Skocz do zawartości

PlayStation Plus


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym wypróbować sobie playstation plus. Na allegro znalazłem taką ofertę . Rozumiem ,że ściągam to przez konto sprzedającego? Jak to się ma do regulaminu i możliwości bana?

 

Witam, aukcja dotyczy KONTA , które daje możliwość dostępu do 30 dniowego abonamentu PLAYSTATION PLUS.

 

Gry aktualnie dostępne:

  • Resident Evil 5: Gold Edition,
  • Bulletstorm, PL
  • inFamous 2, PL
  • MotorStorm: Apokalipsa! PL
  • LittleBigPlanet 2 PL
  • Hell Yeah! Wrath of the Dead Rabbit
  • Double Dragon Neon

i wiele innych.

 

Jest to konto z wykupionym PLAYSTATION PLUS na 30 dni. NIE POTRZEBA mieć karty kredytowej. Po zakupie przedmiotu, wysyłam na konto email dane do konta.

Odnośnik do komentarza

Ratchet & Clank All 4 One / Wszyscy za Jednego - strzelanina z elementami platformowymi, rozgrywka jest nastawiona na tryb CooP max 4 graczy na jednej konsoli, jest tez opcja gry przez siec.

Ja co prawda PS Plus nie mam, ale mam gre i bardzo mi sie podoba, to taki lekki spin-off Ratcheta bo raczej nie mozna jej traktowac jako normalna czesc - jest troche inna niz poprzednie.

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

fajny aby Kalinho ten ratchet? :P

Najsłabszy z całego dorobku serii. Za 99 zł to była piącha w twarz dla takiego fana Ratcheta z Clankiem jak ja. To gra nastawiona na co-op. Lepiej już zainwestować w odświeżone wersje w HD. No ale gra jest w plusie więc co szkodzi spróbować. Ode mnie 6+/10.

Edytowane przez Kalinho_PL
Odnośnik do komentarza

Jesli ktos nastawial sie na kolejnego Ratcheta to mogl czuc sie zawiedziony bo to nie jest zwykla, nastepna czesc tej serii podobna do poprzednich. Ja wiedzialem czym bedzie ta gra i jestem zadowolony z tego co dostalem, troche juz pogralem i bardzo mi sie podoba.

 

Wiadomo bylo, ze gra bedzie nastawiona na tryb kooperacji, wiec rozni sie od poprzednich czesci mi to pasuje bo lubie grac w CooP'a na jednej konsoli. Jesli ktos szuka typowego platformera to moze byc zawiedzony nawet normalnym Ratchetem bo to bardziej strzelanina, a jesli ktos szuka dobrej gry z trybem kooperacji to All 4 One mu sie spodoba.

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

Kolejna gra ktora nie mam. Chvj, ze mnie nie interesuja, ale przynajmniej cos czego wczesniej nie kupowalem :)

 

Same here. Plus dla Sony, ghe ghe

 

Dodaję nowego posta, ale chyba zawartościowo jest to usprawiedliwione: otóż kody na Plusa znów można zgarniać, tym razem na Facebookowym koncie PlayStation Polska: https://www.facebook...79474103?ref=ts

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Dodaję nowego posta, ale chyba zawartościowo jest to usprawiedliwione: otóż kody na Plusa znów można zgarniać, tym razem na Facebookowym koncie PlayStation Polska: https://www.facebook...79474103?ref=ts

Tym kodem można sobie przedłużyć okres działania plusa czy działa on tylko na kontach bez plusa?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...