Skocz do zawartości

Mortal Kombat 9


sprite

Rekomendowane odpowiedzi

Obrażenia wyglądają fajnie. Rentgeny po raz kolejny muszę to powtórzyć, ale wyglądają rewelacyjnie. Niezłe zbliżenie kamery, zwolnienie kadru i widok pękającej czaszki, lub łamanego kręgosłupa. Fatality są po prostu genialne, wykończenie Scorpiona robi wrażenie. Lokacja The Pit pięknie została odświezona (na jej tle walczy Sektor z Reptilem). Mam nadzieję, że dodadzą jeszcze jakieś bonusowe tryby i będzie dobrze. Na wyborze postaci widać 18 kłódek + 8 fighterów już teraz, więc będzie pewnie 26 kombatantów do wyboru. Jest jeszcze znak zapytania i coś jeszcze (pewnie do wykreowanego fightera). Fajnie, że będzie tagowanie.

Jedno miejsce jest na dlc jak pisze GI. Nie do kreowania, a szkoda.

 

Czekam na full listę. Pewnie lista fighterów mieście się w tej liście http://pl.wikipedia.org/wiki/Mortal_Kombat_Trilogy Minus 10 zbytków (Kintaro, Saibot, Ermac, Chameleon itd.)

No i ktoś nowy może.

 

Oprócz oczywistych proszę tyko o Kabala i Strykera.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Mi jedynie brakuje juchy po ciosach w twarz jak to bylo w 2 czesci. Przynajmniej widac ze cios wszedl.

Ale też bez przesady. Nie chcę widzieć ogromnych kropli z MK4.

Nie no, ja mowilem o krwi jak w czesciach 1-3. MK4 to byla padaka, najgorsza czesc z calej serii zarowno pod wzgledem postaci, grafiki jak i animacji (lamanie stawu lokciowego i "nastawianie" wtf).

 

 

Mi wystarcza Kabal, Raiden, Reptile i Sub. Szkoda ze wrocil Nightwolf :/

Odnośnik do komentarza

Mi rentgeny kojarzą się z "Pocałunkiem Smoka" z Jetem Lee i zalatują tandetą. Nie cierpię ich.

Poprawka - rentgeny są w Romeo Must Die, nie w Kiss of the Dragon.

 

 

Naprawdę nieźle się ten nowy Mortal zapowiada, zdecydowanie czuć obleśny klimat pierwszych części serii. Po obejrzeniu filmiku z fataities mogę napisać tylko jedno - tasty :blush:

Odnośnik do komentarza

12 minut gameplay'u z nowego MK:

http://www.ps3site.pl/12-minut-z-nowego-mortal-kombat/47809/

Ja już się nie mogę doczekać premiery. Fatality wyglądają bosko, sama gra również prezentuje się dobrze. Może animacja nie jest jakaś super realistyczna no ale to w końcu MK, a nie jakiś Tekken więc nie będę się czepiał takich głupot. Dawać mi to już!

Odnośnik do komentarza

Cieszy mnie, że MK będzie znów brutalny jak dawniej. Podczas ogrywania MK vs. DC Universe brakowało mi efektownych fatalities. Grafika jest dobra, i tyle właśnie wystarczy w przypadku MK. Jeżeli nowa część będzie oferowała dużo trybów offline i online, ilość dodatków na poziomie Deadly Alliance to obecny poziom audiowizualny będzie dla mnie w pełni satysfakcjonujący.

Odnośnik do komentarza

Cieszy mnie, że MK będzie znów brutalny jak dawniej. Podczas ogrywania MK vs. DC Universe brakowało mi efektownych fatalities. Grafika jest dobra, i tyle właśnie wystarczy w przypadku MK. Jeżeli nowa część będzie oferowała dużo trybów offline i online, ilość dodatków na poziomie Deadly Alliance to obecny poziom audiowizualny będzie dla mnie w pełni satysfakcjonujący.

 

Dzizas MK vs. DC Universe to był niewypał hehe.

Ale muszę przyznać, że zagrywałem się w niego swego czasu ;p

 

PS. A pamiętacie Mortal Kombat Mythologies: Sub-Zero ?

EeE tam dobry spin-off Mortala ;p

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

troche wątpie zeby dodali jakies puzzle albo mario-kartowe wyscigi jak kiedys, wydaje sie ze probują wrocic do poważnych i mrocznych korzeni ... tzn przynajmniej mam nadzieje ze robiac pwoazną gre nie dorzucą jakichs pierdułkowych wyscigow ;p

 

Według mnie wcale by to nie przeszkadzało. Sama bijatyka może się dosyć szybko znudzić, muszą być jakieś bonusy i tyle.

Odnośnik do komentarza

kupujesz bijatyke żeby grać w mortal-kart?

 

tekkena tez kupiłeś dla kręgli? XD

 

jesli bedzie doby system walki i dobre multi, to samo trzepanie sie po ryjach moze starczyc na długo

 

chociaz osobiscie troche wątpie czy uda im sie poprawic ten wiekowy juz system walki

 

 

Nie kupuję Tekkena, bo mnie ta gra w ogóle nie interesuje. Zresztą tam też masz bonusowe tryby, słabe, ale są.

 

Nie chodzi mi o Mortal Kart, ale szachy, czy puzzle z Deception to był przyjemny dodatek. Nie wspominając już o trybie Konquest (jeszcze lepszy w Armageddon). Ostatnie Mortale przyzwyczaiły do bonusów, więc mają być i już. :potter:

Odnośnik do komentarza

Mi rentgeny kojarzą się z "Pocałunkiem Smoka" z Jetem Lee i zalatują tandetą. Nie cierpię ich.

 

Animacja robi wrażenie. Poprzednie odsłony były strasznie drętwe i sztuczne.

W Mortal Kombat wszystko zalatuje tandetą. Przesadzona brutalność, wykręcone postacie i ich zagrania, olewanie podstawowych praw fizyki. Z czasem gra obrosła legendą i ludzie zaczęli na to wszystko patrzeć z innej perspektywy. Osoby, które pierwszy raz widzą grę na oczy pewnie pukają się w czoło jak można w takie coś grać. Gra jest "durna" w pozytywnym znaczeniu tego słowa. Nie wymaga wielkiego zaangażowania ze strony gracza i polega jedynie na dobrej zabawie. Dobrze, że twórcy wracają do takich klimatów ale ważne jest, żeby robili to w dobrym stylu. Jaffe ze swoim Twisted Metal się nie popisał. Ogólne założenia zostały niezmienione a sama gra wygląda biednie. Nowy MK poszedł podobną drogą co SFIV i jest szansa, że odniesie podobny sukces.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...