Skocz do zawartości

Battlefield 3 - single player i ogółem


jarken

Rekomendowane odpowiedzi

 

Powiem tak - nie dziwie się EA, że nie życzą sobie recenzentów którzy z góry są na nie. Dość często zdarza się, że grę do recenzji dostają kolesie, którzy po prostu nie mają pojęcia o danym gatunku i wypisują farmazony, a ludzie często nie czytają recenzji tylko patrzą na cyferkę i decydują o zakupie. Ciężko powiedzieć o manipulowaniu przy recenzjach, oni po prostu nie chcą współpracować z pewnymi mediami i mają do tego prawo. Nie jest to do końca fair, ale tragedii też nie ma - po prostu biznes.

Odnośnik do komentarza

Copies are set to arrive on Tuesday because there is a Day 1 update. DICE are perfectionists -- they will not stop polishing the game until it is in your hands. The Day 1 update incorporates real-time feedback from the beta, ensuring that the consumer experience on launch day is outstanding. It is the actual consumer experience that we wish to be reviewed. The game with the Day 1 update will be available for review on Oct. 25.

 

 

Przygotujcie się na ssanie łaty, drodzy kĄsolomaniacy. Pewnie zaraz znajdą się osoby dla których to powód do anulowania pre-ordera, c'nie? :D

  • Minusik 3
Odnośnik do komentarza

Mistrzowie trailerów! Acti może się uuuuczyyyyć.

To akurat EA ściągnęło parę motywów od Acti jeśli chodzi o trailery....

 

Przyjacielu moja branża i jak spojrzę na to od strony mniej wow, a bardziej job, to trailery jakie montuje ekipa dla CoD - nasza piłkarska ekstraklasa, a z kolei ekipa pracująca dla EA grywa w finale LM i przeważnie wygrywa. Audio i sekwencje urywają łeb przy samej (pipi)e.

Odnośnik do komentarza

trailer za(pipi)isty!! wiem że to pewnie PC, i w ddoatku sprytnie skręcone scenki, ale jeśli akcja bedzie nawet w 1/10 tak za(pipi)ista jak na filmiku to ja nie mam pytań :D

smiec mi sie też chce z ludzi co skasowali preordera :P

 

Yano, a nie uważasz, że po becie BF3 - grałem na X360 i PC, ludzie którzy złożyli pre-order mogli się rozmyślić i stwierdzić, że jest ok, ale gra ma w ciul błędów, lepiej spokojnie poczekać miesiąc/dwa aż dopracują patchami rozgrywkę i nie irytować się niepotrzebnie.

Odnośnik do komentarza

zrofiłem foty z filmiku gdzie pod koniec pokazana jest mapka przed walką i po walce (jak by ktoś marudził na zniszczenia)

bf3zniszczenia1.jpg

 

 

 

 

@Yano, nie wierzę, że tak będzie na konsolach ale i tak będzie lepiej niż w MW3 :D Podejrzewam, że tyle brudu, rozwalonych ścian, walających się cegieł to zostanie na PC, a na konsolach większość rzeczy zniknie. Aleeeeeeeee i tak jest to hot.

 

@LiSoQuan - ja np. zamawiam preordery nie dlatego że się opłaca lub nie, ale aby mieć z głowy i nie zapomnieć o gierce. dodatkowo czasami mam w miesiącu więcej kasy, więc kupuję grę, a potem po prostu czekam na kuriera

 

Odnośnik do komentarza

ten skok jest za(pipi)isty! :D

ale przyszło mi tez do glowy że ciekawe czy bedzie sie dało kampić na szczycie ze snajperką i z góry strzelać do ludzików na mapie na dole :D

 

Yano, a nie uważasz, że po becie BF3 - grałem na X360 i PC, ludzie którzy złożyli pre-order mogli się rozmyślić i stwierdzić, że jest ok, ale gra ma w ciul błędów, lepiej spokojnie poczekać miesiąc/dwa aż dopracują patchami rozgrywkę i nie irytować się niepotrzebnie.

 

no mogli sie rozmyslić , ale też trzeba byc troche naiwnym żeby zakładać że tak poważną gre jak BF3 firma wypuscila by z błedami ktore był w becie. ja założylem ze poprawią to co trzeba i bedzie za(pipi)iste, i zapowiada sie ze mialem racje

 

A ja się śmieje z ludzi którzy zamawiają preordery, przynajmniej w polsce się nie opłacają.

 

to moj pierwszy preorder w zyciu, i akurat on sie oplaca bo dostaje sie sporo dodatków za ktore trzeba by potem dopłacać

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...