Skocz do zawartości

TV 3D


buchi86

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam pytanie bo nie moge sie tego nigdzie doczytac...Czy w tych telewizorach Full HD 3d montuja jeszcze wejscie na zwykla analogowa antene?? bo powoli nosze sie z zakupem jakiegos tv full HD 3d ale glownie pod kątem filow Full HD i 3d..:)

 

Wyjście na analogową antenę powinno być przecież w każdym telewizorze . W Grudziądzu gdzie mieszkam odbieram ze zwykłej anteny pokojowej 14 programów naziemnej telewizji cyfrowej . Kablówka poszła się je...ć :)

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Panowie

Poszukuję małego TV 3D do mojego standu,

 

http://imageshack.us/photo/my-images/709/dsc0195o.jpg/

Wklejam zdjęcie, aby nie było wątpliwości, do czego ma służyć, nie napalam się na mega, jakość w tym konkretnym wypadku, ale nie mam bladego pojęcia jak na małych TV sprawuje się 3D w grach, będę bardzo zobowiązany za chociażby ukierunkowanie mnie.

(żródło obrazu ps3, telewizorek tylko do jazdy)

Edytowane przez SM1
Odnośnik do komentarza

Panowie

Poszukuję małego TV 3D do mojego standu,

 

http://imageshack.us/photo/my-images/709/dsc0195o.jpg/

Wklejam zdjęcie, aby nie było wątpliwości, do czego ma służyć, nie napalam się na mega, jakość w tym konkretnym wypadku, ale nie mam bladego pojęcia jak na małych TV sprawuje się 3D w grach, będę bardzo zobowiązany za chociażby ukierunkowanie mnie.

(żródło obrazu ps3, telewizorek tylko do jazdy)

 

 

O ile się nie mylę 3d zaczyna się w modelach 40 cali wzwyż(chyba,że coś się teraz zmieniło także sorka) także możesz mieć problem z upchnięciem tego na takiej powierzchni.

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

Ja juz mam na oku telewizorek, czekam tylko aż kupie mieszkanko

 

samsung ps51d550, no nie ma bata na niego.

Cena, opcje, 3d, wielkosc, wydaje sie anjlepszym wyborem.

Edytowane przez caps_LOCK_masta
Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

Quatrony to najwieksza porazka wsrod telewizorow... Tylko Panasonic TX-P42G30E. A jak ma byc 3D, to Panasonic TX-P42GT30E. Ewentualnie LG 42-LW4500. Takiego dzisiaj w pracy sprzedalem za 3450 :whistling: . Nowe Samsungi to pascie. Nie kupujcie tego.

dlaczego?

 

pascie? widzialem w sklepie bd film na tym samsungu i obraz byl niesamowity, wiec o czym my (pipi) rozmawiamy, onanisci

Odnośnik do komentarza

A o tym, ze jak postawisz nowego Samsunga pomiedzy nowymi modelami LG a Panasoniciem G30, to Samsung cienko piszczy. Pewnego czasu latalem z ciekawosci z Xboxem360 po sklepie i testowalem telewizory. Samsung u mnie, czyli gracza, nigdy sie znajdzie. Nowe modele sa gorsze, jak stare...

Edytowane przez Shagohad
Odnośnik do komentarza

A o tym, ze jak postawisz nowego Samsunga pomiedzy nowymi modelami LG a Panasoniciem G30, to Samsung cienko piszczy. Pewnego czasu latalem z ciekawosci z Xboxem360 po sklepie i testowalem telewizory. Samsung u mnie, czyli gracza, nigdy sie znajdzie. Nowe modele sa gorsze, jak stare...

 

 

Też to zrobiłem przed zakupem tv i śmiało stwierdzam,że chrzanisz pan głupoty-na jakich samsungach sprawdzałeś? Moim poprzednim tv też był samsung i nie mogę złego słowa na niego powiedzieć. Inna sprawa,że kosztował mnie 4 lata temu 4.5 koła, mój aktualny 4 koła bo lol bezvacie także może mówisz nie o tej półce cenowej?

Odnośnik do komentarza

Samsung 37C550, Samsung 40C550 (tego ma dziadek w domu), Samsung 40C650 (we fifie najwieksza porazka), i Samsunga 40C6000, czyli generalnie cala palete z serii C. Samsunga 32B650 ma kolega z pracy i o ile z ogladania filmow jest zadowolony, tak do gier pod Xboxa kupil monitor. Nie ma lepszego TV do gier, jak Panasonici. Widze, ze masz Samsunga 40C7000. Wiedz, ze jak wchodzil do nas na siec (Mix Electronics), to jego cena jakos kolo pazdziernika byla chyba 5500. Teraz na polce stoi za 3200. Tylko napalency to kupowali. A teraz LG wypuscil rewelacynje Cinema TV, do ktorych wystarcza zwykle okulary pasywne, w zestawie 2 sztuki. Cena takich okularow na allegro od 9zl. A do samsunga pewnie sam wiesz ile. O jakosci obrazu nie mowie. Tylko kolor czarny tam fajnie wyglada, reszta porazka. Ciekaw jestem jak to testowales, albo nie brales innych marek kompletnie pod uwage. Szczegolnie Panasonicow, heh. Nie mow mi ze chrzanie, bo na codzien mam stycznosc z telewizorami. Swoja droga, ze to najbardziej awaryjna marka :whistling:

Edytowane przez Shagohad
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...