Skocz do zawartości

Battlefield 3 - single player i ogółem


jarken

Rekomendowane odpowiedzi

Zwyrol, serio oczekujesz od gier tylko non-stop ekszyn + nie trzymający się kupy scenariusz który jest tylko po to, żeby usprawiedliwić łódź podwodną w centrum nowego jorku?

Teraz już wiem do kogo są adresowane gry pokroju CoD ;)

 

Żeby Cię zadowolić, to pewnie na tej pustyni, podczas jazdy czołgiem powinien się zdarzyć:

-atak ninja

-atak mudżahedinów na koniach

-wilcze doły pełne aligatorów

-jakaś akcja z ratowanie ziomków z rozbitego czołgu

-retrospekcja z bitwą pod el alamejn

-10 powiewających flag na każdym czołgu

-z 5 żartów odnośnie arabów

-zderzenie dwóch odrzutowców nad czołgami

 

:turned:

 

W ogóle nie powinno być tego fragmentu z czołgiem. Usnąć można. O Call Of Duty pisałem w odpowiednim temacie i wspomniałem o absurdach, jednak nie przeszkadza mi to, jeśli gameplay daje radę, a tak właśnie to wygląda.

 

Z BF3 mogli pokazać coś lepszego, jak te poprzednie fragmenty np z RPG rozpieprzającym pół budynku, natomiast tu zwyczajnie nie było nic, czym można się podniecać.

Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie, to ten trailer multi nie powala jak singilowy (grafa). Calkiem mozliwe, ze byl on zrobny na bazie wersji konsolowej. Zobaczcie sami. Killzone 3 juz lepiej wyglada (technicznie). A moze po prostu taka youtubo'owa slaba jakosc :)

 

http://www.youtube.com/watch?v=aPu7-LtLKmU&feature=player_embedded

 

Nie powala? :) Chciałbym żeby taka zniszczalność cieszyła nasze oczy na PS3/X360. Osobiście nie mam nic do grafy z KZ3 i pewnie dostaniemy coś zbliżonego, ewentualnie ciut lepszego. Zwyrodnialec - mieli dwie opcje, albo czołg, albo myśliwiec. Pokazali nam otwarty teren i to całe zamieszanie jakie jest w powietrzu robi wrażenie. Singiel będzie dobry, ale większość czeka na multi, a jestem ciekawy jak takie cuda wyjdą chłopakom w kodzie sieciowym.

Odnośnik do komentarza

Jesli to porownac do materialow singlowych, jakie widzielismy wczesniej na PC to nie powala. Jesli tak wygladac bedzie multi na konsole, to ja bede wniebowziety, zmasakrowany. :thumbsup: Mam nadzieje, ze butcher cos skrobnie na forum, jak wyglada BF3 na konsole. Chociaz licze, ze jutro (lub pojutrze) zobaczymy dlugi gameplay z konsol.

 

Zobaczcie sobie ten obrazek z youtube i mapke (lezacy koles w metrze). Chyba to nie bedzie jedyna droga do celu, bo inaczej mamy 4x Vantage Point, zwlszcza przy 64 :)

Edytowane przez walek
Odnośnik do komentarza

 

 

W ogóle nie powinno być tego fragmentu z czołgiem. Usnąć można. O Call Of Duty pisałem w odpowiednim temacie i wspomniałem o absurdach, jednak nie przeszkadza mi to, jeśli gameplay daje radę, a tak właśnie to wygląda.

 

Z BF3 mogli pokazać coś lepszego, jak te poprzednie fragmenty np z RPG rozpieprzającym pół budynku, natomiast tu zwyczajnie nie było nic, czym można się podniecać.

 

No bo, jak już wspomniałeś, oczekujesz od tej gry czegoś innego. W BC2 na multi pewnie grasz na sofcie, co? ;)

Odnośnik do komentarza

Zwyrol, serio oczekujesz od gier tylko non-stop ekszyn + nie trzymający się kupy scenariusz który jest tylko po to, żeby usprawiedliwić łódź podwodną w centrum nowego jorku?

Teraz już wiem do kogo są adresowane gry pokroju CoD ;)

 

Żeby Cię zadowolić, to pewnie na tej pustyni, podczas jazdy czołgiem powinien się zdarzyć:

-atak ninja

-atak mudżahedinów na koniach

-wilcze doły pełne aligatorów

-jakaś akcja z ratowanie ziomków z rozbitego czołgu

-retrospekcja z bitwą pod el alamejn

-10 powiewających flag na każdym czołgu

-z 5 żartów odnośnie arabów

-zderzenie dwóch odrzutowców nad czołgami

 

:turned:

 

Tak powinno się coś takiego zdarzyć :]

Odnośnik do komentarza

 

 

W ogóle nie powinno być tego fragmentu z czołgiem. Usnąć można. O Call Of Duty pisałem w odpowiednim temacie i wspomniałem o absurdach, jednak nie przeszkadza mi to, jeśli gameplay daje radę, a tak właśnie to wygląda.

 

Z BF3 mogli pokazać coś lepszego, jak te poprzednie fragmenty np z RPG rozpieprzającym pół budynku, natomiast tu zwyczajnie nie było nic, czym można się podniecać.

 

No bo, jak już wspomniałeś, oczekujesz od tej gry czegoś innego. W BC2 na multi pewnie grasz na sofcie, co? ;)

 

Niestety, ale multi mnie nie interesuje w żadnej grze. A żeby nie było, fanbojem COD-a nie jestem, bo nawet tej gry nie zamierzam kupować, a już na pewno nie na premierę. Po prostu oceniam to co widziałem na E3 i według mnie COD MW 3 wypadł lepiej od Battlefielda, chociaż tu znacznie miał kiepski fragment.

Odnośnik do komentarza

Ten fragment do esencja podniety dla mnie. To jest właśnie to czego brakuje innym grom, całkiem spory realizm i klimat pola walki, a nie hollywódzki film Baya. Móglbym sobie ze 20 minut jechać tymi czołgami, słuchać komunikatów innych załóg i nie oddać jednego strzało a i tak byłbym zadowolony.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

A ja tam na single w BF3 mam wy(pipi)ane. Kazdy wie, ze esencja tej serii jest multi, jak dla mnie singla mogloby w ogole nie byc (w BC2 go ledwo co ruszylem).

 

Czekam az pokaza gameplay multi z konsol - mam nadzieje, ze da rade.

 

@Stona

Soft jest lepszy od hardcore - w BC2 i tak przeciwnicy szybko padaja, wiec po co komu jeszcze boost damage? Jedyna rzecz ktora w hardcore jest bardziej skillowa, to fakt ze nie mozna oznaczac przeciwnikow - nie postrzelasz do kogos siedzacego w krzakach, kogo nie widzisz (w sumie mogliby usunac ta opcje - mogliby sie pojawiac tylko na mapie - byloby to logiczniejsze).

Odnośnik do komentarza

Coś tam mogliśmy zobaczyć przez ramię graczy. Nadal to PC, ale trzeba przyznać, że dynamika jest! :)

 

Jeżeli ktoś ogląda od tej chwili to niech się nie zniechęca było info, że pokażą jeszcze Multi.

 

Ja pierdziele co za ludzie.. Operator chciał nam pokazać gameplay z ramienia, to gość odwiesił słuchawki i poszedł, a wcześniejszy nie potrafił przeskoczyć murka. Szczerze to co widziałem później gdy uchwycili ogranego gościa zachwyca w praniu! Chmury dające obszarowe zacienienie, dym, kolory, światło, to jak się poruszają, dobrze znamy to z trailerów, ale w praniu z perspektywy dość 'ograniczonej' robi ogromne wrażenie. Czekam na multi z konsol bo to co dostaną PCtowcy jest warte zainwestowania w nowe dopalacze.

Edytowane przez elentario
Odnośnik do komentarza

http://e3.gamespot.com/story/6317535/battlefield-3-multiplayer-hands-on/?tag=footer%3Blink - niezły tekst z jakiegoś pokazu multi dla prasy - zawiera kilka ciekawostek, np. klasy postaci z pokazu:

- assault dostał apteczkę i defibrylator, ale nie ma ammmo-boxa, karabin m16

- medyk zamienia się w support - nosi LMG (dokładnie M249) i rozdaje ammo

- inżynier nosił m4 z latarką, wiertarkę i jakąś wyrzutnię rakiet

- recon miał tylko karabin MK11 (6x scope) i C4

Cieszy mnie też pokazane zdrowie w % na HUDzie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...