Skocz do zawartości

Battlefield 3 - single player i ogółem


jarken

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.ps3site.p...i-online/68679/

 

"Tak, w głównej mierze chodziło o moc procesorów, ilość dostępnej pamięci i szybkość transferu danych. Nie chcieliśmy w DICE osłabiać wersji konsolowej pod względem oprawy, sposobu oświetlenia zarówno postaci, jak i obiektów, a także systemu animacji oraz destrukcji otoczenia, która już dziś robi na konkurencji ogromne wrażenie. W związku z tym zdecydowaliśmy się na limit 24 graczy online w wersjach konsolowych i jestem szczerze przekonany, że w praniu wypadnie to naprawdę dobrze. (...) Ustawiliśmy sobie poprzeczkę bardzo wysoko. Priorytetem jest tym razem wersja dla komputerów klasy PC, jednak w DICE doskonale wiemy jak skalować nasze produkty. Battlefield 3, poza oczywistą zmianą skali wydarzeń w multiplayerze, nadal będzie zarówno na konsolach jak i komputerach klasy PC tym samym świetnym Battlefieldem 3. Będzie praktycznie tak samo wyglądać i absolutnie tak samo brzmieć. Co do tego nie mam żadnych wątpliwości... "

 

Mam nadzieje, ze tem czlowiek nie klamie, bo jesli nie to bedzie kosmos. Animacja ta sama co na PC! Konkret! :potter:

 

Jak masz konto na facebook'u, to glosuj na I like it.Jesli uzbiera sie 1 mln to dostaniemy ( wczesnie) to co czeka nas 17 kwietnia

http://www.facebook....205494772808486

Edytowane przez walek
Odnośnik do komentarza

Daliby rade dać 32 graczy,ale niech im będzie :P

 

No pewnie, przecież ty masz architekturę wszystkich konsol w małym palcu i wiesz lepiej co potrafią obecne konsole niż jakieś tam studio z marnym kilkuletnim doświadczeniem :P .<sarkazm mode off>

 

Poczekajmy lepiej na prawdziwy gameplay z multi na konsolach (a najlepiej na betę), a potem będziemy oceniać.

Edytowane przez MBeniek
Odnośnik do komentarza
Daliby rade dać 32 graczy,ale niech im będzie :P
No pewnie, przecież ty masz architekturę wszystkich konsol w małym palcu i wiesz lepiej co potrafią obecne konsole niż jakieś tam studio z marnym kilkuletnim doświadczeniem :P .<sarkazm mode off>Poczekajmy lepiej na prawdziwy gameplay z multi na konsolach (a najlepiej na betę), a potem będziemy oceniać.

Nic z tych rzeczy,tylko myślę.Skoro platformą wiodącą jest PC,to wiadomo że nie mają czasu ani nakładów,by przysiąść na poważnie przy konsolach.

Odnośnik do komentarza

Dokladnie, brakuje jeszcze krwi kapiacej z rany i rozmazywanej wraz z ciagnieciem ciala. No i sukcesywnie krew powinna powiekszac czerwona plame na ciuchach... <ironic mode off>

Bez przesady to wciaz gra a poza tym bierzmy pod uwage co maja pociagnac nasze konsole ;) Ale silniczek widac ze ma potencjal ;)

Edytowane przez BoryzPL
Odnośnik do komentarza

Szkoda ze nasi kompani i przeciwnicy to dalej banda bez mozgich zombie.

 

Eeeee tam, w multi i tak to bez znaczenia hehe :)

 

 

Byle by fizyka i efekty (m.in. cząsteczkowe) były identyczne co na blaszakach. Choć dam sobie rękę uciąć że gruzy i tak będą znikać a walenie się budynków będzie ewentualnie w formie kilku animacji.

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Czyli tym razem w multi ebdzie marines vs dzieci Saddama? Eee.. specnaz to specnaz... troche szkoda. Nie wiem jak wy, ale ja po obejrzeniu calości, ktora nadal robi świetne wrazenie, to mam takie odczucie, kiedy nie sa to tylko rzucane urywki, że wyglada nadale zaje*, ale nie jest to znowu jakiś hiper-kosmos. Powinno być git z konwersją na konsole. imo.

Odnośnik do komentarza

Doskonale to wyglada, ale nie ma w tej grafie nic, czego przy odpowiednim podejsciu do kodowania nie pociagnie nasza PS3. Owszem, teksturki nie beda tej jakosci, podobnie jak oswietlenie, ale Crysis 2 dobitnie udowodnil, ze na konsoli takze da sie zrobic piekna gre z duzymi przestrzeniami - a prawde powiedziawszy nie jest powiedziane, ze B3 wyglada lepiej od C2 na mocnym kompie. Jesli roznica jakosci w przypadku B3 bedzie na konsolach taka jak w C2 to bede po prostu mega zadowolony!!!

 

Zreszta B3 to nie jedyny kolos graficzny szykowany na ten rok. Nie zapomnijcie o Uncharted 3 i Gears of War 3. Szczegolnie ta pierwsza giera moze ostro namieszac - na trailerach wyraznie widac bylo wieksza szczegolowosc terenu i lepiej wykonane postacie, a ten link rozpala tylko wyobraznie - http://thekennel.ucoz.com/news/naughty_dog_has_added_destruction_to_their_engine_uncharted_3/2011-03-26-226 .

 

Uwierzcie mi, obecne konsole jeszcze nie raz nas zaskocza :thumbsup:

 

PS. Co mi sie jeszcze podoba w przypadku B3 to fakt, iz nareszcie mamy w tej grze do czynienia z miastami z prawdziwego zdarzenia. Sorry, ale akcja Bad Company 2 toczyla sie na jakichs wioskach, pare chat na krzyz i pustka dookola.

Edytowane przez Don_Pedro
Odnośnik do komentarza
Doskonale to wyglada, ale nie ma w tej grafie nic, czego przy odpowiednim podejsciu do kodowania nie pociagnie nasza PS3.

 

LOL, dream on.

Jak cytujesz to cytuj caly wątek, a nie pojedyncze zdanie wyrwane z kontekstu. Roznice miedzy PS3 a PC beda, ale podobne jak miedzy C2 na obu platformach, wiec nie ma generalnie czym sie tak nadmiernie podniecac. Nowa generacja jeszcze nie nadeszla, jak nadejdzie to dopiero spadna nam czapki z glow.

Odnośnik do komentarza

No chyba nie ma co porównywać multiplatformowego Crysisa 2 do BF3, który od początku tworzony na PC, to jeszcze na dodatek DX11 only. Różnice między konsolami podejrzewam że będą kolosalne, z resztą liczba graczy już na to wskazuje.

 

btw jak to nie jest nowa generacja, to gratuluje wymogów.

Edytowane przez MaZZeo
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

No chyba nie ma co porównywać multiplatformowego Crysisa 2 do BF3, który od początku tworzony na PC, to jeszcze na dodatek DX11 only. Różnice między konsolami podejrzewam że będą kolosalne, z resztą liczba graczy już na to wskazuje.

 

btw jak to nie jest nowa generacja, to gratuluje wymogów.

Ja jednak liczę że gry na ps4 i x720 będą lepiej wyglądały niż battlefield 3.

Odnośnik do komentarza

No chyba nie ma co porównywać multiplatformowego Crysisa 2 do BF3, który od początku tworzony na PC, to jeszcze na dodatek DX11 only. Różnice między konsolami podejrzewam że będą kolosalne, z resztą liczba graczy już na to wskazuje.

 

btw jak to nie jest nowa generacja, to gratuluje wymogów.

Co ty gadasz, jaka nowa generacja. B3 miażdży Crysisa 2? Nie. Ten drugi smiga ciągle w tej samej generacji co Killzone, Battlefield też będzie i na przesadną podniete o nowej generacji można było przymknąć oko po 1 filmiku, ale już nie teraz. Jest to troche świeżości w gatunku FPSów, ale nie nowa generacja. Od tej oczekuje więcej niż to co pokazuje na razie Battlefield. Ta gra, owszem, mówi, że obecna już powoli się kończy, ale nie jest nową generacją.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

"Battlefield 3 naprawdę rewelacyjnie będzie wyglądać na najmocniejszym sprzęcie. Nie zmienia to faktu, że oberwą i konsole, z których gra DICE ma wycisnąć ostatnie poty."

http://www.gamezilla.pl/content/dice-jest-gotowe-na-przybycie-xboxa-720-i-ps4

Edytowane przez terror
Odnośnik do komentarza

No chyba nie ma co porównywać multiplatformowego Crysisa 2 do BF3, który od początku tworzony na PC, to jeszcze na dodatek DX11 only. Różnice między konsolami podejrzewam że będą kolosalne, z resztą liczba graczy już na to wskazuje.

 

btw jak to nie jest nowa generacja, to gratuluje wymogów.

Co ty gadasz, jaka nowa generacja. B3 miażdży Crysisa 2? Nie. Ten drugi smiga ciągle w tej samej generacji co Killzone, Battlefield też będzie i na przesadną podniete o nowej generacji można było przymknąć oko po 1 filmiku, ale już nie teraz. Jest to troche świeżości w gatunku FPSów, ale nie nowa generacja. Od tej oczekuje więcej niż to co pokazuje na razie Battlefield. Ta gra, owszem, mówi, że obecna już powoli się kończy, ale nie jest nową generacją.

 

zgadzam sie w 100% od zobaczenia całego filmiku 12min uzmyslowilem sobie, ze to nie są żadne cuda na kiju, tylko bardzo solidnie wykonana gra.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...