.photobucket.com/albums/oo3/diespinnepl/DSC00975.jpg

będę mógł grać online w Fifę? Brak możliwości rozmowy by mi zbytnio nie przeszkadzał, ale czy będę mógł się łączyć z innymi graczami?

Nie chcę kupować Live'a jeśli i tak nie będę mógł grać.

Mam internet radiowy, Fifa 10 chodziła dobrze, ale wtedy nie miałem problemów z NAT'em. Próbowałem to naprawić ale nie daję rady, a mój admin jest idiotą.

Pzdr

Odnośnik do komentarza

Ja pjerdole jaka ta gra jest non-skillowa to mała bania. NIE DA SIĘ grać normalnie, bronić, planować atak. Dzieciory z adhd dają na dobieg, sprint na maxa, a i tak każdy ich błąd jest w 99% "wybaczany" przez grę. Straci piłkę pod polem karnym? Odbije się i tak pod nogi jego zawodników. Ma przeciwko sobie sytuację 100% w 90. minucie? Oczywiście, że poprzeczka. Itede, itepe. Jak mnie wkur.wia ta gra to nie macie pojęcia. Zaraz po premierze na ps3 grało się naprawdę fajnie, ale na x360 większość meczy to wspomniane narwańce, natomiast uciekanie 100% przegrywających to już inna sprawa... W FIFA 12 chcę maksymalnej kontroli nad piłką, bez najmniejszej krzty nieprzewidywalności.

 

Jest sporo prawdy w tym co piszesz, nie raz, nie dwa i mnie ogarniała frustracja, gdyż boiskowe wydarzenia przypominają szopkę. W pewien sposób możesz sobie pomóc , grając na manualu. FIFA wymaga wtedy większych umiejętności, odpłaca się za to większą kontrolą. To o czym piszesz to jednak z drugiej strony sól futbolu- nieprzewidywalność, zaskoczenie :)

 

Aha, masz rację, z tym, że zaraz po premierze grało się dużo lepiej. Mniej więcej trwało to trzy tygodnie, potem wyłapali schematy, zaczęli uciekać, po prostu ' old, good FIFA' :)

Odnośnik do komentarza

Dostałem dziś swoją kopię i na dobry początek piękna bramka z rzutu wolnego strzelona Van Persiem :thumbsup:. Aktualizacje transferów są dokonywane po połączeniu się z serwerami EA?

 

 

ale nie połaczysz sie z ea bez dostępu do psnu :potter:

Odnośnik do komentarza

Ja pjerdole jaka ta gra jest non-skillowa to mała bania. NIE DA SIĘ grać normalnie, bronić, planować atak. Dzieciory z adhd dają na dobieg, sprint na maxa, a i tak każdy ich błąd jest w 99% "wybaczany" przez grę. Straci piłkę pod polem karnym? Odbije się i tak pod nogi jego zawodników. Ma przeciwko sobie sytuację 100% w 90. minucie? Oczywiście, że poprzeczka. Itede, itepe. Jak mnie wkur.wia ta gra to nie macie pojęcia. Zaraz po premierze na ps3 grało się naprawdę fajnie, ale na x360 większość meczy to wspomniane narwańce, natomiast uciekanie 100% przegrywających to już inna sprawa... W FIFA 12 chcę maksymalnej kontroli nad piłką, bez najmniejszej krzty nieprzewidywalności.

Polecam grac ze znajomymi, mniej nerwow. :thumbsup:

Randomu w takich grach nie wyeliminuja nigdy.

 

Po 2 miesiecznej przerwie prawie odpalilem dzisiaj FIFE i mi wciaz sprawia mase radochy ! :thumbsup:

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza
Gość Orson

w instrukcji masz ..jesli jej nie posiadasz to wybierz w opcjach "do,yslne" i spisz sobie ;-)

 

 

________________________________________

 

pobawiłem sie ligą włsoska w trybie kariery i stwierdzam, ze gra jest popsuta <_<

 

 

Otóz Inter Mediolan zdobył 93 pkt (sic sic sic) a Milan 89 co dało memu Juventusowi trzecie miejsce. Te dwa teamy wogóle nie przegywają, najlepsze są akcje gdy widzimy inne wyniki i dajmy na to Inter zaczyna przegrywa 1-0. Zawsze po kilku sekundach (sic sic ) wyrównuje (sic). Sens zabawy w takim układzie jest zerowy bo jesli gra sie na legendary, gdzie jest cięzko a do tego konsola oszukuje (co byłoby ok gdyby własnie inne wniki były realistyczne) , to przy takich oszukanczych wynikach konkurencji nie ma sensu grac....

 

 

 

wiec zapytam:

 

1 w innych ligach też taka siara? zagrałbym angielska ale jak ma byc takie cos to podziekuje

 

2 wybrałem opcje zarządzania na world class. czy ma to wpływ na wyniki innych zespołów w lidze? Watpie bardzo ale ....

Odnośnik do komentarza

Odpaliłem FIFE po krótkiej przerwie ( miesiąc :D ) no i nadal nie da się grać w to w sieci .

Gram meczyk Arsenal vs jakas tam drużyna z 2 ligi angielskiej i koleś tymi amatorami gra całe 90 min na max spidzie i ciągły atak . Jego zespół porusza się 2 razy szybciej niż mój Arsenal ! jak to qwa możliwe ze wogole się nie męczą kondycyjnie ?

Mało tego gram mecz Barca vs bayern M . wygrywam pierwszą połowę 2-0 ,w drugiej pakuję na 3-0 , koleś bierze czas robi zmianę ..... i zwiecha po czym dostaję wiadomość od typa . TY wychodzisz pierwszy WTF co to qwa jest pytam się . Jeszcze zanim wyszedłem robię podgląd na typa ,jego profil patrze mecz Barca- Bayern wynik 0-3 dla niego .Qwa nie mam pytań .

Takich jaj nie było w F10 !

Odnośnik do komentarza
Gość Orson

cankus- bo paski staminy w fifie są niczym naklejka na aucie- czyli ozdobnikiem nie mającym niemal żadnego przełożenia

 

qbek- to nie glitch, tak sie czasem po prostu dzieje gdy serwer ea (chu..jowe) mulą

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie, nie aktywowałem jeszcze online pass'a bo wiem że wartość gry z kodem jest dużo większa niż bez. Warto go jeszcze wklepywać, czy lepiej dać sobie spokój ? Czy kod ten będzie działał w 12 ?

 

P.S.

Jeżeli graci w UT to warto wchodzić na konto przez stronę EA, codziennie jakieś bonusy :}. Ja dostałem m.in gold i silver packa, 150 tokenów i ok. 1500 coinsów.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...