Skocz do zawartości

Forza Motorsport 4


Gość bigdaddy

Rekomendowane odpowiedzi

Ruhana wyszła pzeza(pipi)iście, nie zdziwie się jeśli T10 rozda te motywy jako prezenty dla VIPów;-) tak jak robili to w FM3.

 

Jakie samochdy wybraliście jako pierwsze fury ? Wząłem Foxa - ma największy silnik - aż 1.5 ! ( w statsach jest 1.5 a na klapie 1.4)

 

 

 

2dhu42v.jpg

Edytowane przez Cr@sh
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Panowie - gdzie w Forza 4 są jakieś opcje ustawienia obrazu ? :P

 

Trasy duuuuużo zyskały na wyglądzie. Bardzo mi się teraz podoba Sedona i Pennisula.

 

Co do gry na padzie to z tego co zauważyłem problem leży w tym, że standardowy pad od X'a nie oddaje nawet połowy tego ruchu, który czuć np. na Onzy. Wczoraj u kumpla odpaliłem na normalnym padzie i myślałem, że ma wibracje wyłączone O_o

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Qstrava - drift masz w społeczność -> rywale

 

1.Czy normalnym komentatorem jest Clarskon ? Wystarczy zmienić język na angielski ?

2. Jest gdzieś dokładnie opisane o co chodzi z ocenami za skręcanie, wyprzedzanie itp ? Oprócz achievmentów...

3. Od czasów 3 ta gra jest wciąż za łatwa :(

Edytowane przez reemo
Odnośnik do komentarza

Jako, że zgadzam się ze wszystkimi zaletami gry wymienionymi wyżej i gra się cudownie wytknę tylko kilka drobnych potknięć - felgi nadal podczas jazdy po przekroczeniu około 30 km/h zmieniają się w model niskiej jakości no i samych felg chyba nie ma nawet jednej nowej sztuki, więc wciąż brakuję kilku klasyków :P Za to deski są jaśniejsze niż w demie podczas jazdy w cieniu czy ciemniejszej części trasy, więc tutaj duży plus w tym aspekcie <ok>

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Są nowe felgi. Nie wiem tylko ile. Widziałem przynajmniej jeden nowy model po przejrzeniu pierwszych 5-6 producentów.

 

Jeszcze raz podkreślę jak dobrze wyglądają stare trasy w nowych szatach. Oświetlenie robi kolosalną różnicę.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Dzisiaj pograłem w nową forze w "sklepie nie dla idiotów". Do pojedzenia było niewiele - jedna trasa i jeden samochód. Dodatkowo nie mogłem nigdzie powyłączać wszystkich asyst (samo hamowanie!). Niestety, gdybym mial patrzeć po tym "demie" to gry bym nie kupił - ale pełną na pewno. Szkoda tylko, że musiałbym kupić Xboxa ;)

 

Edit - malowania na furach (2 strony wstecz) niesamowite!

Edytowane przez łosion
Odnośnik do komentarza

Jest cudownie, autka śliczne, model jazdy dopracowany - nareszcie auto może wpaść w prawdziwy poślizg i zacząć się obracać. Wspaniale pracuje zawieszenie, widać jak taki Fox męczy się w zakrętach.

Ogólnie gra sprawia wrażenie bardzo dopracowanej w szczegółach. co widać chociażby po prostych, a bardzo ładnie wyglądających menusach.

W opcjach można bez problemu ustawić sobie patrzenie do tyłu pod Y. Cieszy także możliwość rezygnacji z cofania czasu, co daje jeszcze dodatkowy bonus kasy.

Odnośnik do komentarza

według mnie samochody są zbyt nerwowe, może nawet nie do końca nerwowe ale zbyt ochoczo reagują na każde przekręcenie kierownicy, nie czuć żadnej bezwładności. No i jest parę wpadek z samym poziomowaniem samochodów (nissan gtr z lepszym PI niż nowy mclaren na przykład...).

Wpadka numer jeden - STARY Silverstone.

 

Na czym grasz ?

 

Na kierownicy z FF wszystko jest doskonale wyczuwalne... moment utraty przyczepności bardzo fajnie "smyra" i błyskawicznie możemy zareagować :). Co do bezwładności, to wciśnij sobie sprzęgło pokonując jakiś łuk... auto Ci "zeszmacieje" i utraci stabilny tor jazdy ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...