Skocz do zawartości

Battlefield 3


jarken

Rekomendowane odpowiedzi

Battlefield 3 Beta na x360 1.3gb, właśnie mi się ściąga. Wyczekiwałem na maila od EA, a on od 30min był w SPAMie.. ah, takto już bym grał.

 

Cześć Drogi graczu,

 

 

W podziękowaniu za zakup edycji Medal of Honor Tier 1, pragniemy zaprosić Cię do udziału w beta testach wersji Xbox 360 na 48 godzin przed innymi graczami!

Dzięki udziałowi w beta testach masz możliwość wcześniejszego wypróbowania największej premiery tego roku. Dla nas z kolei to okazja, by poznać Twoją opinię na temat naszej gry.

Odnośnik do komentarza

Wizualnie to BC2 choć momentami mam wrażenie że ciut brzydsze. Rozwaliły mnie na minus kwadratowe cienie drzew , doczytujące się tekstury a na plus udźwiękowienie oraz ogólny feeling z gry. Ginie się faktycznie szybciej ale tak samo można siać zniszczenie szybciej :D No i nie wiem jak Wam ale mi się zawiesza beta po wyjściu z gry do głównego menu.

Ogólnie to jestem zaskoczony na minus oprawą ale in plus miodem z gry , pogram całą noc to coś więcej napiszę.

Edytowane przez z2djtkose
Odnośnik do komentarza

I ja miałem okazje dzisiaj spedzić trochę czasu z betą i tak, szału nie ma jest pare fajny smaczków (szperacz oślepiający gdzie efekt wypada piorunująco, niekiedy świetne tekstury,oświetlenie ) ale ogólnie mnóstwo bugów i widac że to bardzo wczesna wersja bety , choc mam obawy tak jak to było w przypadku MOH że możemy doświadczyć tego samego wersji finalnej.

Jednym słowem spodziewałem się cudów gdzie wraz z początkiem odkrywamy małe rozczarowanie ale z czasem da się ją lubić i tak swoją drogą, zaczynam coraz bardziej doceniać moc Gearsów trzecich

Edytowane przez Bushisan
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Wczoraj wieczorem nie dało się zagrać (przynajmniej ja na pół godziny prób wszedłem do jednej gry, ale po 20 sekundach dostałem kickado lobby). Dziś pograłem trochę i chyba wycofuję preorder..

 

BC2 wydaje się dla mnie dużo lepsze. No ale nic, pogram jeszcze trochę i ocenię czy kupować bf3 czy faktycznie dać sobie spokój. Jest kilka fajnych nowości, ale ogólny wydźwięk jak dla mnie na minus.

Odnośnik do komentarza

Ogólnie co do z jakości to mam skojarzenia z Crysis 2, coś się doczytuje, coś znika widać że brakuje naszym konsolom już mocy ale i też spędzając kolejny dzien nie rajcuje tak jak to było przy becie BC2 czy pełnej grze a przy wymianach ognia pojawia się smutek i tez zaczynam sie zastanawiać czy warto brać to na starcie a w pamięci mam bete z Halo Reach,Crysis 2,Gearsy 3 czy h.ujowego MOH i wiem że zbytnio nie różniły się od oficjalnej wersji :sleep:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...