Skocz do zawartości

Forza Motorsport 4


Gość bigdaddy

Rekomendowane odpowiedzi

No ale tak wlasnie powinno byc...inne gry takie jak Shift czy GT5 tez maja podobny efekt.

Z reszta w rzeczywisotci wnetrze pojazdu widziane przez szybe rowniez jest przycmione a nie krystalicznie czyste.

FDDVignetteRAY_0939.jpg

Ja tam nigdy na takie rzeczy nie zwracalem uwagi tylko przypomnialo mi sie narzekanie na przyciemnienie szyb w FM3 podczas wyscigu :P

 

@ Don

Nie spodziewalbym sie jakichkolwiek infrormacji w najblizszym czasie...swego czasu (po E3) ktos z t10 na forum FM napisal ze oficjalnej zapowiedzi nie poninnismy sie spodziewac szybciej niz na kolejnym E3. Chyba ze T10 postanowi jakos odwrociic uwage od GT5 ale watpie.

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Nie muszą zapowiadać nic konkretnego. Wystarczyła by jakaś nota odnośnie faktycznego związku Kinect + Forza i jakieś zdawkowe "Gracze hardkorowi będą mile zaskoczeni zawartością gry" czy też, że pojawią się ficzery nie związane z Kinectem których wcześniej nie było w serii.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
Gość donsterydo

Forza 3 nie jest już pojmowana przez M$ jako maszynka do robienia kasy na tym etapie - teraz to bajerancki dodatek do świątecznego bundla więc na samej grze nie zarabiają. Forza 3 swoją pierwotną rolę spełniła ;)

Odnośnik do komentarza

CGI :P

Po trailerku mozemy sie spodziewac nocnych wyscigow, ale nie widxialem tam nic co sugerowaloby obecnosc deszczu.

Cholernie sie ciesze ze FM4 jest zapwiedziana oficjalnie...skoncza sie domysly w stylu "po(pipi)ka pod Kinnecta a nie pelna gra"

Zatem T10...do roboty...zaskoczcie nas :)

 

Edit te scenki z Fordem GT to chyba na torze Top Gear c'nie?

Edytowane przez Magik
Odnośnik do komentarza
Gość bigdaddy

powini dać 2 nowe miasta bo ten sam NYC po raz 4ty wyjdzie mi bokiem :turned:

 

Na forum T10 są tematy z listą życzeń, jeden koleś dobrze napisał > czarne menu bo białe wypala oczy.

 

 

prawdopodobnie w każdym samochodzie będzie można otwierać - drzwi/klapy od silnika i bagażnika

Edytowane przez bigdaddy
Odnośnik do komentarza

Najlepsze jest to, że cokolwiek by nie zrobili to i tak będzie lepsze niż GT5 :potter: Jestem jedną z zapewne niewielu osób, którą jara integracja z Kinectem, aczkolwiek chcę jej tylko na poziomie dema z E3, czyli podczas oglądania samochodów, no i może poruszania się po menu dla wygody. Reszta niech zostanie na normalne kontrolery.

Odnośnik do komentarza

Ja pjerdole. Takich wspaniałych wieści to się niespodziewałem :) Dopiero wstałem a tu taka niespodzianka. Szkoda, że jeszcze rok ;/ czekam na wysyp materiałów i może jakiś gameplay :D kurde jeśli postęp graficzny jest aż taki to jestem w niebie. Niech dadza info na temat tras/aut. Kurde za(pipi)iozaaa

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Ludzie nie chrzańcie głupot bo auta tak w grze podczas wyścigów wyglądać nie będą.

 

Jak tam nie spodziewam się żadnych fajerwerków graficznych. Pewnie trochę polepszą oświetlenie i może auta na trasie będą miały z 10% więcej poligonów niż w Forza 3. Na więcej nie ma co liczyć szczególnie jeśli spodziewamy się utrzymania kapitalnej płynności gry, dorzucenia więcej aut na trasie, poziomu wszystkich tras jak Camino Viejo czy Fujimi Kaido + problematyczne warunki pogodowe.

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...