Skocz do zawartości

Fifa 11


Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z online pass.

 

Przedwczoraj wyskoczyła mi informacja, że OP jest uszkodzony i trzeba pobrać go ponownie. Skasowałem OP i chcę pobrać ponownie - pobieranie zatrzymuje się na 27% procentach i nic.

 

Kasowałem update do FIFY, kasowałem cache itp. nic nie pomaga.

 

Miał ktoś taki problem?

 

Chodzi o wersję na 360.

Odnośnik do komentarza

Witam,

Po 11 latach bezwarunkowej wierności Konami przeszedłem do obozu odwiecznego "rywala". Po tygodniu gry najbardziej cieszy fakt, że z każdym dniem FIFA coraz bardziej mi się podoba, poziom trudności Legendary daje masę radochy, AI w porównaniu do PESowego to nieba i ziemia, animacje urywają dupę i realizm jest jednak większy (gdyby jeszcze dopracowali wygląda zawodników...) itd itp... Nie mam zamiaru pastwić się nad serią, przy której spędziłem tysiące godzin i nad firmą, która tworzyła najlepszy tytuł na PS2. Jasnym stało się, że EA ma środki, zatrudnia odpowiednich ludzi, wśród developerów jest mnóstwo talentu i wielbicieli futbolu. Z drugiej strony mamy nieporównywalnie biedniejsze KCET i kilku japońskich napaleńców, którzy kochają piłkę, ale zwyczajnie brakuje im wiedzy & środków, by konkurować z takim gigantem.

Ale ja nie o tym. Mam dwa pytania/problemy:

1. Jak na jednej konsoli zagrać z kilkoma kumplami na kamerze Pro tak, by każdy kontrolował jednego zawodnika?

2. Jak połączyć konto PSN z kontem EA, żeby móc wrzucić do gry własną facjatę? Bo przy dodawaniu awatara na stronie ea.com wyskakuje błąd i wiadomość, że użytkownik PSN jest już zajęty :/

Odnośnik do komentarza

Szybko Ci to podniecenie minie.

Fifa jest oskryptowana, bardziej niz PES. Niebawem bedziesz widzial ciagle powtarzajace sie akcje i pozostanie Ci jedynie zachwyt nad animacjami. Tyle.

 

Nic nowego to wiadomo już od wersji z numerkiem 08. Super animacje, ale po czasie zachwyt mija i jest kaplica. Tak jest z każdą nową odsłoną. Początek bajka, a potem lipa. Szkoda bo gra ma olbrzymi potencjał technologiczny, ale gameplay na dłuższą zabawę słaby i cholernie nudny.....Gra na asyście jest tragiczna, a na tych ustawieniach gra większość osób...

Edytowane przez lons
Odnośnik do komentarza

Takie samo zdanie mam o PES, z ta roznica, ze tam nawet nie ma na czym oka zawiesic.

 

Dzisiaj probowalem pograc z jakimis randomami, i na 6 meczy nie ukonczylem zadnego. Nie wiem, co za kretyni graja w ta gre, ale bez znajomych gra mija sie czesto z celem. Mogliby to jakos ukrocic w 12 tce...

Odnośnik do komentarza

Takie samo zdanie mam o PES, z ta roznica, ze tam nawet nie ma na czym oka zawiesic.

 

Dzisiaj probowalem pograc z jakimis randomami, i na 6 meczy nie ukonczylem zadnego. Nie wiem, co za kretyni graja w ta gre, ale bez znajomych gra mija sie czesto z celem. Mogliby to jakos ukrocic w 12 tce...

 

Kretyni i banda casual's to dopiero gra, ale w twoją wielką Fifa. Co drugi ucieka jak przegrywa, a 90% dzieciaków ciśnie na asyście ile wlezie. Nie przejmuj się za czasów PS2 też takie towarzystwo grało w produkt od EA. Jak widać community FIFA wiele się nie zmieniło, ale co zrobić.

Edytowane przez lons
Odnośnik do komentarza

Najgorsze jest to, ze pozniej probowalem pograc meczee nierankingowe i bylo dokladnie tak samo, przy wyniku 2:0 quit. Na dodatek trafil mi sie jakis cheater ze zmienionymi skladami Realu, bez kitu, totalny debilizm...

Mogliby dodac przy zakladaniu meczu procent ucieczek, zeby mozna bylo od razu zaznaczyc, kogo ma nie losowac.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza
Gość Orson

panowie, odnosnie tego co isaliscie tam...gdzie nie powinniscie tego robic;-)

 

 

Kazda , kazda, podkreslam kazda gra video posiada swe schematy. Kazda bo to zerojedynkowy swiat, opisany liczbami a nie rzeczywistośc

 

wiec ten filmik pt "jak padaja gole w fifie" nie jest odkryciem Ameryki. a btw to akcja zatytułowana jako "podanie w bok" akurat wygląda naturalnie. No przecież jesli w "realu" nadarzy sie akcja , w której wychodzi dwóch napadziorów to jeden schodzi w bok , ustawiając sie równo z kolega (tak by podanie było nie do przodu a po prostej- jak wiecie nie ma ofajdu wtedy) a ten odgrywa do niego, nie bawiąc sie w mijanie keepera.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...