Skocz do zawartości

Forza Motorsport 4


Gość bigdaddy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość donsterydo

Tu macie w HD, nie wiem jak gościu to zrobił, że jakość materiału jest 5x lepsza niż na XBL :P

 

http://www.youtube.com/watch?v=vaEosZ_dld4&hd=1

 

Dobre oświetlenie robi sporą różnicę.

 

PS. Ta babka po prawej jeśli dobrze rozszyfrowałem z ruchu warg powiedziała coś w stylu "Master Chief is coming back" :D

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Progres jest spory - cieniowanie, oświetlenie i faktura materiałów. Wszystko in plus.

 

NA PIERWSZY SCREENIE WIDAĆ, ŻE DODALI DRZEWO !! ;) Na trybunach nie ma widzów :rolleyes:

 

Wydaje mi się czy dodali jakiś lekki blur ?

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza

Pozycja będzie taka sama jak w FM3, pamiętajcie, że to prezentacja head trackingu za pomocą Kinecta. Nawet odległość od kierownicy taka sama + brak szyby. Jeśli chodzi o oświetlenie i cieniowanie to faktycznie jest dużo lepiej i bardzo mi się to podoba.

Edytowane przez orion50
Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Odległość jest znacznie poprawiona, jak wczoraj sobie odpaliłem Forza 3 to gębę miałem prawie na szybie i wnętrza auta praktycznie nie było widać :)

 

Moim zdaniem jak tak popatrzeć na wnętrze to generalnie ma się odczucie, że wszystko jest lepiej wykończone. Możliwe, że podciągnęli liczbę polygonów.

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Trzeba czekać na normalny pokaz ukierunkowany na normalnych graczy, a nie popierdółki z Kinect w roli głównej. Mam nadzieję, że na E3 pokażą jakąś nową trasę podczas gry w HD :)

 

Ja bym chętnie zobaczył na pokazie tę fikcyjną górską trasę z trailera. Materiałów po E3 będzie od groma z tego 4h eventu z Forza 4 - wszyscy pewnie z iphonami będą latać i nagrywać co się da :P

Edytowane przez donsterydo
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Słuchaj kolego. Każdy może wyrazić swoje zdanie i to jest jak najbardziej na miejscu. Jednak jak wpadasz i piszesz, że mi się nie podoba bo tak, to jest trolling, rozumiesz? Podaj argumenty, dlaczego jest tak, a nie inaczej itp. Na razie widzieliśmy 40 sekund filmiku w dodatku słabej jakości i nie prezentował on gry jako takiej. Temat do porównywania gier obu serii jest TUTAJ.

Odnośnik do komentarza

chyba nikt się nie spodziewał jakiegoś mega skoku, FM3 dalej wygląda świetnie a takie Camino Viejo jest nie do pobicia póki co w grach wyścigowych.

 

w FM4 wystarczy poprawione oświetlenie, kolorystyka, lepsze kokpity i wnętrza samochodów przy widoku TPP + nowe ficzery

Edytowane przez Daddy
Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Widzę te screeny na poprzedniej stronie i dalej podtrzymuje zdanie. Tak jak w FM3 wnętrze waliło plastikiem Lanosa, tak dalej wali.

 

Jak nie będzie więcej aut na torze to będzie porażka.

 

Pozwolę się z tą częścią nie zgodzić. Co do liczby aut na trasie - ok.

Odnośnik do komentarza

yJa widze wyrazny postep w kwesti technicznej. Dla mnie efekt jest co najmniej zadowalajacy. Zwlaszcza jesli wezmiemy pod uwage fakt ze to juz trzecia odslona na tej samej platformie. Przyklady najnowszych odslon Shifta czy Dirta dobitnie pokazuja ze niektorzy developerzy nie potrafia juz przeskoczyc konkretnego poziomu, serwujac nam czasami downgrade.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...