Skocz do zawartości

Battlefield 3 - single player i ogółem


jarken

Rekomendowane odpowiedzi

No i fajnie, ja też czekam na to co jest. Napisałem ze dla mnie ta gra będzie fajna i tyle. Grafika też mi sie podoba. Ja sie śmieje z tych co za każdym razem wierzą w ściemnianie EA ze gra będzie epik i wogóle mega wypas. Nakręcają sie wszyscy, piszą teksty jakie wyżej zacytowałem mimo ze nigdy nie widzieli jak naprawdę ta gra wygląda. Póżniej wielki zawód jak pokazuje im sie gameplay z konsol. I to jest za każdym razem gdy EA wydaje grę. Tak ich sciemnianie nakreca rzeszę fanów EA że oni po nocach nie moga spać bo ich idol wypuszcze nową grę... która i tak na końcu okazuję się byćTYLKO grą poprawną, dobra, bardzo dobrą - czego ja się spodziewam od samego początku.

 

 

Taki przebieg rozmów jak w tym temacie można znaleźć w kazdym temacie o grze od EA np. o NFS o wcześniejszych BFBC itd.

Edytowane przez LiSoQuan
Odnośnik do komentarza

Komentarz zabija: "Pogramy sobie teraz w tryb współpracy w BATELFILD. Gramy sobie w tryb współpracy z jakimś panem (...) No więc tak, to jest tryb współpracy".

 

A to tylko pierwsze 30s filmu :P

 

Swoją drogą co to za pieprzenie? Stoi na środku pustego, ciemnego pomieszczenia i stwierdza, że "jak widać gra nie wygląda zbyt pięknie". Cóż.

Edytowane przez K@t
Odnośnik do komentarza

To inna sprawa, ale już wypadanie z wszechwiedzącym tonem, jeszcze argumentując na zasadzie "jak powszechnie wiadomo gra jest brzydka" po tym, jak się zobaczyło jedno puste pomieszczenia, to trochę przesada :P gra na pewno nie będzie wyglądała gorzej niż BC2, które nawet teraz może się pochwalić paroma genialnymi widokami.

Kwestia różnic pomiędzy konsolami a PC to niestety żadna nowość i mnie męczy wysłuchiwanie tych porównań na okrętkę.

Edytowane przez K@t
Odnośnik do komentarza

Jak najbardziej macie rację, oglądam tvgry bo lubię ich programy za humor ale wiedzę na temat gier to maja małą moim zdaniem i to dziwne bo jednak nalezą do "elity" wśród serwisów growych w polsce. Wiele razy śmiałem sie z ich głupich wypowiedzi ale fajnie sie to ogląda. Na temat BF3 to faktycznie przesadzili i miejmy nadzieje ze gra na prawde będzie na poziomie graficznym jaki oczekujemy po grach na konsole... ale sam fakty bardzo niskiej destrukcji otoczenia i to widać już zle sie zapowiada. To był argument, który używali wszyscy: " BF ma zniszczenia, duże mapy i dobrą grafikę dlatego jest lepszy od CODa" ale gdzie te mega wypaśne zniszczenia ?? Na trailerach pokazali nam jedna ścianę która sie zawala, w multi później na gameplayu z bety gracze efektownie niszczyli ale tylko tą jedna i tą samą ścianę z oknami na 1 pietrze... czyli zniszczenia znowu są tylko w wybranych strategicznych miejscach a nie wszystkie budynki w mieście i to na PC a co dopiero na konsolach.

Nie wiemy jak bedzie na prawdę ale na podstawie wszystkich gameplayów znowu zapowiada się na super wypas mega wyolbrzymioną gre od EA ;)

Odnośnik do komentarza

Kwestia różnic pomiędzy konsolami a PC to niestety żadna nowość i mnie męczy wysłuchiwanie tych porównań na okrętkę.

Nie tylko ciebie <_< Trudno wyłapać coś sensownego na którejkolwiek stronie w tym gąszczu lamentów o tym jaka to grafika jest słaba. No proszę...

 

EDIT

Jakie zniszczenia? W co oni byli uzbrojeni? Nie liczyłeś chyba na zniszczenia całej ściany po wystrzeleniu serii z karabinu.

Edytowane przez McDrive
Odnośnik do komentarza

Jak najbardziej macie rację, oglądam tvgry bo lubię ich programy za humor ale wiedzę na temat gier to maja małą moim zdaniem i to dziwne bo jednak nalezą do "elity" wśród serwisów growych w polsce. Wiele razy śmiałem sie z ich głupich wypowiedzi ale fajnie sie to ogląda. Na temat BF3 to faktycznie przesadzili i miejmy nadzieje ze gra na prawde będzie na poziomie graficznym jaki oczekujemy po grach na konsole... ale sam fakty bardzo niskiej destrukcji otoczenia i to widać już zle sie zapowiada. To był argument, który używali wszyscy: " BF ma zniszczenia, duże mapy i dobrą grafikę dlatego jest lepszy od CODa" ale gdzie te mega wypaśne zniszczenia ?? Na trailerach pokazali nam jedna ścianę która sie zawala, w multi później na gameplayu z bety gracze efektownie niszczyli ale tylko tą jedna i tą samą ścianę z oknami na 1 pietrze... czyli zniszczenia znowu są tylko w wybranych strategicznych miejscach a nie wszystkie budynki w mieście i to na PC a co dopiero na konsolach.

Nie wiemy jak bedzie na prawdę ale na podstawie wszystkich gameplayów znowu zapowiada się na super wypas mega wyolbrzymioną gre od EA ;)

Przecież DICE się wypowiadało już dawno temu że nie będzie się dało zniszczyć wszystkiego a w multi będzie mniej zniszczalnych rzeczy niż w BC2 bo to by źle wpłynęło na multiplayer. Było to w jakimś wywiadzie przy okazji większej imprezy (E3?).

Widze że ludzie liczyli że niszczyć się będzie wszystko hehe.

Sorry ale głównym celem DICE przy okazji BF3 z tego co powszechnie wiadomo jest "competitive multiplayer" tak jak BF2 a nie jego przeciwieństwo czyli BF:BC2.

 

Wiem że dla niektórych tutaj to będzie niezrozumiałe ale wg mnie w dobrym multi nie powinno się dać wogóle wysadzać ścian ^^

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

<p style="float: left; width: 320px;">

Oficialna lista pojazdów :music:

 

 

Vehicles in Battlefield 3

 

Main battle tanks

  • M1 Abrams (US)
  • T-90 (Russia)

Infantry Fighting Vehicles

  • LAV 25 (US)
  • BMP-2M (Russia)

Transport

  • Humvee (US)
  • Vodnik G3937 (Russia)
  • Growler ITV (US)
  • VDV Buggy (Russia)

Mobile anti air

  • LAV-AD (US)
  • Tunguska 9K22 (Russia)

Helicopters

  • AH-1Z Super Cobra (US)
  • UH-1Y Venom (US)
  • AH-6J Littlebird (US)
  • MI-28 Havoc (Russia)
  • KA-60 Kasatka (Russia)
  • Z-11 (Russia)

Jets

  • F/A 18 Super Hornet (US)
  • A-10 thunderbolt (US)
  • SU-35 Flanker (Russia)
  • SU-39

Misc

  • RHIB (boat)
  • AAV-7A1 (amphibious assault)

<p style="float: left; width: 300px;">

 

 

 

 

Vehicle specializations

  • Secondary machine gun
  • Secondary heavy machine gun
  • Canister shells
  • Guided shells
  • Zoom optics
  • Thermal optics
  • IR smoke
  • Reactive armor
  • Maintenance
  • Belt speed
  • Thermal camouflage
  • Auto loader
  • Proximity scan
  • CITV station
  • Anti-tank guided missile launcher
  • Kinetic energy penetration shells
  • Guided rockets
  • Air radar
  • Heatseekers
  • Laser painter
  • TV missile
  • IR flares
  • Extinguisher
  • ECM radar jammer
  • Rocket guidance system
  • Below radar
  • Guided missile
  • Beam scanning

Odnośnik do komentarza

Wiem że dla niektórych tutaj to będzie niezrozumiałe ale wg mnie w dobrym multi nie powinno się dać wogóle wysadzać ścian ^^

 

Wiem że dla niektórych tutaj to będzie niezrozumiałe ale wg mnie w dobrym multi powinno się dać wysadzać ściany

 

fix'ed

jeśli chce się randomowej gry to pewnie tak :whistling:

 

Ale lepiej nie zaczynajmy tego tematu ;)

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Było w tym wywiadzie powiedziane że będą konstrukcje,których dla dobra rozrywki nie da się rozwalić(jak np. metalowe ściany w budynkach ponad 2 piętrowych i same budynki)natomiast nie mówili nic o tym ze będzie gorzej z destrukcją niż w BC2,bo to podważa cały Frostbite 2.0

 

zgadzam się z @Litwinkiem. Z resztą wystarczy wrócić do już zaprezentowanych materiałów. Jeśli dla kogoś takie coś to marna destrukcja to ja przyznam się, że mi więcej nie trzeba

 

destroyr.jpg

 

 

@Adi, wiem do czego bijesz ciekaw byłem czy podejmiesz temat. Oczywiście na końcu pewnie bym się z Tobą zgodził, więc od razu możemy sobie darować ten temat, hehe

Odnośnik do komentarza

Ja puki nie zobaczę tego tytułu na PS3 to jestem sceptycznie do niego nastawiony (no chyba że sobie wypasionego kompa sprawie) inaczej nie zniosę dużo gorszej grafiki i cięć w multi. (może jestem staroświecki bo podobno według forumowiczów grafika to nie wszystko) to ja jednak chce wypasów a nie przeróbek z PC(po różnych kosztach). MW3 też nie kupie, w K3 serwery już takiej radochy nie dają. A jedyną szansą będzie R3 jako ekskluziv.

Odnośnik do komentarza

Było w tym wywiadzie powiedziane że będą konstrukcje,których dla dobra rozrywki nie da się rozwalić(jak np. metalowe ściany w budynkach ponad 2 piętrowych i same budynki)natomiast nie mówili nic o tym ze będzie gorzej z destrukcją niż w BC2,bo to podważa cały Frostbite 2.0

 

 

 

destroyr.jpg

 

Wszystko fajnie za(pipi)iście tylko,że to jest skrypt :P

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

Wszyscy Macie rację producenci mówili i o świetnym systemie zniszczeń i o pewnych ograniczeniach w multi które wprowadzili jeśli chodzi o zniszczenia. Dla mnie jest to informacją że nie wszystko będzie można po prostu zniszczyć i tyle... nie dokładajmy teorii spiskowych.

Można się domyślać że przy projektowaniu map zablokowano zniszczenie co niekrytych budynków całkowicie by nie wpływały za nadto na sposób gry graczy. Takie moje dywagację :music:

Odnośnik do komentarza

Wszyscy Macie rację producenci mówili i o świetnym systemie zniszczeń i o pewnych ograniczeniach w multi które wprowadzili jeśli chodzi o zniszczenia. Dla mnie jest to informacją że nie wszystko będzie można po prostu zniszczyć i tyle... nie dokładajmy teorii spiskowych.

Można się domyślać że przy projektowaniu map zablokowano zniszczenie co niekrytych budynków całkowicie by nie wpływały za nadto na sposób gry graczy. Takie moje dywagację :music:

 

 

no dokładnie - wprowadzili ograniczenia żeby nie było tak ze po 20 minutach walki nie został na mapie zaden budynek i biega sie tylko po gołej wypalonej ziemi

ja szczerze mowiac nie mial bym wielkich problemow z tym, ale zdaje sobie sprawe ze dla sensownej taktycznej rozgrywki powinny zostać na mapie jakies elementy ktore sie nie niszczą i mozna sie za nimi schować

a nie tak że wszystko zniszczone i kazdy kazdego widzi bo biegają po prawie płaskiej pustej przestrzeni

 

 

swoja droga ciekawe by bylo gdyby na tej mapie granicznej co pokazali na ostatnim trailerze dało sie zniszczyć ten wielki słup w środku (nawet gdyby przewracal sie skryptowo)

inna sprawa z tym słupem/masztem - czy bedzie sie dalo na niego wejść i snajpić ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...