Skocz do zawartości

Mortal Kombat 9


sprite

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mr. Blue

Jeszcze nie mam gry a już snuje marzenia o przyszłości MK. :rolleyes: Chłopaki z NRS dokonali rzeczy wprost niemożliwej - wzięli postaci trylogi MK, które grzeszyły i to bardzo swoim Designem (albo gołe klaty albo podobne panienki albo tak samo wyglądający ninja w różnych kolorach :confused:) i zrobili z nich naprawdę charakterystycznych bohaterów, jednocześnie nie przekreślając ich korzeni. Teraz naprawdę czuć że gramy kimś wyjątkowym, a nie tylko alternative skinem. :thumbsup:

 

Kiedy twórcy wypuszczą wszystkie oryginalne postaci MK, będą zmuszeni stworzyć coś nowego... Pewnie już teraz moczą łóżko z obawy przed rzeszami rozwścieczonych fanów z "Świętokractwem!" na ustach. Mogę im podsunąć ciekawy pomysł - niech stworzą niezobowiązujące (dla fabuły, jak RDR: UN) DLC, w którym główne role zagraliby bohaterowie... Marvela! Myślę, że Wolverine, Blade, Punisher i Ghost Raider zrobiliby niezłą siekę i idealnie wpasowaliby się w resztę postaci. Ale byłby prztyczek w stronę beznadziejnego DC. :teehee:

Edytowane przez Mr. Blue
  • Minusik 3
Odnośnik do komentarza

Ogrywam pełną wersję i jak dla mnie rewelacja , niby wiedziałem czego się spodziewać , ale to uczucie kiedy patrzysz na znajomą listę zawodników i czujesz się jak za dawnych lat.. miło jest znowu być kombatantem heh , jeżeli znowu zaserwowali by nam wycieczki po uniwersum i kolejne postacie typu Darrius (akurat jego pamiętam z tych "nowych") czy inne wynalazki , ja bym przypasował . Szacunek dla developera że tego nie s(pipi)ił ! Toasty !!

Odnośnik do komentarza

kurier z Cenegi/Muve.pl dzisiaj doszedł, z radości chciałem mu zrobić kissality, no ale dobra.

 

co do samej gry - jest kapitalna, naprawdę godny Mortal, no fatality lives no :teehee: czuć moc ciosów, combosy wchodza jak w masło jak w starych mortalach, znowu trzeba sie uczyc całej gry a szczególnie speciali wszystkich charów bo jak jakiś typ wjechał we mnie Ermaciem online to nie wiedziałem co sie dzieje (Ermaca nieźle dopompowali btw)

 

sprawdziłem online i netcode im nawala albo to chwilowe problemy ale np na king of the hill na 8osób wyrazny delay i nie gra sie tak komfortowo jak 1vs1 z jakims nubowatym niemcem, na razie polecam wbic na niemieckie lobby i katowac niemiaszkow, ludzie na razie nie potrafia za dobrze grac takze mozna sie wyżyć bez konsekwencji chociaz czasem zdarzy sie jakis ogarniajacy to juz trzeba wcisnac blok czasem :>

 

juz wiem ze gra ma głębię, na pewno pozwala mieć własny styl gry, mozna turtlowac w rogu i czekać na otwarcia, grać na dystans (mój fav Cyrax to potrafi świetnie z siatką i bombkami), ale ofkors gra zachęca do ofensywnego stylu gry bo każdy ma szeroką gamę speciali, jest tego aż za dużo tbfh ; jest sporo mieszania w samych combosach, pasek X też nie jest jakimś gimmick dodatkiem, bo jak widzisz że ktoś ma nabity to może cię zaskoczyć breakerem podczas twojego comba i wyjechać ci z własnym 2x mocniejszym (Ermac online mnie właśnie tak zaskoczył bo tylko czekał na moje comba), do tego X-raye które kasują pół kreski hp...jest dużo wariacji i nie ma nudy nigdy

 

a Shao niezle gniecie w zwyklym ladderze, jak go zbić to ja nie wiem na razie :sweat:

 

generalnie nie ma lipy i opier.dalania sie, jest siła i Mortala trzeba mieć, ja jestem bardzo zadowolony że im się udało wskrzesić ten kultowy brand.

 

dzisiaj ma być flood recenzji, jak trafi się jakaś niska to wyruszam na drogę krzyżową.

 

PS. kod na Reptile DLC z Muve.pl będa dosyłać mailem jutro

 

PS2. fajny link z unlockami z Krypt, żeby wiedzieć na co wydawać Koins

http://www.strengthgamer.com/MK_9_Unlockables.html

Edytowane przez black mamba
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

W moje łapki wpadła już kolekcjonerka. Najbardziej cieszy mnie artbook, bo zawarte w nim projekty i szkice naprawdę robią wrażenie. Generalnie podchodzę dość sceptycznie do tego typu imprez (specjalne edycje po 300-500zł), niemniej tutaj po prostu się jaram.

Odnośnik do komentarza

@blackmamba piszesz żeby wbijać na niemieckie lobby , w którym miejscu zmieniasz region? Bo próbuję z kimś zagrać i na razie lipa , szukało 15min.. Co do samej gry to muszę przyznać (unikałem jak zawsze spoilerów) że zaskoczony jestem ilością trybów , opcji tzw.contentu . ostatnio pogrywałem w MvsC i tam opcji było tyle ile kot napłakał heh.

Odnośnik do komentarza

mozna chyba tworzyć własne lobby, w każdym badź razie w spisie był ger i było w nim 50+ osób to tam wbiłem, jutro jak więcej osób kupi się założy jakieś polskie albo extrimowe lobby i będziemy sobie urywać głowy nawzajem :potter:

 

w lobby jest chat, mozna wysyłac sobie challenge do 1vs1 i tag, invity do king of the hill, full serwis :dance:

Edytowane przez black mamba
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
a Shao niezle gniecie w zwyklym ladderze, jak go zbić to ja nie wiem na razie :sweat:

W przypadku Mileeny:

1. Czaimy się na możliwość zrobienia rolla (oraz combo), po czym odsuwamy się niemalże na drugi koniec planszy (tak, żeby przeciwnik był w zasięgu naszej kulki).

2. Gdy wstaje, rzucamy w niego sztyletami - przeciwnik w tym momencie zaczyna strzelać (ma bodaj 2 lub 3 ataki typu projectile)

3. W związku z tym, że mamy mniejsze recovery możemy zrobić rolla, przechodząc pod jego atakiem i docelowo trafiając go. W tym momencie wracamy do punktu nr 1 :smile:.

 

Taka taktyka działała na poziomie trudności normal.

Edytowane przez Di
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Mały zgrzyt...

 

Wpisałem kod na klasycznego Reptila zanim jeszcze odpaliłem grę (patch 1.01 included), ściągnąłem, zainstalował się. A po odpaleniu gry nie mogę go wybrać, w ogóle nie mogę najechać na zakładkę z dlc przy wyborze postaci.

 

Muszę go jakoś odblokować czy jak?

Odnośnik do komentarza

Skasuj DLC i dane gry, zainstaluj grę ponownie i dopiero wtedy pobierz DLC. Powinno działać. No... o ile nie trzeba go odblokować in-game. :P

 

Zrobiłem tak, usunąłem cały game data, zainstalowałem jeszcze raz grę ponownie pobrałem Reptila i dupa dalej go nie mam ;/.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

1259200457_kBbnNFz-L.jpg

 

kilka niezłych rund pod sznurem poniżej

 

http://www.justin.tv/offcast/b/284114597?utm_source=20100413en&utm_medium=cms_email&utm_campaign=followed_highlight_created&utm_content=

 

PS. na gamefaqs leży spis ciosów/fatali, fajna sprawa, że nawet jeśli nie odblokowaliście jakiegoś fatala to możecie go zrobić o ile znacie kombinacje

 

PS2. co do Shao to zauważyłem że są dwie drogi - grać dobrze albo grac tanio :yes: zaspamowałem go fireballami przez cały ekran i klęknał

 

PS3. ta gra jest oldskulowa na maxa nawet stary kodzik na tournament mode się zgadza : 111-111

Edytowane przez black mamba
Odnośnik do komentarza

Pojawiła się już oficjalna lista tier:

 

Shang Tsung (165/158)

Raiden (161/154)

Kung Lao (159/152)

Nightwolf (158.5/151.5)

Johnny Cage (155/147)

Ermac (154/148)

Smoke (153/147)

 

MID TIER:

 

Kabal (145/138)

Liu Kang (142/136)

Kano (140.5/134.5)

Kitana (139/133)

Mileena (136.5/130.5)

Reptile (136/130)

Sindel (136/130)

Scorpion (135.5/129.5)

Sonya (134/128)

Stryker (133.5/127.5)

Sub-Zero (133.5/127.5)

 

LOW TIER:

 

Jax (131/125)

Jade (130.5/124.5)

Cyrax (125.5/120.5)

Noob (124.5/119.5)

Sektor (123/117.5)

 

SHIT TIER:

 

Baraka (112/106.5)

Kratos (107/---)

Sheeva (105/100)

Quan Chi (103.5/98.5)

Cyber-Sub Zero (101/96)

Odnośnik do komentarza

W nawiasie (PS3/X360) podane są punkty uzyskane przez poszczególne postaci w match-upach, tj. w pojedynkach z innymi zawodnikami. Maksymalna liczba to 10, a minimalna to 0. Chodzi o to ile walk na dziesięć przy dwóch osobach grających na tym samym poziomie wygra dana postać. Jeśli np. Cyrax wygrywa 6 walk na 10 z Cyber Sub-Zero, to dostanie 6 punktów, a ten drugi 4.

 

Dokładniejsze informacje: http://i54.tinypic.com/2h6dbg5.jpg

 

Nie należy jednak tego traktować w pełni poważnie, gdyż na stworzenie solidnej listy potrzeba zwykle wielu miesięcy grania, a ta została stworzona przed premierą.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Do osob kupujacych nowe MK w ultimie,sprawdzcie sobie na ich stronie "swoje zamowienia" ja tam mialem kod dlc do reptila ( kupilem preorder dobry miesiac przed premiera) natomiast moj znajomy ktory sie nie zalapal na to darmowe dlc i tak dostak kod tyle ze na sub-zero !

Troche dziwne bo z tego co czytalem to sklepy internetowe mialy rozdawac tylko kody na reptila wlasnie.

 

ps. tak jest to potwierdzone info , niemal caly dzisiejszy dzien gralem z nim vs online.

Edytowane przez Freeze182
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...