Skocz do zawartości

Battlefield 3


jarken

Rekomendowane odpowiedzi

To powiedz co chcieli zyskać tym dając Alphe ? co ? bo jeśli tak jest to to jest to ewidentny samobój ,strzał w stopę czy jak tam to można nazwać jeszcze .Na pewno nie podniesie to zamówien na grę a wręcz przeciwnie .

 

Osobiście jednak sądzę ze to jest prawdziwa Beta i takie kwiatki zobaczymy w fullu wskazuje na to wiele czynników ... niechlujstwo DICE od czasu BC1 są problemy z tą serią różnej maści i jakoś nikt tych bugów nie naprawia wydają durne patche które naprawią jedno a zepsują 2 kolejne rzeczy .. patrz BC2 .

O serwerach nie wspomnę .NO i sama polityka DICE /EA ... co było śpiewane przy premierze MOH ze beta BF3 tylko dla posiadaczy MOH Tier1 ... a tu proszę Beta otwarta ... czyli wydymanie bez mydła wszystkich którzy kupili MOH .. a wielu kupiło tą grę tylko dla tej (pipi)ej bety

Zgadzam się i podpisuję się pod tym co napisałeś - DICE widać nie zmieniło się od czasów niechlujnych patch'ów do BC2 (co naprawią to inne zepsują).

Beta jest ogólnie porażająca pod względem błędów. Kłopoty techniczne? No raczej. Smugi po pociskach koloru jasnoniebieskiego pozostające w powietrzu (najlepiej jak ktoś biegnie bokiem i strzela - wtedy niezłą drabinkę ułoży :P) - pomyślałem sobie wtedy... o (pipi)a, ja gram w Star Wars'y czy co? A co powiecie na zniknięcie całej mapy, zero dzwięku????

Beznadzieja :( Cieszę się, że nie składałem preorder'a, bo za(pipi)iście się zawiodłem.

Tak z drugiej beczki - czysto rozgrywkowej - bliżej BF3 do CoD'a niż do BC2...takie miałem odczucie.

Odnośnik do komentarza
Niech ta generacja sie wreszcie (pipi)a skonczy bo zal dupe sciska. Mamy gow3, zaraz u3 i wymieniac te zlomy.

 

No własnie Czez...mamy U3 i Gow 3 i ...wystarczyło by więcej tytułów na tym poziomie i nie wiem jak Ty, ale mi lepsza grafa niepotrzebna. Jeśli czekasz na fotorealną grafę to wypatruj nowej generacji, ale gameplaya miodonego nawet i 5 generacja Ci nie zagwarantuje... Bo co, bo DICE zrobiło silnik gry gdzie jest przepaść między High Endowym PC a konsolami, to już oznacza, że się generacja obecna skończyła ? Bardziej cenie Developerów co umieją ogarnąć obecny sprzęt typu EPic i Naughty Dog, i bez zbędnego marudzenia i Hypu najnormalniej w świecie robią swoje, a ludziska z PC mogą ze swoimi super duper PC i tak patrzeć z zazdrością na Gearsy i Uncharted.... Jednym słowem nie wiem czemu uważasz że nowa generacja sprawi tu jakieś cuda...ten co się nie ogarnał z developingiem przy ps3 tak samo może się nie ogarnąć przy ps4 i analogicznie x360/x720

Odnośnik do komentarza

no co za gów.no

 

wczoraj padły serwery a dzisiaj jak chce grać to wyskakuje "unknown error".

wc,h,uj bugów, graficznie średnio, doczytujące się tekstury, wpadanie pod mape, migający ekran i stojący w miejscu samolot na samym początku rundy :ph34r: , dopiero po kilku sekundach leci.

 

ale i tak gra się świetnie. Dźwięki to jak w bc2 najwyższa półka, strzela się fajnie, jest moc. Tylko mapa troche słaba.

Edytowane przez sosnaa
Odnośnik do komentarza

http://blogs.battlefield.ea.com

 

Battlefield 3 Open Beta Update #1

 

The amounts of people flocking to our Open Beta is fantastic! We are happy to see so many players enjoy this Open Beta, and giving us their valuable feedback on the experience on the Battlelog forums.

 

 

This blog post is the first in a series of posts that will outline some of the changes we are making in the final game thanks to your feedback and parti(pipi)ation in the Open Beta.

 

Come back regularly and stay tuned to the Battlelog forums and the News section in Battlelog for daily news and updates from DICE on how your playing the Open Beta is helping us make the final game better.

 

A SELECTION OF CHANGES FROM OPEN BETA TO FINAL, PART 1

(Not a complete list – for up to date news, visit the News section in Battlelog)

* Fixed occasional client crash when reviving.

* Fixed killcam showing glitched area under map if your killer is dead.

* Issue with spawning on dead squad mates fixed.

* Fixed a bug where shooting at a moving enemy could cause more than the intended amount of damage.

* Crosshairs for shotguns have been replaced with a new, thinner, art.

* A subtle low health screen effect has been added.

* Tweaked scores of Medals and Service Stars.

* Tweaked the Rank progression.

* Pushing prone on console will not play the animation twice.

* Fixed loss of Squad Leader after EOR at some times.

* Framerate stability fixes.

* The 3D spotting icons has been tweaked to better match the target’s visibility. Icons will show frequently less on mostly obscured targets.

* Fixed issue with crosshair disappearing after round transition.

* Fixed issue with crosshair disappearing after trying to deploy while the countdown timer still active.

* Squad list now shows specializations chosen, VOIP activity and dead squad mates.

* Non working options in squad menu fixed: "Private" flag and "Switch Teams".

 

Coś się dzieje ;)

Odnośnik do komentarza

Niech się dzieje, jeśli w tej grze mają byc takie mapy jak w becie to ja dziękuję serdecznie panom z dice. BF3 ma niewiele z Battlefielda, ta gra bez pojazdów to jak żołnierz bez karabinu, to po prostu nie ma sensu, a walke w ciasnych pomieszczeniach niech zostawią MW3, bo BF3 się w tym kompletnie sprawdza. No i nazwę niech lepiej zmienią na CamperField, bo takiej ilości kamperów to ta seria jeszcze nie widziała.

Co do bugów i grafy to lepiej pozostawic to bez komentarza. Jak panowie z Dice chcą promowac swój produkt takim czymś, to można im tylko pogratulowac odwagi i nie interesuje mnie czy to wersja alpha czy sralfa - to jest po prostu żenada :) Ciekawe ile ludzi skasowało preordery - ja zrobiłbym to bezzwłocznie.

Totalny niewypał - tak w skórcie mogę określic to co zobaczyłem w becie BF3, seria Bad Company dała mi masę frajdy i spędziłem z nimi w multi wiele godzin, jeśli chodiz o nową częśc to nie zanosi się na to. Nawet jako totalny hater noobowskiej serii MW stwierdzam, że BF3 może tylko pomarzyc o przejęciu tytułu ''najpopularniejszej strzelanki na konsolach''. Wątpię, żeby w fullu dużo się zmieniło - poprawią bugi itp, mechaniki nie zmienią, a ta kuleje maksymalnie przy poprzednich odsłonach. Ni to MW, ni to BF taka gra dla nikogo - z ostateczną opinią wstrzymam się do ogrania Caspian Border, o ile panowie z Dice ją udostępnią konsolowcom ;)

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Heheeheh, sory nie moge sie powstrzymac jak widze co to niby za nowy krol FPS na konsolach jak to DICE reklamowalo :D Zreszta Butcher sie juz od momentu pierwszych zapowiedzi spuszczal nad ta gra a tu sie okazuje ze to marne popluczyny po PC wersji beda... Ale coz moze dzieki temu udalo sie zgromadzic spora liczbe zamowien na preordery w sklepiku pe :) I nakrecanie hajpu na gry widze jest teraz wazniejsze niz zeby jak najszybciej rzetelne recenzje opublikowac. Ale coz takie czasy, kasa a nie pasja...

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek87

a wiecie co jest najśmiesniejsze w trollingu Dice? ze gre kupując w dniu premiery za powiedzmy 199zł dostaniemy dostęp pierdyliarda darmowych dlc, (wersja limitowana gry) po miesiacu od premiery nie bedzie juz edycji limitowanej (bedą zwykłe "golasy") i wsyztskie te dlc co byly dostępne trzeba bedzie kupic odzielnie za hajs :banana: czyli kupujesz gre miesiac po premierze gdzie wsyztsko <jak dobrze pójdzie> bedzie śmigać ok musisz dopłacić za bajery które były za free. wniosek: trzeba kupic grę na premierę inaczej sie nie opyla (tak wiem podkolorowałem całą tą sytuację ale... jakie to zabawne).

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

A co, nie moze sie podzielic swoja opinia o BF3 w... temacie o BF3?

 

Aaa, juz wiem! To jest pewnie temat, gdzie wszyscy musza pisac, albo przynajmniej powinni, w samych superlatywach o BF.

Tak?

 

 

Dla Ciebie widze najlepiej by bylo jakby w ogole nie bylo zadnej dyskusji - tylko rownowazniki zdan:

 

post 1

wychodzi BF

 

post 2

fajnie

 

post 3

niezbyt fajnie

 

post 4

o jaaaa

 

post 5

siusiak

 

 

itd.

 

Zatem, mowiac tak, zebys zrozumial:

 

NIE PODOBA SIE TO NIE CZYTAJ

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...