Skocz do zawartości

Battlefield 3


jarken

Rekomendowane odpowiedzi

Zagrałem raz i o ile oprawa graficzna na pierwszy rzut oka jest ok, to po przyjrzeniu się elementom takim jak billboardy, modelom samochodów przychodzi jedna myśl. Co to za kanciaste/pozbawione detali/rozpikselowane badziewia? Mam nadzieję, że to wyłącznie bolączka bety.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

swoją drogą strasznie podrożały, jakiś czas temu był po 1zł, a teraz prawie 6zł za sztukę ;/

 

MSP i abonament kosztują "tyle samo" tylko od jakiegoś czasu złotówka jest bardzo słaba i dlatego ceny idą do góry.

Odnośnik do komentarza

Pograłem 3 mecze. Naprawdę nie nastawiałem się na jakąś super grafę, ale to mnie po prostu rozczarowało. Wydaje mi się, że dobór mapy do bety jest po prostu fatalny. Zero pojazdów (?).... Przez te 3 mecze nie uświadczyłem żadnych praktycznie fajnych destrukcji otoczenia. Złapałem więc za RPG i po strzeleniu do ściany zobaczyłem spalone miejsce.... Ktoś tu się chyba porwał z motyką na słońce. W ogóle po prawie 2 tygodniowej sesji z Gearsami 3 nowy Battlefield po prostu wizualnie od razu sprzedaje nam kopa prosto w twarz... Mapa zachęca na maksa do kamperstwa i czajenia się na bezbronnych wrogów. Ginie się tak szybko, że to chyba jednak przesada. W końcu to gra. A na pewno nie symulator... Jeżeli ta beta miała zachęcić to chyba wywoła tylko odwrotny skutek. Strzał w stopę EA...

 

Podsumowując - rozczarowanie.

 

Zapomniałem dodać, że największym plusem jest udźwiękowienie gry!

Edytowane przez modjo
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Niby fajnie, ale grafika posysa jajca. Gdzie wersji konsolowej do pieca? Mam nadzieje, ze to tylko tak w multi by nie było dużych dropów fpsów, ale tak jak Psyko napisał, grafika jest dla ludzi, co maja wadę wzroku i bez okularów nie widzą "ostrego" świata. Obrzydliwe tekstury, 20 sekundowe doczytywanie się tekstur na kartonie itp, niby pierdoły ale raz jak wskoczyłem szczupakiem w takie coś, to myślałem, że pod mapą siedzę. Ogólny feeling na +. Udźwiękowienie u Dice jak zwykle na wysokim poziomie, tylko trzeba lubić bardziej "realistyczne" odgłosy. Chaos większy niż w BC2 podczas bety, jak dla mnie mało intuicyjne zmienianie sprzętu w danej klasie, ale przyzwyczajenia z coda robi swoje. Tak na dzień dobry, gra jest do pogrania, ale spodziewałem się czegoś lepszego. Poczekamy co zaoferuje MW3 i wtedy będzie decyzja zakupu.

Ktoś tam kiedyś pisał, że w Codzie są kamperzy... litości... tutaj to się dopiero dzieje. Krzaki są takie, że cała drużyna się chowa w jednym. Może się wydawać prorocze stwierdzenie, że EA, przez swój agresywny marketing względem CoD'a, zostanie przez graczy konsolowych sowicie oceniony, bo beta dupy nie urywa.

Edytowane przez Ferris71
Odnośnik do komentarza

Osobiście wstrzymam się do jakiegoś jechania po DICE czy EA do premiery. Przyjdzie premiera nadejdzie dzień sądu dla nich i tego co mówili , rozliczy się ich z obietnic i wtedy wyciągnie wnioski. Beta jak beta , dużo gówna jest w tej becie wydaje mi się że i tak najgorsze jest to podejście EA do środowiska konsolowego. Obiecanki cacanki , długo nie pokazywali żadnych filmów bądź screenów z wersji na konsole i okaże się na ile im się to opłaciło. W każdym bądź razie z takim podejściem jakie pokazali to mogą pomarzyć o pozycji MW :P

Edytowane przez z2djtkose
Odnośnik do komentarza

Gra rzeczywiście nie powala, ale cudów się nie spodziewałem. Poziom Crysis 2 multi czyli nieźle. Od groma bugów a sama mapa nieciekawa, na dodatek bez pojazdów, co to za Battlefield? Ale ogólnie gameplay, strzelanie itd jest dobry. Tylko za szybko się pada.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...