Skocz do zawartości

co cię cieszy, a co złości?


Gość Orson

Rekomendowane odpowiedzi

on nas pewnie myślą to samo. Imo polscy gracze tez nie potrafią się zachować jesli jest ich więcej. to też zalezy od gry, pory dnia itp. ale skrajne przypadki są po obu stronach :) ostatnio jak grałem w bfbc2 razem z kumplem i sporo rozmawialiśmy to jakis kolo nie wytrzymał - właczył headset i zaczął nas przedrzeźniać :) ogolnie smiesznie to wyszło.

 

co do w(pipi)u to obecnie denerwuje mnie podejscie polskiego supporu z serwerowni, kontrola jakosci wydawcy gier square enix i standardowo brak czasu na cokolwiek.

 

natomiast cieszy mnie, ze crysis 2 sam do mnie przyszedł :D

Odnośnik do komentarza

Cieszy, chociaż bardziej na miejscu byłoby tu "przepełnia dziką euforią" - Planescape Torment. Oldschoolowa już gra RPG, która dobitnie potwierdza prosty fakt, że stare produkcje pomimo upływu lat grywalnościowo wciąż potrafią kopać zady na równi z nowoczesnymi, superprzebajerowanymi grami.

 

Złości - ostatnie wybryki niegdyś najbardziej szanowanego przeze mnie developera. Capcom się stacza.

Odnośnik do komentarza

W(pipi)iło mnie i to nieźle Sony/Sucker Punch... Jak tak to nie ma dnia żebym nie dostawał od nich maila z ofertami w psstore czy nowymi grami. A kiedy "mieli" wysłać zaproszenie do bety Infamous 2 to mnie olali ;/

 

Nie dość, że zostawiam tyle siana w psstore, nie dość, że spełniłem warunki bety to ... fuck you dolphin.

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj to wszystko mnie wkurwia, a nie złości.

 

Po pierwsze primo - jakieś chuje zepsuli PSN i nie idzie się podłączyć

Po drugie primo - jakim prawem posiadacze PS+ nie mają dostępu do bety InFamous 2? Co z tego że nie mam platyny w jedynce skoro jako jeden w nie wielu płacę im abonament? Za co ja płacę? Za dwa minisy i thema i jakąś popierdółke czy za trochę lepsze traktowanie (czyt. dostęp wcześniejszy do bet/dem)

A po trzecie primo ultimo - nie mam Crysisa 2, nie mam Mortal Kombata, anulowałem preorder na Sniper Ghost Warrior żeby spokojnie dokończyć trylogię Sly, która przed chwilą mnie znudziła :no:

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj to wszystko mnie wkurwia, a nie złości.

 

Po drugie primo - jakim prawem posiadacze PS+ nie mają dostępu do bety InFamous 2? Co z tego że nie mam platyny w jedynce skoro jako jeden w nie wielu płacę im abonament?

 

Betę dostają właśnie posiadacze PS+, którzy grali w inFamous :P Ale nie wszyscy. Decyzja Sucker Punch.

Edytowane przez SzczurekPB
Odnośnik do komentarza

Dzisiaj to wszystko mnie wkurwia, a nie złości.

 

Po drugie primo - jakim prawem posiadacze PS+ nie mają dostępu do bety InFamous 2? Co z tego że nie mam platyny w jedynce skoro jako jeden w nie wielu płacę im abonament?

 

Betę dostają właśnie posiadacze PS+, którzy grali w inFamous :P Ale nie wszyscy. Decyzja Sucker Punch.

 

No o to mi chodziło, ale będą dobierać wg. trofeów. Skoro Słupek który ma platyne nie załapał się, ja też nie ( :D ) no to sorry. Za co ja płacę :diablo:

Odnośnik do komentarza

Wyjacy X360 - nie da sie normalnie grac, dzwieku z gry nie slychyc zbyt dobrze pomimo, ze dochodzi z dosyc duzych glosnikow - konsola skutecznie wszysto zaglusza. Najlepsze jest to, ze od zawsze tak chodzi, ot poprostu to taka konsola i tyle. :D

Odechciewa sie grac......

 

Oczywiscie X360 super sie sprzedaje - a to dlatego, ze wiele osob kupowalo konsole po 3 razy bo padaja jak muchy. :D

Edytowane przez saptis
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

mnie też w(pipi)ia brak psn, to, że Portal 2 został wydany w pl przez ea a nie cenegę i muszę poczekać aż stanieje i przede wszystkim to, że nie mam aktualnie w co grać :verymad:

 

jedyne co mnie cieszy, to promocja cenegi, przynajmniej kupi się parę hiciorów na premierę

Edytowane przez Czimeq
Odnośnik do komentarza

Okamiden jest zajebiste i każdy kto grał w oryginał będzie wyłapywał baaaardzo liczne analogie. Największy szok, że udało im się tak dobrze przenieść na słabszy system lokacje.

 

Cieszy mnie cały czas MK, na ten moment zdecydowanie najlepsza dla mnie gra tego roku, chociaż później może się to jeszcze zmienić (Infamous 2, LA Noire, Batman Arkham City, Gears Of War 3 i chyba największy kandydat do gry roku czyli Uncharted 3).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...