Skocz do zawartości

Mortal Kombat 9


sprite

Rekomendowane odpowiedzi

Mi lepiej grało się w MK vs DC. Mam wrażenie, w poprzedniej części lepiej to wszystko chodziło i jakoś tak lepiej pięść do nosa pasowała. Co do realistycznych animacji. Że co? Czy kolega nie zauważył, że w grze występuje koleś który zamraża, truposz wywołujący ogień z ziemi, laska z gębą jak pirania i dorosła wersja Bibera? Mimo to mam wrażenie, że ciosy lepiej wyglądały w poprzedni Mortalu no i ten piruet w jednym z ciosów Sub Zero...

 

Nie no żarty żartami ale MK vs DC to nie był nawet Mortal tylko jakaś parodia heh.

 

 

A co w nim było nie tak? Nie dość, że postacie z komiksów wpisały się idealnie w bijatykę (oklepywanie kolesi FLashem sprawiało straszną frajdę) to jeszcze sama mechanika była bardzo Mortalowa. No może oprócz tych dziwnych QTE. Fakt fatale nie były specjalnie brutalne, ale patrząc dzisiaj na fatale w MK2011 raczej człowiek się uśmiecha niż drży w przerażeniu. Ba, jestem w stanie powiedzieć, że Xray'e są mocniejsze niż fatale.

 

Szybciej byłoby napisać co z nim było "tak"... No nie wiem bo był ciotowaty jak na Mortala, bo nie miał nic wspólnego z Mortalem oprócz nazwy, bo hello MK vs DC Uniwerse. Jeszcze raz Mortal Kombat vs DC Uniwerse......... no nie wiem powodów jest co najmniej z "milion" dla których tamta hybryda nie jest Mortalem.

 

Spytaj się jakiegokolwiek fana czy uważa tamtą część ale myślałem, że to oczywiste ;/. Gra może nie była taka zła, sam w nią chwile grałem no ale to nie był MK, sorry.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

MK vs DC chyba było przepustką dla Ed Boona,żeby zrobić po swojemu MK.WIecie pieniądze. Dobry był plan z połączeniem ze światem DC,ale tylko z perpektywy marketingu. Teraz możemy cieszyć się MK jakiego w końcu chcieliśmy.Ja się jaram.Czuć w tym MK starego MK :) jest dobrze. Obecna odsłona zrobiła na mnie miłe zaskonczenie po chybionym MK vs DC(kupiłem kolekcjnerke,pograłem ze 2 tyg. i sprzedałem)

Tego MK kupię ,ale tylko z arcade stickiem. Szkoda,że polscy sprzedawcy nie mają tego w ofercie i będę musiał kombinować z zagranicy.

Edytowane przez Bejker
Odnośnik do komentarza

Rozpracowal ktos moze fatalities przy ktorych mamy varies. Bo fatale sweep i touching udaje mi sie odpalic, jednka ten trzeci to dla mnie zagadka. Moze postac w momencie ukonczenia rundy, musi stac daleko od ofiary?

 

 

Ta fatala nie działa na mapce z drzewkami, na tej drugiej mi wchodzi normalnie, stoję kilka kroków od postaci i za każdym razem włazi.

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Pograłem dzisiaj jeszcze chwilę w demko i gra zieje klimatem starych Mortali na kilometr. Miałem kupić w kwietniu Killzone 3 albo Crysis 2, ale obie gry zarobiły Fatalities od Mortal Kombat. Preorder poszedł do Ultimy :)

 

Nie mogę się doczekać kiedy spojrzę na menu i będę miał do wyboru 27 wymiataczy :D

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza

Pogralem i stwierdzam, ze to najlepsza bijatyka na PS3. Moze mega rewelki nie ma, bo grafa moglaby byc lepsza, a i kazda postac moglaby dysponowac wieksza iloscia ciosow i fatali, ale i tak giera trzyma poziom!

 

PS. Czekam na bijatyke, ktora zrzuci z tronu doskonalego Tekkena 5 na PS2... kurde, grafa w tej produkcji moim zdaniem bije nowego Mortala na glowe! Moze nie ma tam HD, ale wyglad aren, animacja postaci i efektownosc wymiataja wszystko! :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Gość kufir

Mogą olać rankingi i staty, byle kod sieciowy dał radę i nie było problemów z lagami.

 

Oczywiście i 95% graczy po paru miesiącach zaprzestanie grać w multi które daje tylko i wyłącznie sam FUN.

Musi być coś co mobilizuje graczy do grania, to kwintesencja grywalności multiplyer w dzisiejszych czasach.

W tym wypadku mam na myśli właśnie owe statystyki czy też rankingi.

 

 

PS. Czekam na bijatyke, ktora zrzuci z tronu doskonalego Tekkena 5 na PS2... kurde, grafa w tej produkcji moim zdaniem bije nowego Mortala na glowe! Moze nie ma tam HD, ale wyglad aren, animacja postaci i efektownosc wymiataja wszystko! :thumbsup:

 

Animacja postaci w Tekkenie jest taka jak być powinna. Widać że każdy styl walki był dobierany na podstawie obserwacji prawdziwych realnych zawodników (W MK jest żenada!)

Gdyby wyrzucić z tej gry wszystkie kangury, pandy itp to była by moja bijatyka. Przez to (pipi) nie chce mi się już tykać Tekkena 6 (mimo iż w Tekkena 5 się zagrywałem na Ps2)

Edytowane przez kufir
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...