Skocz do zawartości

Mortal Kombat 9


sprite

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.youtube.com/watch?v=1nEzHFNH22Q

Tutaj jest zaprezentowane w sumie to co w poprzednich filmikach. Można jednak się dowiedzieć że pasek w dolnym rogu można podzielić na 3 części. 1/3 można wykorzystać na ulepszoną wersję Super Move'a, 2/3 na Breaker'a zaś cały pasek na X ray move. Widać że Boon chce jeszcze bardziej urozmaicić rozgrywkę. Ja jestem za :rolleyes:

Odnośnik do komentarza

Kaczor cwany bo zaliczył wszystkie Kombo Challenge ;p czy nawet wbił platynę.

 

Kombosy to było ponad moje siły i nerwy ... oby ich nie było ;p

 

 

Tylko oby te Kombo Challenges nie były tak poglitchowane jak w Mk vs. DC, gdzie niektórymi postaciami nie dało sie normalnie tego zaliczyć tylko trzeba było dodać w trakcie kilka ciosów na zasadzie oszukiwania gry.

 

 

Wszystkie dalo sie zrobic bez kancikow. :whistling:

A no udało się, namęczyłem się namęczyłem i się udało :). A jak już zrobiłem to stwierdziłem, że jednak mi się podobały xD Chociaż trochę przy tym nerwów było. Ja kantowałem z 3 i 10 Jokera, nie umiałem tak szybko wciskać przycisków na padzie, dlatego w odpowiednim momencie podłączałem pada od pc i z funkcją turbo wykonywałem tę sekwencję kopania z piętki xD

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

W sumie nie związane z tym tematem do końca, ale co tam.

 

Top 10 najlepszych fatali według Screw Attack. Zabrakło najlepszego klasyka, czyli cięcia w pionie kapeluszem przez Kung Lao.

 

http://www.gametrailers.com/video/top-10-screwattack/702288

 

Z nowej części niektóre są na pewno lepsze, niż to co tutaj wybrano.

Odnośnik do komentarza

Imo fatale z dwójki były najlepsze.

 

Smok Kung Lao czy "oderwanie łba" Reptile do tego ten element samemu odkrywania fatali. Nie było stron www., opisów itd. tylko grało się na Jana i byleby coś się udało. No i ewentualnie znajomi.

Dopiero po jakimś czasie dorwałem Secret Service z full listą kombinacji to było to ;p

 

http://gameinformer.com/games/mortal_kombat/b/xbox360/archive/2010/08/03/Preview-august-2010.aspx

 

The character select screen shown during the E3 demo features 26 slots for characters with additional slots set for random selection and DLC. While not the ludicrous size of the roster in Mortal Kombat: Armageddon, this is a sizeable list that Boon says will consist of fan favorites, as well as a few surprises. Here?s who?s been revealed so far.

Odnośnik do komentarza

W sumie o niczym nowym tam nie piszą. Co do obecnego składu, to nie wywaliłbym nikogo z tej ekipy (Johnny Cage, Kung Lao, Mileena, Nightwolf, Raiden, Reptile, Scorpion, Sektor, Shao-Kahn, Sub-Zero).

 

Co do najlepszych fatality, to zgadzam się, dwójka była najlepsza pod tym względem, chociaż taki Shaolin Monks też trzymał poziom.

 

http://www.youtube.com/watch?v=whmCVkHWo3w&feature=related

Odnośnik do komentarza

Mam cichą nadzieję że w grze zobaczymy Kabala i Strikera :)

Wpis, wpis, wpis ;]

 

Te dwie postacie są mi najbardziej potrzebne do szczęścia.

 

Btw co za plotki jakoby MK1-3 miał się ukazać jako klasyk w hd na PS3 :blink: . Teraz na ppe przeczytałem i to podobno w listopadzie tego roku ma wyjść hmmm.

Kurcze byłoby fajnie...bardzo fajnie ;]

 

Btw2 w nowym Psxi-e Amer też się jara obrażeniami na ciele i ubraniach zawodników. Teraz jeszcze raz przejrzałem dostępne filmiki - gameplaye no wygląda to prześwietnie.

Tego mi brakowało w bijatykach od czasów PS2. A pewnie w finalnej wersji będzie to jeszcze lepiej się prezentować.

 

Kiedy premieraaaaaaaaa

Odnośnik do komentarza

Mam cichą nadzieję że w grze zobaczymy Kabala i Strikera :)

Wpis, wpis, wpis ;]

 

Te dwie postacie są mi najbardziej potrzebne do szczęścia.

 

Btw co za plotki jakoby MK1-3 miał się ukazać jako klasyk w hd na PS3 :blink: . Teraz na ppe przeczytałem i to podobno w listopadzie tego roku ma wyjść hmmm.

Kurcze byłoby fajnie...bardzo fajnie ;]

 

Btw2 w nowym Psxi-e Amer też się jara obrażeniami na ciele i ubraniach zawodników. Teraz jeszcze raz przejrzałem dostępne filmiki - gameplaye no wygląda to prześwietnie.

Tego mi brakowało w bijatykach od czasów PS2. A pewnie w finalnej wersji będzie to jeszcze lepiej się prezentować.

 

Kiedy premieraaaaaaaaa

 

 

Te obrażenie są oddane bardzo sugestywnie, ale faktem jest, że już w MK vs. Dc Universe mieliśmy podobny system, który także nie prezentował się najgorzej.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Została potwierdzona obecność kolejnych siedmiu fighterów: (Sonya,Jax,Kano,Kitana,Liu Kang,Cyrax,Smoke). Teraz tylko czekamy na oficjalny trailer lub gameplay z ich udziałem. :)

 

Tutaj macie linka z potwierdzeniem ;]

 

http://shoryuken.com/content/seven-additional-characters-confirmed-mortal-kombat-9-1391/

 

No,no paczka staje się coraz lepsza :thumbsup:

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Powinni wymyślić nową historię bo ostatnie części były kiepskie i mało kto się tym interesował. Ostatnio Liu Kang zginął i wałczył w turnieju jako zombie.

 

Mam nadzieję, że nie zapomną o tych ciekawszych postaciach z poprzednich części i darują sobie tworzenie zupełnie nowych. Powinni pojawić się: Frost, Kenshi, Drahmin, Nitara, Havik, Ermac, Chameleon, Quan Chi.

 

Havik wyróżniał się jako jedyna interesująca postać w Deception. Shujinko był zbyt banalny.

 

Kenshi, Drahmin, Nitara i Frost z Deadly Allaince też dawali radę.

Edytowane przez rkBrain
Odnośnik do komentarza

Na E3 z tego co pamiętam, było pokazane jedno fatality Kung Lao gdzie najpierw ścina głowę, a później przecina tułów w pionie. Było to pokazane na Reptile'u i tam też była zielona krew. W sumie pasuje, bo to jaszczur. :]

 

Co do Reptile'a to się całkowicie zgadzam. Smaczek w postaci zielonej krwi byłby jak najbardziej w porządku :thumbsup:

 

Nie wiemy tylko na kim zrobił te fatality Kung Lao na pokazie w GS ;]

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Na E3 z tego co pamiętam, było pokazane jedno fatality Kung Lao gdzie najpierw ścina głowę, a później przecina tułów w pionie. Było to pokazane na Reptile'u i tam też była zielona krew. W sumie pasuje, bo to jaszczur. :]

 

Co do Reptile'a to się całkowicie zgadzam. Smaczek w postaci zielonej krwi byłby jak najbardziej w porządku :thumbsup:

 

Nie wiemy tylko na kim zrobił te fatality Kung Lao na pokazie w GS ;]

 

Na Ścierze ;p w końcu to alien hehe.

 

Ale szczują dzisiaj tym 3D najpierw MS: A teraz MK. (pipi)a fatal w 3D, bryzgająca krew przecież to musi być genialne.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...