Skocz do zawartości

Battlefield 3 - single player i ogółem


jarken

Rekomendowane odpowiedzi

Ja co prawda też kupiłem MOH, ale gra mi się podobała (wycalakowana i trochę czasu w multi spędziłem) co nie zmienia faktu, że kupowanie gry do bety jakiejś innej gry to porażka, już nie raz w trakcie tej generacji okazywało się, że zwyczajnie wydawca poleciał w bambuko.

Odnośnik do komentarza

no sorry ale jezeli kupiles moha tylko dla bety, to gratuluje zrobiles deal zycia :D

na szczescie nie :P

jedyna dobra rzecz w tej grze to Frontline, ktory jest pod kazdym wzgledem lepszy od singla z moha...

a multi to szkoda gadac.

Edytowane przez szpic
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

za takiego crapa jak moh to min. 2 tygodnie wczesniej wiedzial skur.wysyny ze to shit to dodali bete bf 3 oj EA coraz bardziej u mnie traci.48h godz. wczesniej przed innymi. u3 bete wczesniej dostalo 7 dni chyba

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

Nasuwa się pytanie,od nas to wymagają-nie graj na piratach,online pass bo tracimy na runku używek(taki MOH nie zasługuje na nic innego) a oni?Nawet nie umieją się sensownie wywiązać z obietnicy,48 h wcześniej to jakiś żart,sprzedali ze 2 mln kopii tego MOH(była chyba na kolanie robiona,o multi z grzeczności w ogóle nie wspomnę.)kasy się nachłapali,jeszcze stawiali warunki,że jak się odpowiednio nie sprzeda to więcej MOH nie będzie,może i lepiej,zarzynają świetną markę.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja autentycznie myslalem o kupnie MoH'a dla bety BF3. Po pamietnym 12 min. trailerze gry, wielu z nas pewnie zakupilo medala. I ja sie wcale nie dziwie. Jednka wspolczuje tym co kupili. Czy zostali oszukani? Nie... Czy zostali podstepnie zmanipulowani. Jak najbardziej. Oj, nieladnie EA (czy Dice). Podazanie taka sciezka marketingowa jedynie nadwyreza zaufanie gracza.

 

 

Nasuwa się pytanie,od nas to wymagają-nie graj na piratach,online pass bo tracimy na runku używek(taki MOH nie zasługuje na nic innego) a oni?Nawet nie umieją się sensownie wywiązać z obietnicy,48 h wcześniej to jakiś żart,sprzedali ze 2 mln kopii tego MOH(była chyba na kolanie robiona,o multi z grzeczności w ogóle nie wspomnę.)kasy się nachłapali,jeszcze stawiali warunki,że jak się odpowiednio nie sprzeda to więcej MOH nie będzie,może i lepiej,zarzynają świetną markę.

Sugerujesz, ze chlopaki wskakuja na te same tory, co Activision ze swoim CoD? Tyle ze robia to o wiele sprytniej. :)

Odnośnik do komentarza

Obadajcie to

chyba żadna gra nie ma takich animacji

 

powiem tak: jak dla mnie, gra może mieć taką samą grafikę jak BF:BC2 niech tylke tę animację utrzymają. Generalnie wymagania mam małe: po prostu chcę zero lagów i pełne wczytywanie statystyk, bez gubienia killi itp (@Litwin przy 1000h to pewnie parę ładnych kos już zgubił w statsach). Jeśli to zrobią plus ta animacja to mamy kolejnego killera. Więc ja wiem, że raczej będę się dobrze bawić :woot:

Odnośnik do komentarza

Obadajcie to

chyba żadna gra nie ma takich animacji

 

powiem tak: jak dla mnie, gra może mieć taką samą grafikę jak BF:BC2 niech tylke tę animację utrzymają. Generalnie wymagania mam małe: po prostu chcę zero lagów i pełne wczytywanie statystyk, bez gubienia killi itp (@Litwin przy 1000h to pewnie parę ładnych kos już zgubił w statsach). Jeśli to zrobią plus ta animacja to mamy kolejnego killera. Więc ja wiem, że raczej będę się dobrze bawić :woot:

 

Nie da się nie stracić blachy,choćby w tak głupiej sytuacji ze otwieram drzwi,za nimi stoi typ,który też z noża je otwiera,tylko ułamek później niż ja,ja rozwalam drzwi a on mi wbija kose,ale uważam ze wynik straconych blach na poziomie 6% ogółu to dobry wynik(wbiłem 7200,straciłem 420)

Odnośnik do komentarza

uhuhu widzę, że były ciach ciachy i postów ubyło.

 

zobaczcie, chłopaki mają inwencję: kiedy my się doczekamy takich promocji czy targów eh...

 

http://www.youtube.c...h?v=4Ru2oC5xX_o

 

ps. jak wstawiać filmiki nie jako linki? nie widzę buttona media

Edytowane przez waldusthecyc
Odnośnik do komentarza

też nie wiem o co te lamenty: przecie większość drzew i "skradankowych" lokacji padnie po pierwszym przejeździe czołgów.

 

w BF:BC mieliśmy wielki Harvest Day, gdzie nawet kucającego nie było dobrze widać, miejsc do kampienia mnóstwo i tak gra wyśmienita. jak dla mnie to będzie ok

 

jakby ktoś z Was chciał:

 

The Battlefield team needs you! 14 QA Testers required for 3 months working on BF3

 

Although video game testing can be fun and rewarding, it is hard work. We are looking for responsible, dependable candidates who have an eye for detail, great work ethics, excellent verbal and written communications skills, and the ability to work in a team environment.

 

Read more on the Official Battlefield Blog: http://bit.ly/qVALeK

 

Odnośnik do komentarza
i praca chyba w u nich w siedzibie i trzeba sie an wlasny koszt tam dostac i zakwaterowac ;)

 

Czytalem te ogloszenie. Praca na 3 miechy (moze troche wiecej plus nadgodziny), u nich w siedzibie. Nie biora pod uwage aplikantow z innych krajow, szukaj raczej lokalnych testerow >> "We are not considering overseas or remote applications." <<

 

A swoja droga kiedys aplikowalem raz na testera gier video (tu gdzie obecnie mieszkam). Zarobki od 15 tys funtow rocznie. Obcokrajowcow biora pod uwage w momencie kiedy maja ukonczone sudia wyzsze z jakiejs dziedziny IT. Ja niestety nie studiowalem nic zwiazanego z informatyka. W UK taki baran z colleg'u moze dostac ta robote. :sleep:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...