Skocz do zawartości

Battlefield 3 - single player i ogółem


jarken

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę martwi mnie 'szybkość zabijania'. Nie za krótkie te wymiany ognia (od 1:20). Heh.. Ciężko to nazwać wymianą ognia :confused: Widzę Cię - nie żyjesz.. W BF2 też tak było?

 

Tak, to BC2 wprowadziło jakąś dziwną zasadę wystrzelania całego magazynka żeby zabić. Na szczęście z odsieczą przychodzą serwery HC :)

 

Yano, możemy zacząć wrzucać obrazki nerdów/spasłych kĄsolomaniaków ale nie sądzę żeby to podniosło poziom dyskusji, choć po tym co tworzysz wnioskuję że Tobie raczej zależy na jego obniżaniu.

Odnośnik do komentarza
Yano, możemy zacząć wrzucać obrazki nerdów/spasłych kĄsolomaniaków ale nie sądzę żeby to podniosło poziom dyskusji, choć po tym co tworzysz wnioskuję że Tobie raczej zależy na jego obniżaniu.

 

przyszedlem tu pogadac o grze, ale ty wyskoczyles z jakimis wybitnie nerdowskimi tekstami jakoby pc gaming byl jakims powaznym interesem i taki mugol jak ja nie ma prawa sie nawet wypowiedziec, zluzuj poslady bo jak ktos robi powazny bizes z takich spraw to wychodzi na oszołoma, to tylko gra

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Trochę martwi mnie 'szybkość zabijania'. Nie za krótkie te wymiany ognia (od 1:20). Heh.. Ciężko to nazwać wymianą ognia :confused: Widzę Cię - nie żyjesz.. W BF2 też tak było?

No i to jest glowny argument ludzi,ktorzy krzycza,ze battlefield jest nieskillowa gra.

Ciekawe jak beda dzialac perki typu squad srint boost. Ktos wybierze perk na szybkie nozki i caly sq bedzie zasuwal szybciej?

Odnośnik do komentarza

Ludzie paradoksalnie maja rozne opinie, na temat tego co widza. Dla mnie ilosc kul (w zalenosci od broni) na normalu w BFBC, aby polozyc typa jest idealna. Dlatego zeby zabijac szybciej, trzeba celowac w "glowke"... dla mnie to skill. A tym bardziej jesli grasz na padzie. :) A w Battlefield 3 jakos tak szybko kladziesz wroga. Albo po prostu, to zludne wrazenie ze wrog ma niskie HP na filimkach z youtube. W tej kwestii przypomina mi to Vietnam na normalu (vide mocne bronie)

 

Czy ja dobrze slyszalem, beda clymore'y w Bf3?

Odnośnik do komentarza

Znów wojenka między pctowcami a konsolowcami, eh.

Tutaj ---> http://planetbattlef...y.php?id=165281 znalazłem takie info:

Każdy z boostów ma odpowiednik dla całej drużyny. Ciekawe czy jak np. cały team weźmie sprint drużynowy to ekipa będzie biegać 100% (4 * 25% tak jak w BC2) szybciej?

 

no nie no nie no nie - tak nie może być, to byłoby ewidentne przegięcie pały i w stopniu ultra szybkim odstraszyłoby od gry freelancerów, grających bez klanów/składów, czytaJ 80% graczy na świecie

Odnośnik do komentarza

Ja najbardziej się cieszę z pojawienia się Claymore mine których brakowało w BC2 oraz Javelin przecież to bydle wystrzeliwuję przenośnie rakiety :greeting: 127 mm. W prawdzie w originale jest obsługiwana przez dwie osoby i na siedząco ciekawe jak to uproszczą.

Edytowane przez marekjw2523
Odnośnik do komentarza

Jakie odbicia? To tylko zwykła "ściemniona" tekstura przesuwająca sie po tych "mokrych" fragmentach, która nie ma nic wspólnego z tym co jest dookoła. Możliwe, ze na PC rzeczywiscie w wodzie będzie się odbijac otoczenie ale tutaj jest lipa.

Ogólnie nadal wersja konsolowa nie robi na mnie specjalnie wrażenia. Wygląda bardzo ładnie ale nic ponad to. Są ładniejsze gry na konsolach (sporo ładniejsze).

Odnośnik do komentarza

 

Ogólnie nadal wersja konsolowa nie robi na mnie specjalnie wrażenia. Wygląda bardzo ładnie ale nic ponad to. Są ładniejsze gry na konsolach (sporo ładniejsze).

Podaj nam tytul w ktorych budynki sie zawala w czasie rzeczywistym a nie w cut scence.(posiada dosc duze mapy,czolgi,pojazdy itd.) Konsole nie maja juz mocy i wiecej juz nie zobaczymy taka prawda. I skonczcie juz z ta grafika,czego sie spodziewaliscie? jak juz wydawcy otwarcie mowia ze konsola ramu brakuje.

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza
Jakie odbicia? To tylko zwykła "ściemniona" tekstura przesuwająca sie po tych "mokrych" fragmentach, która nie ma nic wspólnego z tym co jest dookoła. Możliwe, ze na PC rzeczywiscie w wodzie będzie się odbijac otoczenie ale tutaj jest lipa. Ogólnie nadal wersja konsolowa nie robi na mnie specjalnie wrażenia. Wygląda bardzo ładnie ale nic ponad to. Są ładniejsze gry na konsolach (sporo ładniejsze).

To idź do działu PC.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

To idź do działu PC.

:sleep:

 

Podaj nam tytul w ktorych budynki sie zawala w czasie rzeczywistym a nie w cut scence.(posiada dosc duze mapy,czolgi,pojazdy itd.) Konsole nie maja juz mocy i wiecej juz nie zobaczymy taka prawda. I skonczcie juz z ta grafika,czego sie spodziewaliscie? jak juz wydawcy otwarcie mowia ze konsola ramu brakuje.

Pod względem zniszczeń Red Faction Guerrilla zjada BF'a :) Oczywiście stoi niżej graficznie... ale w końcu BF3 pokazywany jest jak jakieś objawienie.. a nim przecież nie jest. Gardzę CoD'ami nowszysmi niż 4 ale przechwałki Dice w temacie grafiki w porównaniu do CoD są lekko przesadzone. Wygląda to lepiej ale widzę, ze duzo osób zapomina o tym, ze CoD chodzi w 2x większej liczbie fps (przynajmniej na X360) i jak na 60fps wygląda jednak całkiem nieźle.

 

Co by nie było niedomówień.. nie oczekują po konsolach (pipi) wie czego... po prostu nie poddaję się durnemu hype'owi na stronę techniczną BF3 (podobnie jak Rage, który też graficznie szału nie robi).

Edytowane przez Emet
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...