Skocz do zawartości

Forza Motorsport 4


Gość bigdaddy

Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda, że na Xboxie nie ma pożądnej kierownicy bo ta seria to dla mnie ideał wśród racerów :rolleyes:

Myślałem, że po premierze GT5 to się zmieni, niestety chyba, za długo czekałęm na ten tytuł i wyobrażałem sobie Bóg wie co.... Po FM4 nie będę już oczekiwać niewiadomo... ładniejsza grafa, zmienna pogoda, różne pory dnia i będzie cudownie :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

Owszem, cena mała nie jest (z pedałami 1200zł), lecz biorąc pod uwagę, że dostajemy najlepiej wykonaną kierownicę na rynku, dodatkowo działającą na PS3, X360 oraz PC, to myślę, że aż takiej tragedii nie ma :)

 

Oby tylko T10 w FM4 w pełni wykorzystało możliwości tego cacka... 3 silniki od FF muszą dać niesamowite wrażenia :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Gość bigdaddy

Trailerem bym sie nie sugerowal....no...chyba ze dostaniemy byki i weze :D

A tak na powaznie to po prostu urywki amerykanskiego Top Gear.

O FM4 wiadomo jedynie tyle ze bedzie :P

 

też możliwe, ale by nie pokazywali zajawki fm4 z tymi ficzerami by później powiedzieć że to ładny trailer który nie ma nic wspólnego z grą, lincz fanów byłby okrutny ;]

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Mam wielka nadzieje ze sie myle ale czarno widze te zmienne warunki pogodowe itd (zwlaszcza przy podbitej grafie). Przy okazji trojki najwieksza nowoscia byl widok z kokpitu i T10 juz w pierwszym trailerze sie tym pochwalilo a tutaj nic...:(

 

Z drugiej strony podobaja mi sie bunczuczne zapowiedzi M$ ze to beda najbardziej realistyczne wyscigi na konsolach...nie zebym im slepo wierzyl ale to pokazuje ze nie chca isc tylko w strone Kinecta i casuali (a tego najbardziej sie obawialem) ale gra pozostanie simem :)

Edytowane przez Magik
Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Jeżeli T10 będzie chciało zachować super wydajność to wcale bym się nie zdziwił gdyby nie było zmiennych warunków pogodowych. Deszcz + 60 FPS + zero screen tearingu + podbita grafa / Nie wiem czy da się to uzyskać.

Odnośnik do komentarza

Bez przesady jak PGR4 był w stanie pociągnąc deszcz w 2007 roku wygladajac przy tym bardzo dobrze jak na swoj czas to czemu Forza mialaby nie. Kwestia priorytetów myślę - czy będą chcieli na maxa podkręcić grafikę czy jednak dodać ficzery jak zmienna pogoda czy pory dnia. Przy obu jak wiemy na przykładzie GT5 można się po drodzę wyj..ć :potter:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...