Skocz do zawartości

Battlefield 3


jarken

Rekomendowane odpowiedzi

Kretyni! Demo to inaczej wersja demonstracyjna - kawałek kodu prezentujący ostateczny produkt, z kolei wersja beta to jakiś tam build, który ma na celu wyłapanie błędów technicznych bez specjalnego przywiązania uwagi do oprawy, a w to miejsce do technikaliów. Ta beta jest na bieżąco poprawiana i jak dla mnie ostateczny produkt będzie zgoła inny, wyprzedzający to jakościowo o kilka długości.

 

Dokładnie, po wczorajszych wojażach odczułem zmianę czułości reagowania na zasadzone w delikwenta kulę.Miałem wrazenie jakbym grał na hard core, dwa pociski i sprawa załatwiona ale za to jakie były wyniki poniżej 50:~ , nie schodziłem :D

 

Poza tym odpaliłem wersje pecetowa i prócz rozdzielczości, którą mozna pominąć bo zdecydowanie wolę płynność, pada i brygada z LIVE.Na PC niczym od konsolowej wersji sie nie różni nawet ma te same bugi.

Ja biorę w dzien premiery, wierząc w DICE i w to że Nas nie zawiodą.Swoją droga czy zdarzyło się to kiedyś ? :P

Edytowane przez Bushisan
Odnośnik do komentarza

Biorąc pod uwagę ich dotychczasowe "sukcesy" w naprawianiu błędów to będę bardzo mocno zaskoczony jeżeli ta gra nie zostanie failem roku. Na ten moment to multi wygląda jak jakieś ułomne połączenie BFa z MW. Przypomnę tylko, że żadnej grze, która próbowała naśladować MW nie wyszło to na dobre.

Odnośnik do komentarza

Śmieszy mnie to jak niektórzy próbują bronic tego crapa, ale to nie mój problem, bo to nie ja zostane nabity w butelkę. Beta Halo:Reach Czy Gersów były dopieszczone technicznie na maksa, jedyne co twórcy pozmieniali w fullu to wyważenie broni itp, czyli sprawy tylko i wyłącznie gameplayowe, a tu sorry, 4 tyg przed premierą oni dają coś co wygląda i zachowuje się jak kod z wczesnego procesu developingu. Na koniec dodam, że akurat grafa wisiała mi od samego początku, bo wiedziałem, że do poziomu PC będzie daleko na konsolach, liczyłem głównie na fajny ''BFowy'' gameplay z totalną rozpierduchą, a dostałem jakąś marną podróbę CoD'a na tragicznej mapie, która do serri BF pasuje jak ziemniaki do kubka. Jeśli panowie z Dice reklamują tą świetną strzelaninę taką mapą to ja im serdecznie dziękuję.

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Pograłem i moge stwierdzić, że na razie jest gorzej od bc2. Zbyt długie animacje dziubania nożem i skakania przez murek, wykonanie np. samochodów to jakiś śmiech na sali no i sama mapa daje rady tylko w pierwszej fazie. Jak dojdą do tego pojazdy i zniknie kilka bugów to jestem pewien, że większość malkontentów przekona sie do fulla. Swoją drogą niektórzy sądząc po randze chyba grają dzień i noc w tą bete wiec nie dziwie sie, że natykają sie na częste bugi.

Odnośnik do komentarza

Śmieszy mnie to jak niektórzy próbują bronic tego crapa, ale to nie mój problem, bo to nie ja zostane nabity w butelkę.

Nie tyle próbują bronić, co zachęcają do tego, żeby nie skreślać gry przed jej premierą. Beta rzeczywiście jest wątpliwej jakości, ale dla mnie to tylko znak, że pełna wersja będzie wyglądać o niebo lepiej. Oczywiście jest jakaś tam szansa na wtopę, ale jakoś nie chce mi się w to wierzyć.

Odnośnik do komentarza

http://planetbattlefield.gamespy.com/

 

GamerZines confirmed with Battlefield 3 producer Patrick Liu that the Xbox 360 version of the game will have the ability to stream higher resolution textures. These higher resolution textures will be on the game's second disc and is a voluntary install. Thanks BF Games.

The Xbox 360 version of Battlefield 3 will let users stream higher resolution textures by installing content found on the game's second disc, DICE has revealed.

 

"There's a voluntary install on the 360," said Battlefield 3 producer Patrick Liu speaking to GamerZines yesterday.

 

"I think Rage did it as well, where you can install content to stream higher res textures.

 

"We're pushing that technology to the limit, and compared to our competitors, I would argue that we're the best looking game."

According to Liu, the game's single-player, co-op and multiplayer are also split up between the two discs, although he wouldn't confirm which modes are present on which disc.

 

It's not yet known whether the PS3 version of Battlefield 3 will also include the same hi-res textures on the Blu-ray disc.

 

We went hands-on with both versions of the game yesterday, and in terms of visuals, the Xbox 360 version certainly took the edge over the PS3 version.

PS. To ile jedno DVD na x360 moze miec maks pojemnosci?

Nowa mapka, gameplay z PS3.

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Polazłem dzisiaj do empiku w srarszawie na ten pokaz przedpremierowy. Na początek drętwa gadka gościa. Potem pokaz filmików prezentujących dodatki dla kupujących preordera, potem koleś zagrał na mapie z czołgami ofkorz na kompie.

 

Potem można było się dorwać do pada od ps3 i pyknąć w gilotyne (dla tych co się wybierają w innych miastach - jeżeli macie aparycje mocno poniżej 16 lat możecie mieć problem z zagraniem, próbowac jednak warto).

 

Gierka wygląda bardzo dobrze w związku z czym dziwne by było, żeby w ostatecznej wersji multi tak bardzo odstawała od singla.

 

Jestem dobrej myśli i znowu naszła mnie ochota na preordera.

 

Poza tym koleś coś chrzanił, że podczas prezentacji można kupić preordera w formie czarnego pudełka za 30 zeta a potem dopłacić reszte w dniu premiery. Chyba, że się przesłyszałem. Pudełko gustowne.

Odnośnik do komentarza
To po kiego grzyba wrzucają takie mapy do BFa ? Skoro jest taka mapa w becie to pewnie w fullu nie będzie jedyną bez pojazdów, a sorry, BF bez nich nie ma prawa bytu. Co do twojej wypowiedzi o grafie to nawet nie będę komentował, jeśli ty wierzysz, że oni cokolwiek zmienią to nieźle zostaniesz nabity w bambuko, a tekstem ''jak podciągną rozdziałkę to będzie git'' to rozyebałeś XD

 

hłe hłe powiedz to samo teraz x)

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj był mój drugi dzień grania w betę. Niestety trójka odstaje znacznie od dwójki. Na początku zupełnie się nie mogłem odnaleźć na tej mapce. Co chwila ktoś mnie zabijał, atakował. chaos jak w jelitach po grochówce... Później było troszkę lepiej, lecz koniec końców ta mapa, w którą można zapoznać się becie, zupełnie pode mnie nie podchodzi. Z miłą chęcią chciałem wrócić do dwójki, lecz jak zawsze nie mogę załadować się do trybu online...

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj był mój drugi dzień grania w betę. Niestety trójka odstaje znacznie od dwójki. Na początku zupełnie się nie mogłem odnaleźć na tej mapce. Co chwila ktoś mnie zabijał, atakował. chaos jak w jelitach po grochówce... Później było troszkę lepiej, lecz koniec końców ta mapa, w którą można zapoznać się becie, zupełnie pode mnie nie podchodzi. Z miłą chęcią chciałem wrócić do dwójki, lecz jak zawsze nie mogę załadować się do trybu online...

 

To nie jest Bad Company 3

Odnośnik do komentarza

Polazłem dzisiaj do empiku w srarszawie na ten pokaz przedpremierowy. Na początek drętwa gadka gościa. Potem pokaz filmików prezentujących dodatki dla kupujących preordera, potem koleś zagrał na mapie z czołgami ofkorz na kompie.

 

Potem można było się dorwać do pada od ps3 i pyknąć w gilotyne (dla tych co się wybierają w innych miastach - jeżeli macie aparycje mocno poniżej 16 lat możecie mieć problem z zagraniem, próbowac jednak warto).

 

Gierka wygląda bardzo dobrze w związku z czym dziwne by było, żeby w ostatecznej wersji multi tak bardzo odstawała od singla.

 

Jestem dobrej myśli i znowu naszła mnie ochota na preordera.

 

Poza tym koleś coś chrzanił, że podczas prezentacji można kupić preordera w formie czarnego pudełka za 30 zeta a potem dopłacić reszte w dniu premiery. Chyba, że się przesłyszałem. Pudełko gustowne.

Czy ja wiem... Bardzo dobrze ? w tej misji jest ciemno, jest pare drzew na krzyz, a mimo wszystko przy obracaniu kamery widac bylo screen tearing (najbardziej irytujaca rzecz dla mnie w grach). Jasne, gra swiatel bardzo fajna, ale wrazenia na mnie zadnego ta gra nie zrobila, biorac pod uwage, ze multi niemal w kazdej grze zawsze prezentuje sie ciut gorzej i fakt, ze beta za specjalnie mi nie podeszla, wciaz mam mieszane odczucia co do 3 odslony Battlefielda.

Odnośnik do komentarza

Nie bój się będziesz grać ze mną :P ja już zamówiłem i wierzę w ten tytuł powiedziałem sobie pie(pipi)ić grafikę i glitche (które poprawią lub już mają gotowego patcha czekającego na lauch ^_^), BETĄ bawiłem się 12h i grało mi się za(pipi)ście a co dopiero jak dojdą pojazdy :lol:

Edytowane przez Darth Krizzo
Odnośnik do komentarza
Cenega w swoim newsletterze napisała, że będzie wysyłać Battlefielda 3 - 25/26.10 oooołłłłłjeeeee

 

Jesli wszystko pojdzie zgodnie z planem to transport dostarczajacy przesylki z EA bedzie u nas rano w poniedzialek 24 pazdziernika. Tak sie sklada, ze cargo firmy transportowej jest na Slasku i bedziemy miec jak zwykle najszybciej w Polsce dostepny towar premierowy z EA. To tylko kilka godzin roznicy ale fakt prestizowy jest :). Wynika to z tego, ze towar z centralnego europejskiego magazynu EA jest wysylany jednoczesnie do tych kilku sklepow internetowych wspolpracujacych z EA (jakie to sa sklepy to chyba wiadomo. Na dole tej strony jest wykaz). Pozostale sklepy zaopatruja sie dopiero pozniej w tych sklepach, w marketach itp. To zawsze generuje opoznienie. Aha.. co istotne. Wersja limitowana wedlug zasady powinna byc dostepna w duzych ilosciach TYLKO w tych sklepach internetowych, ktore sa wyszczegolnione na podanej przeze mnie stronie. Dotyczy to wersji limitowanych gier z EA (te wersje limitowane ktore sa przygotowywane dla sklepow online). Tak jest z BF3, bylo z chocby Fifa 12 i zapewne bedzie ze wszystkimi ich tytulami w przyszlosci. Mamy zakaz odsprzedawania hurtowego wersji limitowanych.

 

Pakujemy i wysylamy w tym samym dniu (wszystko juz bedzie przygotowane wczesniej bo kilka tysiecy wysylek nie daloby sie przygotowac w jeden dzien). Oczywiscie jak tylko gry beda u nas w magazynie to zaczniemy je wydawac wszystkim, ktorzy maja tzw odbiory osobiste. Pelna mobilizacja, dodatkowe rece do pomocy, przygotowane rozwiazania awaryjne itp. Nie powinno byc problemow. Gorzej, jesli cos sie przesunie w EA (tak bylo w przypadku BC2, gdy towar dotarl do nas z EA w dwoch transportach, raz tytuly na PS3 a drugim razem na PC i X360). Jesli cos sie delikatnie przesunie to dotyczyc to bedzie wszystkich sklepow internetowych (z TEJ strony :)) jednoczesnie.

Nie bedzie mozliwosci zamowienia, kupienia wersji limitowanej na PS3. Ta juz sie skonczyla. Zostala koncowka na X360 i PC.

 

O tym, ze transport dotarl do nas w poniedzialek powiadomimy wszystkich jakims komunikatem na stronie sklepu i tutaj na forum. Dopilnuje tego. Pisze o tym dlatego, ze dzwoniac w poniedzialek moze nikt nie odebrac polaczenia ewentualnie telefon moze byc ciagle zajety. Prosze o wyrozumialosc. Bedzie tutaj naprawde goraco.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...