Skocz do zawartości

Mortal Kombat 9


sprite

Rekomendowane odpowiedzi

135 tysięcy i za Portalem 2 :confused:

To juz nie aktualne

 

http://www.computerandvideogames.com/299289/news/ps3-chart-mortal-kombat-beats-portal-2-to-top-spot/?cid=OTC-RSS&attr=CVG-General-RSS

Portal 2 jest juz przebity a Mortal jest na pierwszym miejscu.

 

No i elegancko ;p.

 

Odnośnie kontynuacji ja myślę, że wcale tak szybko takowej nie dostaniemy. A zakładając, że te generacja potrwa jeszcze 2-3 lata to myślę, że może wcale się już nie doczekamy na obecnych konsolkach. Jakby nie patrzeć ten MK wyczerpuje temat dogłębnie, owszem brakuje kilku rzeczy, coś tam można byłoby ulepszyć, poprawić. Ale czy to by były zmiany na miarę sequela?

 

A takie dodatkowe postacie, areny czy chaptery w Story to wszystko można upchnąć w dlc. I wyjdzie taniej jakby nie patrzeć.

 

Btw jestem ciekaw jak wyjdzie kolejny Mortal i będzie kontynuacją tego. To czy będzie się nazywał MK2 ;p

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Najpierw w postaci DLC powinni naprawić to co spierdzielili w story

i powskrzeszać fighterów do walki z Shinokiem i Netherealm. I wolał bym bardziej jednorazowe wskrzeszenie (te bożki mogą to zrobić podobno), niż następne cofanie czasu, zombie, ucyborgowywanie

. Inaczej znowu wrócą te dziwne stwory z ostatnich części.

Odnośnik do komentarza

To że

zabili prawie wszystkich bohaterów w Story (i to w tak bezsensowny sposób, bo jakaś Sindel ich wszystkich powybijała)

to największa wada tej gry. Na 2 miejscu jest to że

fabularnie zapuszkowali Sub-Zero, zamiast Smoke'a. Teraz będą musieli wskrzeszać ich wszystkich w durny sposób (bo masowe wskrzeszanie to jedna z najgorszych rzeczy które można zrobić fabule). Inaczej jakoś nie wyobrażam sobie kontynuacji tylko z Cagem, Sonyą i Raidenem

.

 

Co do DLC to bosów mi jakoś nie brakuje. W MKT nawet nimi nie grałem. W Tower można sobie pograć trochę Goro w jakiejś z misji, ale ten nawet skakać nie potrafi. Chyba jedyna postać której z Trilogy nie dodali to Rain (chyba najbardziej do d postać). Brakuje mi cyber-Smokea. Są dwie kobitki które wiszą na łańcuchach w planszy u Shao Khana - Jedna to ta cała Scarlet, a druga to chyba Tanya (tak mi się przynajmniej wydaje, bo jest żółta).

 

A kontynuacje Story wolał bym otrzymać jako nowy chapter w DLC, a nie nowej części.

 

Cyber Sub-Zero jest beznadziejny, no ale wytłumaczyli to sobie tym, że

turniej musi potoczyć się zupełnie inaczej, tak by nie doszło do wydarzeń, gdzie Kahn niszczy Raidena. W każdym razie zrobili to w słabym momencie, gdy Sub wgniótł w glebę Scorpiona

 

Odnośnik do komentarza

Ja już kasy nie potrzebuje, bo wszystko odblokowane. Wieża na 100% i większością ludków laddera już skończyłem. Teraz ćwiczę mojego Suba żeby się w multi pobawić. Z tym że debile od Sony coś spiepszyli. Tym całym hakerom przydało by się odpalić jakieś fatality na żywo. Najlepiej te z nóżką od Quana Chi.

Odnośnik do komentarza

Dobra - przeszedlem Mortala.

 

Shao Khan to poprostu totalny hardkor - az wstyd sie przyznac, ale ostatecznie przeszedlem go na beginnerze.

Na poczatku gralem na medium i prawde mowiac jakos specjalnie duzo razy nie probowalem go pokonac (tzn. nie ma mowy o kilkudziesieciu probach), ale po tym co widzialem, wiedzialem ze przy dalszych probach dostane zalamania nerwowego.

Aby tego uniknac wszedlem do opcji i zmienilem poziom trudnosci na beginner - przeszedlem bez wiekszych problemow, ale o dziwo w dalszym ciagu nie bylo jakos mega latwo (dopiero za 5 razem, czy jakos tak przeszedlem).

 

Jesli chodzi o ciag dalszy - prawde mowiac troche lipa bylaby, jakby wydali to jako DLC z uwagi na jego nature (DLC przewaznie sa krotkie, a potencjal na poprowadzenie ciekawe kontynuacji jest duzy, wiec nie chcialbym zeby go skracali).

No chyba, ze te DLC byloby dlugie - wtedy byloby spoko i ucieszylbym sie z takiego czegos.

Edytowane przez Yabollek007
Odnośnik do komentarza

SK nie jest trudny, lepiej unikać jego ciosów niż blokować - taka mała rada. Grałem na przedostatnim poziomie i w sumie większych problemów nie miałem. O ile uda mi się kiedyś kogoś wymasterować to na pewno będzie to moja od zawsze ulubiona postać czyli Skorpion (mój znak zodiaku zresztą), jest świetnie zrobiony, a po przyzwyczajeniu się w MK9 gra mi się nim lepiej niż kiedykolwiek (a w Mortale gram już bardzo długo).

 

@Słupek: Kontynuacja z tytułem MK2? Nie kpij nawet. MK2 to legenda i nie wiem co musieliby zrobić, żeby przebić tę produkcję...

Edytowane przez winner
Odnośnik do komentarza

Też się meczyłem z shao khanem ale w końcu załatwiłem go tak (pewnie podobnie jak wiele osób): teleport>uppercut>>odchdzimy na dystans>> on wali młotek/włócznie>>teleport>>itd

Co wyzwań jestem przy 50 i chyba przy żadnym nie zatrzymałem się na więcej niż 3 próby.

Edytowane przez xbor
Odnośnik do komentarza

Wesker: 5k. Pomylilo mi sie :)

 

Shao jest trudny. Dlatego trzeba sposob na niego. I trzeba troche wyczucia. Najlatwiej mozna sobie z nim poradzic jak postac ma jakis atak z teleportem wlasnie. Inaczej trzeba sie bawic z przeskakiwaniem. W Tower jest misja w ktorej musialem zabic 3 SK na jednym pasku i to Strykerem. Na poczatku myslalem ze sie zabije xD

 

ale w sumie gorzej szlo z poprzednim Baraka+Sindel+Shao na jednym pasku z odnawianiem czesci zycia. Na zwykle ludki inaczej sie gra niz na Shao... I to gownianym Shang Tsungiem :P To juz wole Strykera.

 

Xbor: Jeszcze sie zatrzymasz xD

Odnośnik do komentarza

Bo generalnie misjie z Tower nie sa trudne ani nie zwiększaja poziomu trudności względem challenge, kwestia czasu i cała tabelka jest zaliczona. Co do walki z SK to wystarczy trzymac go na dystans i nie pozwalać się zbliżyć a jeżeli gramy postacią, która puszcza jakieś moce (typu fireball LK) to można FV zrobić bez problemu ;)

Odnośnik do komentarza

Właśnie siedze przy Mortalu i naszła mnie pewna refleksja, a nawet dwie:

 

-Nowy MK to taka gra, w którą nawet wracając po nocach chce się szarpać i nie czuje się znużenia

-Prawie każdą postacią idzie w miarę sensownie pograć

 

Wracam do robienia towera:)

Odnośnik do komentarza

Pytanko do już ogrywających - czy tryb story jest odrębny dla każdej postaci (coś jak w Soul Calibur)? Czy jest to jeden tryb opowieści, gdzie walczymy różnymi postaciami na różnych etapach fabuły?

 

edit: Dzięki Nizki za odp, chciałem Ci dać plusika a kliknąłem minus :/ Niech ktoś mu wyrówna :)

Edytowane przez Rudiok
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...