Skocz do zawartości

Mortal Kombat 9


sprite

Rekomendowane odpowiedzi

te fatale mozna bylo zobaczyc pol roku temu

ostatnio PPE i ps3site maja tendencje to wrzucania newsów z (pipi) starymi filmikami

 

powiem tylko ze ten fatal cyraxa z siatką byłby fajny gdyby siatka przecieła goscia na małe kostki jak lasery w resident eviul, bo teraz jak poprostu w kilku miejscach sie rozpadł mimo ze siatka ma mniejsze oczka to wyglada debilnie

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Zauważyłem, że w USA różne sklepy dają różne bonusy przy preorderach. W Polsce w tym temacie znalazłem póki co ofertę Ultimy - bonusowy strój dla Reptile'a. Mam pytanko: czy znacie inne sklepy z grami (polskie), które oferują podobne dodatki i czy można będzie później je jakoś pobrać np. przez DLC?

Edytowane przez AngelOfDust
Odnośnik do komentarza

Tak w USA mamy 3 rozne DLC przy zamowieniu pre-orderu, klasyczne stroje i fatality dla Scorpiona, Sub-Zero i Reptil'a.

Moge sie mylic ale nawet polska kolekcjonerka ma wlasnie tez tylko Reptile jako bonus ( szkoda ze nie jest to losowo dodawana jedna z tych 3 "postaci").

Jesli chodzi o DLC z to raczej napewno bedzie mozna dokupic te stroje, aha i nie zapominajmy o tym calym nowym trybie "the tower" czy jakos tak. Z tego co tam w wywiadzie gadali to za ukonczenie go ma na nas czekac jakas niezla nagroda, cholera wie czy bedzie to jakas postac czy moze bonusowe stroje . Zobaczymy.

 

ps. nie zapominajmy oczywiscie o demie :)

Edytowane przez Freeze182
Odnośnik do komentarza

Opcja trenowania fatali - kapitalny pomysł którego mi brakowało zawsze.

 

Też myślałem, że 8 marzec to 8 marzec czyli demo dla PSS+ będzie wszędzie dzisiaj :confused:


http://www.gametrailers.com/video/the-kombat-mortal-kombat/711450 The Kombat Kontinues Trailer

 

fuck :wub:

 

 

 

 

http://community.eu.playstation.com/t5/PlayStation-Network/PlayStation-Network-Prace-konserwacyjne/m-p/12520251

 

Przerwa techniczna psn akurat od dzisiaj od 17 do 4 rano. Ja pier.... akurat jak miało pojawić się demo Mortala....

Edytowane przez Square
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...