Skocz do zawartości

PlayStation Plus


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Lepiej dowiedzieć się o tym po 5 minutach na forumku niż tak jak ja stracić na te bzdury całe popołudnie (a mogłem w tym czasie spokojnie sobie ściągnąć dowolną inną gierkę i grać od 2 godzin). Cheers

 

Całej dywizji SCE zajmującej się PS Store życzę, żeby po śmierci w piekle musieli korzystać ze swojego sklepiku.

Edytowane przez Qjon
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

ja dorzucalem do listy pobieranych przez www (nie wiem czy tak tez jest w pss) i tam sie pokazala informacja przy dodawaniu do koszyka typowo zwiazana z multiplayerem m. in. o zakupionych dodatkach. troche mnie to zdziwilo po co to pisza, no i ikonka gry tez jest z multi, takze moze po prostu tradycyjnie cos pomieszaly te spece

Odnośnik do komentarza

Nie ma jak ściągnąć dwa razy 12gb mysląc, że coś się źle pobrało Oo

 

Sprawdźcie jeszcze raz listę pobrań.

PlayStation Network -> Zarządzanie kontami -> Zarządzanie transakcjami -> Lista pobierania.

Powinny na niej znajdować się następujące pliki. Pobierzcie 2D Movies i 3D Movies.

-Multiplayer Free to Play

-Single Player Experience

-Single Player Exp. 2D Movies

-Single Player Exp 3D Movies

Odnośnik do komentarza

XM - jak pobierasz Tryb dla jednego gracza Uncharted 3: Oszustwo Drake'a™ to od razu powinieneś mieć jeszcze dwa pliki - 2D i 3D. Sprawdź na liście pobierania.

W sklepie ich nie ma - są po prostu częściami składowymi (ale oddzielnie pobieranymi).

Odnośnik do komentarza

Jeden plik, od nowa trzeba wybrać U3 z PS+.
YAYA.

Dobra, ściągam. Plik jest podzielony na 3 - zapewne tryb dla jednego gracza (12gb), multi (niecały GB) i reszta to filmiki. Nieźle, to już wolałbym wersje bez cutscenek, hehe. Szkoda, że uprzednio skasowałem to co zdążyłem ściągnąć i teraz czeka mnie ściąganie 34gb.

Up!
Z tego co widzę teraz dokładniej to:
- 2D movies - 12.5GB
- 3D movies - 10.3GB

 

Edytowane przez XM.
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...