Skocz do zawartości

Battlefield 3 - single player i ogółem


jarken

Rekomendowane odpowiedzi

Jak bym tak pochopnie nie skladal pre-ordera. To bedzie BF3, anie BFBC3. Ci ktorzy nie widzilei BF2 niech lepiej sprawdza gameplay, bo to totalnie inne experience niz Bad Company. Po wstrzasajacym gameplay'u z singla BF3, nie wykluczam ze multi moze mi nie podejsc... Ile jeszcze trza czekac na pierwszy pokaz multi? Bo to co bedzie 16 kwietnia, to 12 min przedluzony gameplay tego co widzielismy wczesniej

 

Jak ktos nie czytal, co bedzie w multi, to prosze: http://bf3blog.com/2...nfirmed-so-far/

 

To mi sie podoba:

Deeper persistence, rankings. One of the issues with Bad Company 2 was that most of the weapons were unlocked before reaching half of the ranks. Says DICE in the GI interview, “we’re also making sure that there is a reason for you to reach the top rank. It doesn’t just end. There will be a lot of focus on persistence and how we present stuff to the player.”

 

Nanjlepsze bronie, jak sie zblizamy do ostaniego levelu? :)

 

 

I jeszcze jedno: 3 war-theaters: New York, Paris, Tehran, although it is unsure whether this is for the singleplayer campaign, multiplayer, or both.

Czyzby mapy Paryz i New York (nawet okladka na to wskazuje)? Jakos to nie pasuje do BF :) Jzu widze kamperow na wiezy Eiffla, ktorym trza blachy sciagnac :)

Edytowane przez walek
Odnośnik do komentarza

Dice rzekło:

 

„poziom graficzny będzie co najmniej tak samo dobry, jak w ostatnich konsolowych częściach serii, a być może nawet lepiej od innych świetnie prezentujących się gier na konsolach”

 

"Dobry" nie pasuje do BC2. Do przyjęcia już jest bliżej rzeczywistości. Poza tym "być może" to trochę mało jak na najbardziej pyskaty i najmniej skromy dev team ostatnich tygodni?!

Odnośnik do komentarza

Dice rzekło:

 

„poziom graficzny będzie co najmniej tak samo dobry, jak w ostatnich konsolowych częściach serii, a być może nawet lepiej od innych świetnie prezentujących się gier na konsolach”

 

 

No to super, 6 miechow do konca developingu, i jeszcze nie wiedza jak gra bedzie wygladac. Obecnie BFBC2 vs BF3 (wersja PC) to przepasc, jesli bedzie 2x razy lepiej niz Bad Company 2 to bedzie to mala przepasc. Marnie to kurcze widze...<_< No dobra, pal licho tekstury ,oswietlenie, cieniowanie itd, istotne pytanie to... jak sobie konsola poradzi z zaawansowanymi animacjami. Jesli dorownuja pierwowzorowi, to szacun dla DICE.

Odnośnik do komentarza

Dice rzekło:

 

„poziom graficzny będzie co najmniej tak samo dobry, jak w ostatnich konsolowych częściach serii, a być może nawet lepiej od innych świetnie prezentujących się gier na konsolach”

 

"Dobry" nie pasuje do BC2. Do przyjęcia już jest bliżej rzeczywistości. Poza tym "być może" to trochę mało jak na najbardziej pyskaty i najmniej skromy dev team ostatnich tygodni?!

 

Źródło?

Odnośnik do komentarza

Dice rzekło:

 

„poziom graficzny będzie co najmniej tak samo dobry, jak w ostatnich konsolowych częściach serii, a być może nawet lepiej od innych świetnie prezentujących się gier na konsolach”

 

"Dobry" nie pasuje do BC2. Do przyjęcia już jest bliżej rzeczywistości. Poza tym "być może" to trochę mało jak na najbardziej pyskaty i najmniej skromy dev team ostatnich tygodni?!

 

Źródło?

 

http://www.ps3site.pl/hot-battlefield-3-juz-lepszy-od-call-of-duty-stabilne-30-fps-na-konsolach/68341/#more-68341

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Jak dla mnie grafa moze byc taka sama byle by nie bylo doczytywania sie tekstur w oddali,latajacych snajperow jesli sa daleko,zeby noz sie nie slizgal,ratio bylo pokazana na tablicy wynikow,mozliwosc posiadania 5-6 osob w druzynie i oczywiscie duzo lepsze serwery.

Edytowane przez zaq123456
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie grafa moze byc taka sama byle by nie bylo doczytywania sie tekstur w oddali,latajacych snajperow jesli sa daleko,zeby noz sie nie slizgal,ratio bylo pokazana na tablicy wynikow,mozliwosc posiadania 5-6 osob w druzynie i oczywiscie duzo lepsze serwery.

 

A jak było w BF2 z serwerami?

Roznie z nimi jest. raz dzialaja a raz grasz zeby sie dowiedziec ze nie naliczylo ci nic z ostatnich 3h gry.Zeby bylo smieszniej to na xbox 360 mialem wieksze problemy niz na ps3 ;)

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie grafa moze byc taka sama byle by nie bylo doczytywania sie tekstur w oddali,latajacych snajperow jesli sa daleko,zeby noz sie nie slizgal,ratio bylo pokazana na tablicy wynikow,mozliwosc posiadania 5-6 osob w druzynie i oczywiscie duzo lepsze serwery.

 

A jak było w BF2 z serwerami?

Roznie z nimi jest. raz dzialaja a raz grasz zeby sie dowiedziec ze nie naliczylo ci nic z ostatnich 3h gry.Zeby bylo smieszniej to na xbox 360 mialem wieksze problemy niz na ps3 ;)

 

Znam ten ból z Kz3, ale to jest jedyny problem rozgrywki w BF, czy lagi też się zdarzają? Pytałem kilka osób i w sumie nikt nie wspominał o zanikających statystykach i podobno rozgrywka jest płynna. Wiem, że to zły temat, ale jakby ktoś miał coś do dodania to proszę o PW. Pozdr. EOT

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...