Skocz do zawartości

Battlefield 3


jarken

Rekomendowane odpowiedzi

Cheers :drinks: . SzczurekPB już plusa dostał a MCDrive dostanie jutro, bo mi się skończyły.

O ile pamiętam, mają być zmniejszone mapy na konsolę, to będzie akurat. Pierw chciałem kupić BC3 na PC, ale jak na próbę kupiłem bad company 2 na PC (mam już na Xboxa) to mi się odechciało. Nie rozumiem jak można się dobrze bawić w PC-towe shootery. Jak nie ma się szybkości gimnazjalisty z ADHD po kawie i nie naciska się pierdyliarda klawiszy na minutę, to nawet zastrzelenie kogoś jest niemożliwe.

Edytowane przez Bosu
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ja wlasnie przeczytalem te skany z OXM, i szczerze powiedziawszy, to ja jestem w szkoku... ze mozna tyle napisac, nie piszac praktycznie o niczym. Jesli ktos na biezaca sledzi temat i widzial chociaz jeden filmik na youtube BF3, to sie niczego nowego nie dowie. Zwyczajna relacja z przebiegu rundy- ide tam, strzelam tam, jade tym, i gine. WTF!? Nic kompletnie o oprawie- jaka grafa, jakie tekstury, jakie swiatlo, jaka "imersja". Zero informacji o dzwieku, i o animacjach! Zero porownan do BFBC2 czy do Battlefield'a 2. Absolutnie NIC! Tak jakby sobie ubzdurali, ze grali w xbox'owa wersje BF3.

 

Zapomnialem dodac jedno. Oprawili artykul w foty z PC wersji. :rofl2:

Edytowane przez walek
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Mam nowego PC'ta w domu, który by to pociągnął z palcem w nosie i bucie jednocześnie, ale nie będę przesiadywał u siostry w pokoju żeby sobie postrzelać na 17" :P

 

Pomijając grafikę, która na konsolach będzie upierniczona to akcja prezentuje się mocarnie :)

 

Widać uczą się od konkurencji dynamiki :) Dobrze bo BC2 w singlu było mocno średnie.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

http://www.youtube.com/watch?v=2AytmCYjjI8&feature=player_embedded

 

Czy nikt nie zauważył?

Pod koniec filmu od 40 sekundy: "Operation Guillotine Continues 09.16.2011"

 

Data pojawienia się następnego materiału video, czy coś innego :whistling:

Edytowane przez kant1983pl
Odnośnik do komentarza

To bedzie na tej samej zasadzie co Fault Line, skladajace sie z 3 czesci. Zreszta napisali bykiem, ze kontynuacja jest 16 wrzesnia, i pokaza kolejny rozwalajacy trailer- pewnie dluzszy niz minuta, i pewnie znowu z PC. A na samym koncu skleja to w jedna calosc, rzucajac info, ze beta ruszy pod koniec wrzesnia. :blum2:

 

Chcialbym aby gracze xbox360 i na Ps3, mogli ze soba toczyc batalie, tak jak to bedzie mozliwe w nowym CS. Alez ja bym tam was mlocil! :blum1:

Edytowane przez walek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...