Skocz do zawartości

Pieprzenie


Rekomendowane odpowiedzi

No samochód jest wielki, nie da się ukryć, ale dla mnie to tylko plus (taki miał być i takiego szukałem, dlatego bardzo długo chodziło mi po głowie też Mondeło). Stałem dziś przy Toyocie RAV4 i Nissanie Qashqai to wydają się takie malutkie przy Sportage ;) No i jeździ ich sporo - to dość popularny samochód w tej klasie.

Odnośnik do komentarza

Jak slodko milan przylizal fiuta :) 

 

Rozmawialem dzisiaj z znajomym z seriwsu i RENO i potwierdzil, ze 1.2 to kaszana i na gwarancji sporo ich robia. 1.6 mul roboczy, silnik dosyc stary,ale udoskonalany i sprawdzony. Raczej nie zdazaja sie naprawy tej jednostki, jesli chodzi o silnik. Wspominal o 1.6 na serwisie, ale wlasciciel polecial z fantazja i orurowal Dustera i uzywal go do weekendowego offroadu, mimo to poszly jedynie wahacze i lacznik stabilizatora.

 

 

Tak wiec i tobie Milan i tobie Tedelucjanie winszuje zakupu :*

Odnośnik do komentarza

Fajnie opisane roznice napedow 4x4

 

http://www.wojdas.24x7.pl/naped.html

 

Może i fajnie, ale to głupoty. Outlander zaliczony do klasy rekracyjno-sportowej, przy czym mój ojciec nie jednokrotnie śmigał nim w niezłej kaszanie w lesie. Zaś takie Rav4, czy CR-V zaliczone do rekreacyjno-terenowych, przy czym Rav4 w testach Auto-Świat słabo sobie radził w terenie, a CR-V ma znajomy i mówił, że dwa razy próbował sił po bezdrożach i już więcej nie próbuje.

Odnośnik do komentarza

Jak slodko milan przylizal fiuta :) 

 

Rozmawialem dzisiaj z znajomym z seriwsu i RENO i potwierdzil, ze 1.2 to kaszana i na gwarancji sporo ich robia. 1.6 mul roboczy, silnik dosyc stary,ale udoskonalany i sprawdzony. Raczej nie zdazaja sie naprawy tej jednostki, jesli chodzi o silnik. Wspominal o 1.6 na serwisie, ale wlasciciel polecial z fantazja i orurowal Dustera i uzywal go do weekendowego offroadu, mimo to poszly jedynie wahacze i lacznik stabilizatora.

 

 

Tak wiec i tobie Milan i tobie Tedelucjanie winszuje zakupu :*

 

Ten 1.2 to ta 125 konna jednostka? a mówił co tam się j.ebie?

Odnośnik do komentarza

Wkurza mnie ostatnio mała moc Punto (65 koni) w połączeniu ze skrzynia 5-biegową. Koło 100 (prędkości wg GPS) jest nieco ponad 3000 obrotów i spalanie w okolicach 5,5 litra, 110 już 3500 i 6 litrów, przy 130 męczące na dłuższą metę 4000 (przy czerwonym polu od 5500) i spalanie blisko 7 litrów. A dodatkowo włączenie klimy podnosi zużycie o jakieś 0,8 litra wg komputera. Ani cicho, ani szczególnie oszczędnie. Ale tak to jest, jak się jeździ samochodem z silnikiem do miasta po autostradach.

Odnośnik do komentarza

W mieście ~10-10,5. W trasie byłem wczoraj pierwszy raz i na dystansie 200km średnie spalanie pokazał 6,8 - jazda z tempomatem, tak jak pokazują znaki +/- 5-10km/h. Klima cały czas włączona. No ale zrobiłem na razie tylko 550km, a naprawdę w trasie to potestuję dopiero podczas jazdy nad morze.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...