Skocz do zawartości

co cię cieszy, a co złości?


Gość Orson

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Orson

cieszy mnie KZ3 , rewelacyja ooprawa , DOBRY dubbing i fajna rozgrywka! Cieszy też zapowiedź kilku demek, które chetnie ogram bo nie wiem co sadzic o tych grach- mowa o Homefront, Infamous 2...

 

 

a wkurza...no co moze aktualnie wkurza posiadacza PS3? :whistling:

Odnośnik do komentarza

Z jednej strony cieszy - z drugiej wkurwia, dalszy brak PSN. Cieszy bo w końcu zacząłem nadrabiać zaległości, a denerwuje, z wszystkich innych powodów.

 

Oprócz tego cieszy mnie również świetnie zrobiony Crysis 2. IMO o przepaść lepszy od nudnego Killzone 3 (nad czym srogo ubolewam, bo 1 i 2 część były super). Jedna z najlepszych gier obecnej generacji.

 

No i jeszcze za 2 tygodnie Dirt 3 :D

Odnośnik do komentarza

Cieszy, że od dzisiaj zostały już tylko cholerne 2 tygodnie do premiery L.A. Noire. A co za tym idzie coraz bliżej do E3 (GTAV, GTAV, GTAV, GTAV, GTAV :rolleyes: ) z pomocą L.A. Noire zleci jak z bicza strzelił.

 

No i nie powiem cieszą i to bardzo nabyta nowe zabawki - PS Move + Navi. Cholera to faktycznie działa hehe, nie miałem pojęcia, że dildo jest tak fajny :blush: (pindel wymiata).

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

A wiesz, że rozważam to tym bardziej, że RE5 obsługuje Navi a szukam takich gier ;]

No i wypada te dodatki obadać które tak zachwalacie ;]

 

Tylko nie nastawiaj się, że to będzie coś długiego. Jakieś 2-3h na zaliczenie obu dodatków, z tym, że Desperate Escpae to masa strzelania. Natomiast Lost in Nightmares to residentowy klimat, zwłaszcza pierwszej części.

Odnośnik do komentarza
Gość Orson

Fajne pelniaki w nowym CDA. RE5, Sam & Max i jakies (nie jestem koneserem gatunku, nie znam) GT Legends...

 

 

i do tego pierwsza na świecie recka Wiedźmina 2. I tak nie tkne na pc , poczekam na konsolówke ale ciekway jestem werdyktu...jaką notę obstawiacie? ja 9 +, względnie 9

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

Zasiadłem dzisiaj na jedną partyjke z Race Pro, a spędziłem na graniu praktycznie cały dzień. Niesamowite jaką radość sprawia bezbłędne pokonywanie poszczególnych sektorów trasy. Gra która może przyciągnąć tylko gameplayem a nie odpicowaną otoczką wokół wyścigów. W tej grze liczysz sie tylko ty, samochód i trasa.

Odnośnik do komentarza

Duke Nukem za 136 zł w pre orderze (cenega kto by pomyślał ;p), L.A. Noire już tylko za 10 dni, E3 za niecały miesiąc to cieszy.

 

A wkurza niemiłosiernie brak PSN, krzyżuje i blokuje mi to plany. Mam nadzieję, że chociaż część opcji uruchomią do premiery Noire (heh ciekawe jak niby to będzie wyglądać).

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Dokładnie. Dopiero kończę nadrabiać zaległości z ps3, a tu brat niedawno kupił Dual Screena i doszło 10x tyle do przejścia. Już nawet nie mówię, że wypadałoby w końcu kupić 360 - tke i ogarnąć te wszystkie Alany Łejki i inne Girsy. Z jednej strony cieszy, to że trudno narzekać na nudę, ale z drugiej przeraża ilość tytułów, w które głupio byłoby nie zagrać. Czas, czas, czas, skąd go wziąć :/

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Mnie dzisiaj w(pipi)iło jak po ponad 4000 kill'i w Reach udało mi się w końcu wyhaczyć medale "Running riot" i "Cutting crew" i połowa pierdolonych pizd z meczu się wylogowała, system nie załapał nowego hosta i szlag trafił wszystkie medale za mecz :verymad:

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza
Gość Orson

cieszy mnie nowy cda w którym do poczytania jest recka Wiedźmina 2 oraz materiał o Fifie 12. Cieszy też sporo fajnych gier , które sobie czekają obok konsoli

 

 

a wkur.wia brak psnu, to już gruba przesada

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...