Skocz do zawartości

Battlefield 3 - single player i ogółem


jarken

Rekomendowane odpowiedzi

Plusem jest że jety będą między sobą walczyć,a nie pastwić się nad piechurami :P Dla mnie i tak to jest przełom,bo marzyła mi się gierka która jest połączeniem COD(grafika i animacja) a BC2(destrukcja,pojazdy) a to wygląda już teraz lepiej.Porównania do COD albo K3 mają się nijak,bo B3 ma zniszczalne otoczenie,pojazdy i wielkie mapy i dużo mocy na to idzie,wątpię czy K3 wyglądałby tak jak wygląda gdyby dodali tam pojazdy,zniszczenia i mapy wielkości tych z BF3.Na PC wygląda obłędnie,jest tylko 1 haczyk,ilu graczy pogra w taką grę?

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
jest tylko 1 haczyk,ilu graczy pogra w taką grę?

 

Pogra na bank wielu, ale jednostki z ustawieniami grafiki na full i odpowiednia liczba fps-ow :)

słuszna uwaga, niby pecety maja o wiele lepszą grafe ale ciekawe ile ludzi bedzie musialo obniżyć ustawienia poniżej poziomu ps3 zeby sobie pograć na nienajlepszym pececie ;p

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No dobrze,znasz takich ludzi,ale ja się pytam ile jest takich osób które będą mogły się tym cieszyć na full?10%?Bo wśród pc-towców,szczególnie tych którzy nie mają zbyt mocnego sprzętu pokutuje przekonanie ze skoro to na kompie tak wygląda,to super,przecież oni mają właśnie kompa i nie przemawia do nich że to nie u nich tak,ważne że w ogóle :P

Odnośnik do komentarza

Litwin - znam ziomków, którzy dużo nie dopłacą i pociągną nowego bf bez problemu na full. Jeżeli z głową złożysz kompa i sumiennie inwestujesz w odpowiednim momencie wymieniając podzespoły, a znasz się na rzeczy, to problemu nie ma.

Na raz - owszem byłby to spory wydatek.

na jakimś PCtowym serwisie ostatnio czytałem artykuł o tym jakiego PCta złożyć żeby poszedł BF3 na full, nie moge go teraz znaleźć, jak coś to go tu wkleje. Ale z tego co im wyszło do 2500 zł da się spokojnie złożyć PCta który bez problemu to pociągnie i starczy na pare lat.

A z tego co DICE gdzieś tam przebąkiwało to full będzie lepiej zoptymalizowany niż alpha, poczekamy zobaczymy.

 

Tak czy inaczej, ja kompa planuje ulepszyć za jakiś rok, na tą chwile zadowole się BFem na konsole, mam nadzieje że mimo tego że będzie napewno słabszy to jednak da rade.

Odnośnik do komentarza

Rozumiem te argumenty,tylko to trochę tak jak pojedynek właściciela malucha,który mówi rowerzyście że Veyron jeździ 400 km/h :P Sam mam malucha,ale ze i maluch i Veyron to samochody,to pociska rowerzystę :P U nas plusem jest że każdy będzie miał to samo,nie wiem czy każdy będzie chciał i miał kasę by rozbudować kompa dla tej gry.

Odnośnik do komentarza

 

Dobrz ze mi padlo PS3, teraz wiem w co zainwestowac uzbierana kapuste. Trailer uswiadomil mi, ze czas najwyzszy wyemigrowac na inna platforme... Ta kawalkad pojazdow, jadacych obok sie... ale MOC. I ta rozpierducha dalej! :woot: Chyba czas najwyzszy dla Sony, aby wyplulo na rynek nowa konsole. :whistling:

 

30 sekunda. Chwycil dog-taga i mu wyrwal z szyi! :woot:

Edytowane przez walek
Odnośnik do komentarza

kolejna sluszna uwaga = u nas kazdy ma rowne szanse, a na pc moze sie okazać ze ci z mniejszymi detalami bedą mieli gorszą widocznosc i trudniej bedzie im dostrzec przeciwnika itp

to nie tak, detale w grach na pc zmniejsza się żeby mieć lepszą widoczność ^^

przewaga dobrego PCta polega na wiekszej ilosci fpsów, to daje znacznie więcej niż lepsza widoczność hehe

Edytowane przez Adi_TEAM LBN
Odnośnik do komentarza

kolejna sluszna uwaga = u nas kazdy ma rowne szanse, a na pc moze sie okazać ze ci z mniejszymi detalami bedą mieli gorszą widocznosc i trudniej bedzie im dostrzec przeciwnika itp

 

FAIL, to prędzej ci z mniejszymi detalami będą mieli lepszą widoczność, tak było od zawsze, tzw pro plejerzy zawsze dawali najniższe detale, nie tylko po to by mieć wyższą płynność ale żeby też i efekty jak blur, dym, post processing etc etc nie zakłócały czystego obrazu.

Odnośnik do komentarza

kolejna sluszna uwaga = u nas kazdy ma rowne szanse, a na pc moze sie okazać ze ci z mniejszymi detalami bedą mieli gorszą widocznosc i trudniej bedzie im dostrzec przeciwnika itp

 

FAIL, to prędzej ci z mniejszymi detalami będą mieli lepszą widoczność, tak było od zawsze, tzw pro plejerzy zawsze dawali najniższe detale, nie tylko po to by mieć wyższą płynność ale żeby też i efekty jak blur, dym, post processing etc etc nie zakłócały czystego obrazu.

 

Dokładnie - przykład Q3 hehe.. :) NIe wiem jak Wam, ale mi to forum dziwnie działa, dostaje opóźnione wiadomości na skrzynkę, a klikniecie w link przenosi do spisu forum. :/

Odnośnik do komentarza

no to super, pececiarze maja lepsza grafe i specjalnie sobie ją osłabiają, bardzo sprytne, trzeba bylo zrobic w bf3 grafike jak w CS , tam wszystko jest czytelne bo nie ma detali ;p

jak ktoś sobie gra na publicznych serwerach i gra 4fun to napewno robi to na ustawieniach najwyższych jakich może.

Ale jeśli chodzi o tzw "granie na poważnie" to jednak to co widzisz musi być przejrzyste i ostre, bez żadnych blurów i przeszkadzających efektów.

Rozumiesz? :)

Odnośnik do komentarza

widzieliscie pod koniec trailera z multi małego robocika ktory wali w betonową bande?

 

bf3robot.jpg

 

czyzby to był ten nowy bajer recona o ktorym wspominali? (podczas gdy zaprezentowli niedawno zdolnosci innych klas powiedzieli ze recon tez dostanie cos nowego i fajnego)

 

 

jesli bedzie mial bron to daje ogromne mozliwosci, jesli bedzie mial tylko kamerke to już mniejsze, ale też moze byc fajne czasami (moze sluzyc jako mobilna mina po obłożeniu C4)

Odnośnik do komentarza
DICE po raz kolejny udowadnia, że mocni to są, ale w mordzie. Przychodzi co do czego, to pokazują zwykłą strzelankę, która oprawą na konsolach jest za Crysis2, czy Killzone 3.

 

czy ty naprawde porownujesz gre ktora ma rozwalajace sie budynki,czolgi,heli itd. do gier ktore nie maja ani zawalajacych sie budynkow ani czolgow ani heli? jak chcesz miec zaje.bista grafe to na pc idz . a ten kto wierzyl dice ze na ps3 bf3 bedzie wygladac prawie jak na pc,to naprawde powinien zejsc na ziemie.

Edytowane przez zaq123456
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...