Skocz do zawartości

Battlefield 3 - single player i ogółem


jarken

Rekomendowane odpowiedzi

Swiatla lepsze sa na ps3,ps3 musi miec cos czego nie da sie obejsc,owszem poprawili oswietlenie wzgledem bety ale to wciaz na moje oko wyglada jak rozjasnione textury na okolo lampy,gdzie w przypadku ps3 widac jak by lampa byla zrodlem swiatla,noa le poczekam na dobrej jakosci filmik z ps3 a nir nagrywane kamera...

Odnośnik do komentarza

posiada ktos link do pierwszych 10minut z ps3 w mozliwie najlepszej jakosci?

To jedyny który mogłem znaleźć może cię zadowoli :lol: ja tam nie oglądam już nic po obejrzeniu launch trailer'a ^_^

 

 

Edytowane przez Darth Krizzo
Odnośnik do komentarza

Dopiero teraz tak patrzę że będzie lokalizacja PL , w swoim czasie przed BC2 widziałem gdzieś teasery z Baką i Pazurą , teraz coś o tym cichutko . Prywatnie gram tylko w języku Szekspira ale patrzałem trochę na PC-ową wersję BC2 i rzucający mięchem Pazura dawał radę (inna sprawa że pasował do lekko ironicznego stylu BC ) . Coś wiadomo o tegorocznej "liście płac" ?

Odnośnik do komentarza

Battlefield

 

Want to be in the Battlefield 3: Back to Karkand credits? Submit a name for the Gulf of Oman checkpoint for your chance at Battlefield immortality! https://www.facebook...121121694568521

 

Be advised: just a few days left to pre-order to BF3 Limited Edition, so you can receive Back to Karkand at no extra charge when it is released later this year!

Edytowane przez szpic
Odnośnik do komentarza

co do tego filmiku z metra (multi) powyzej - zobaczcie ze w niektorych miejscach sa beznadziejne tekstury, np na poczatku autobus, zaraz po wejsciu do metra po prawej stronie na scianie plakat z komórką to same pixele, worki z piaskiem przy fladze praktycznie nie mają tekstur tylko niby cienie, a w okolocy 3:34 nawet broń przyłożona do oka ma jakies rozmazy, to nawet w bacie takich rzeczy nie widziałem (chyba że sie oglądało coś z daleka przez lunete snajperki)

 

hmmmm

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...