Skocz do zawartości

Mortal Kombat 9


sprite

Rekomendowane odpowiedzi

W Mortal Kombat wszystko zalatuje tandetą. Przesadzona brutalność, wykręcone postacie i ich zagrania, olewanie podstawowych praw fizyki. Z czasem gra obrosła legendą i ludzie zaczęli na to wszystko patrzeć z innej perspektywy. Osoby, które pierwszy raz widzą grę na oczy pewnie pukają się w czoło jak można w takie coś grać. Gra jest "durna" w pozytywnym znaczeniu tego słowa. Nie wymaga wielkiego zaangażowania ze strony gracza i polega jedynie na dobrej zabawie. Dobrze, że twórcy wracają do takich klimatów ale ważne jest, żeby robili to w dobrym stylu. Jaffe ze swoim Twisted Metal się nie popisał. Ogólne założenia zostały niezmienione a sama gra wygląda biednie. Nowy MK poszedł podobną drogą co SFIV i jest szansa, że odniesie podobny sukces.

Sorry ale PIEPRZENIE.

 

Tandetą ???? WTF.

 

Większą niż Tekken,, niż Street Fighter, niż Soul Calibur, niż Dead od Alive? Chyba tylko Virtua Fighter wydaje się być normalny przy Mortalu.

Większość bijatyk to tandety jeżeli chodzi o postacie i akcje. Mortal przy nich wydaję się być normalny a przede wszystkim bardziej dorosły.

 

Tak samo nie zgodzę się, że ochy i achy to tylko przez Legendę Mortala. Jeżeli gra będzie tak dobra jak wygląda to przyciągnie nowe pokolenie. Nie tylko zatwardziałych fanatyków. Choćby przez swoją brutalność.

 

Osoby który pierwszy raz widzą Mortala większe WTF zrobią oglądając Tekkena i plejadę kosmicznych postaci tam występujących czy SF ze swoimi popieprzonymi akcjami.

 

Mortal wygląda najmniej żałośnie ze wszystkich obecnych bijaktyk no może oprócz wspomnianego VF.

Prawdą z kolei jest to, że tu bardziej liczy się fun niż skill, poważne granie. Ale czy to źle.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Odnosnie mortal , ostatnio na yt ogladalem trailer o tytule Mortal kombat rebirth.

Troche szperalem na necie i nikt nie wie czy to zapowiedz nadchodzacej gry czy filmu?

 

Moze komus tutaj obilo sie o oszy o co w tym chodzi. Po cichu mam nadzieje ze to jednak film bo trailer bardzo przypadl mi do gustu.

http://www.ppe.pl/news-1314-Nadzieja_umiera_ostatnia.html

Odnośnik do komentarza

kupujesz bijatyke żeby grać w mortal-kart?

tekkena tez kupiłeś dla kręgli? XD

A Soul Calibura kupił ktoś dla gównianego edytora postaci? Nie? Ale widzisz są te dodatki i tyle.

 

Mi rentgeny kojarzą się z "Pocałunkiem Smoka" z Jetem Lee i zalatują tandetą. Nie cierpię ich.

W Mortal Kombat wszystko zalatuje tandetą.

Obejrzałem najnowszy filmik w lepszej jakości i zmieniam zdanie. Te rentgeny nie przypominają tego o czym pisałem.

 

 

W Mortal Kombat wszystko zalatuje tandetą. Przesadzona brutalność, wykręcone postacie i ich zagrania, olewanie podstawowych praw fizyki. Z czasem gra obrosła legendą i ludzie zaczęli na to wszystko patrzeć z innej perspektywy. Osoby, które pierwszy raz widzą grę na oczy pewnie pukają się w czoło jak można w takie coś grać.

Sorry ale PIEPRZENIE.

Tandetą ???? WTF.

 

Większą niż Tekken,, niż Street Fighter, niż Soul Calibur, niż Dead od Alive? Chyba tylko Virtua Fighter wydaje się być normalny przy Mortalu.

Większość bijatyk to tandety jeżeli chodzi o postacie i akcje. Mortal przy nich wydaję się być normalny a przede wszystkim bardziej dorosły.

 

Mortal wygląda najmniej żałośnie ze wszystkich obecnych bijaktyk no może oprócz wspomnianego VF.

Prawdą z kolei jest to, że tu bardziej liczy się fun niż skill, poważne granie. Ale czy to źle.

Dokładnie. Jeżeli chodzi o MK to nie mamy tu gejów, kangurów i pand (Tekken), metroseksualistów i lasek zrobionych na jedno kopyto(Dead or Alive), lasek z OGROMNYMI cyckami - chociaż Mileen'a urosła tu i ówdzie(Soul Calibur), tandetnych postaci (Street Fighter 4) oraz bezpłciowych bohaterów którymi nikt nie chce grać(Virtua Fighter). Na tym tle MK wygląda dosyć zwyczajnie.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Nie Zwyrol źle zrozumiałeś.

 

Tu chodzi o większe rozbudowanie systemu walki który przecież w Mortalu nigdy nie był jakiś hardcorowy. Paradoksalnie w DC właśnie były najbardziej wymagające combosy heh.

Zresztą na IGN albo GI jest dłuższa wersja tego wywiadu i Boon mówi o systemie walki któremu bliżej do Tekkena niż do poprzednich Mortali.

 

Bo przecież porównując Mortale do Tekkena, SC, VF to system walki wypada casualowo. I o to w tym chodzi, że teraz powstaje z myślą o hc.

 

W sumie to nawet bez porównywania wypadał casualowo ale czy to źle. Dla mnie nie, taki był MK i taki system walki mu pasował.

No ale zobaczymy jak wypadnie ten "nowy, rozbudowany".

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Oby tylko nie przegięli. Jakieś przewagi na bloku, ciosy wyprowadzane w odpowiedniej klatce itd. Jak widziałem listy zagrań do takiego Tekkena, to od razu odechciało mi się w to grać. Trochę mogą ten system rozbudować, bo rzeczywiście każda postać miała po kilka zagrań na krzyż, do tego jakaś broń i indywidualne ataki specjalne (linka Scorpiona, czy zamrażanie Sub-Zero).

 

Chociaż sama opcja tagowania w jakiś sposób wzbogaca system walki.

Odnośnik do komentarza
Gość kufir

Liczyłem też te okienka ale jak na bijatykę z 2011 roku, to troszkę malizną te 26 postaci pachnie.

W Tekkenie mamy ich przecież ponad 40, a w takim Mortal Kombat Trilogy też mieliśmy mnóstwo Postaci. Jeśli powrót do korzeni to mam nadzieję że z duzym hukiem i mnóstwem dopracowanych postaci.

Odnośnik do komentarza

Liczyłem też te okienka ale jak na bijatykę z 2011 roku, to troszkę malizną te 26 postaci pachnie.

W Tekkenie mamy ich przecież ponad 40, a w takim Mortal Kombat Trilogy też mieliśmy mnóstwo Postaci. Jeśli powrót do korzeni to mam nadzieję że z duzym hukiem i mnóstwem dopracowanych postaci.

No i co z tego, że w Tekkenie jest ponad 40. Jak tak na prawdę ile postaci jest "grywalnych"? 10? 15? maks 20? Reszta to śmietniki.

 

26 postaci to dobra liczba jeżeli wszystkie postacie będą grywalne. Poza tym tak jak Zwyrol napisał jedno okienko jest na dlc (Boon tak pisał w wywiadzie dla GI) to spokojnie tu już wykorzystają potencjał. Co oczywiście nie jest chwalebne no ale co zrobić.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...