Skocz do zawartości

PlayStation Plus


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

No, na razie oferta na Vite wygląda dobrze. Ciekawe co będzie później jak im zaczną się kończyć gry z których mogą wybierać. Chyba będą musieli sięgać po tytuły z PSP ;)

 

Mam nadzieję, że Arkham City w plusie to preludium zapowiedzi kolejnej części na VGA :)

 

Nie, po prostu było taniej w pakiecie z Mortal Kombat :P

 

PS. Z dużych wydawców to chyba tylko Activision się nie "bawiło" w Plusa. Żydki :)

Edytowane przez SzczurekPB
Odnośnik do komentarza

Sony dokonuje niemożliwego. Napewno jest masa ludzi, którzy wciąż cenią sobie wersje pudełkowe gier, jak ja. Ale takimi "zagraniami" Japończycy skutecznie zachęcają do porzucenia starych nawyków. Dodatkowo PS Pus jest też praktyczny dla ludzi, którzy go nie mają... Ceny wersji pudełkowych opublikowanych gier, przynajmniej używki, dość drastycznie poleciały w dół. Śmiało można uznać, że Sony wywołało "małą" rewolucję cenową na konsolach.

Odnośnik do komentarza

Ale kto Ci "każe"? Ja mam tak mało czasu na granie, a Plusa mam od tej promocji na E3 i przez to uzbierało mi się tyle pozycji, że mogę powiedzieć, że mam wybór. Poza tym najlepsza opcja to mieć Plusa i dodatkowo kupowić "must have'y" w pudełku. I tak wychodzi taniej. Np były Deus Ex i RDR, ograłem, ale i tak sobie kupię wersję pudełkową, bo mi się podobają. A taki np. Crysis 2 nie grzeje mnie, ale i tak mogę sobie w niego zagrać. I powiem to - za darmo. Bo jak na dzisiejsze czasy to jest wręcz darmo.

Odnośnik do komentarza

I weź tu nie kup. GROSZE! Patrzę na ofertę grudniową i mi się micha cieszy. Calutki grudzień będzie w co grać, Sony chyba czyta mi w myślach.

 

Aaa i obawiam się trochę, że dowalą jakieś przegięte promocję w następnych "turach" i mój portfel mocno ucierpi : / W zasadzie już są, chociażby dodatki do GTAIV w śmiesznych cenach, ja się wstrzymałem bo po prostu muszę teraz wybierać w co grać, a w co nie, za mało wolnego czasu.

Odnośnik do komentarza

ciekawe kiedy wrzuca god of war 3, heavy rain i uncharted-y bo napewno to zrobia, tylko kiedy. playstation plus daje mocno rade

 

Jeżeli wg Ciebie, dawaniem rady jest wrzucanie tytułów, które każdy szanujący się posiadacz tej konsoli ograł dawno temu, to ja nie mam pytań. Powtórzę się, ale co mi tam. PS+ jest świetną ofertą, ale dla nowych posiadaczy konsoli, a nie dla tych co grają na niej od kilku lat.

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

ciekawe kiedy wrzuca god of war 3, heavy rain i uncharted-y bo napewno to zrobia, tylko kiedy. playstation plus daje mocno rade

 

Jeżeli wg Ciebie, dawaniem rady jest wrzucanie tytułów, które każdy szanujący się posiadacz tej konsoli ograł dawno temu, to ja nie mam pytań. Powtórzę się, ale co mi tam. PS+ jest świetną ofertą, ale dla nowych posiadaczy konsoli, a nie dla tych co grają na niej od kilku lat.

 

Nie tylko. Nawet wśród moich znajomych jest masa ludzi takich jak ja, którzy nie mają bardzo dużo czasu na granie i kupowanie wszystkich gier jak leci - mija się to z celem, bo i tak większość będzie leżała i zbierała kurz. A jak potem będę chciał coś nadrobić to jest duża szansa, że takiego starocia dostanę w PS+ zamiast kupować go na allegro nawet za te symboliczne 3-4 dyszki ;)

Edytowane przez Lucek
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Spoko rozumiem, ale na pewno przyznasz, że gdybyś chciał pograć w jakiś tytuł to byś go po prostu kupił na premierę/jakiś czas po, a nie czekał nie wiadomo ile, bo może kiedyś trafi do plusa. Sam mam nie ogranych mnóstwo tytułów, w które mógłbym pograć, a pojawiły się w ofercie PS+, ale gdyby mi naprawdę na nich zależało to zaliczył bym je dawno temu, pomimo tego co piszesz, że niektórzy nie mają dużej ilości czasu na granie.

Edytowane przez Square
Odnośnik do komentarza

@ Old_Kyo - thx, jak zwykle bajzel w tym PSS

@ GrzesPL - ja osobiście liczę na to, że częściej będą zarzucać takimi tytułami jak W40K - niby coś o grze słyszałem ale nigdy bym jej nie kupił. Dziwi mnie właśnie ciśnienie ludzi na to by Sony wrzucało do plusa mega hity, bo tak jak piszesz, kto chciał ten kupił. Jednak gdyby to były super hity i do tego tytuły nowe, to wtedy mamy konkret. Biorąc pod uwagę jak szybko rozwija się ta usługa, to może doczekamy kiedyś dnia, w którym taki nowy NFS albo Uncharted ukaże się miesiąc po premierze w ofercie plus. Nie można też zapominać o tych popierdółkach - 47 zeta nigdy bym na takie gry nie wydał ale w ramach abonamentu chętnie pogram. Cieszę się, że odpuściłem LIMBO - jakoś podprogowo czułem, że będzie za free. "Trochę" musiałem poczekać ale się doczekałem :P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...