Skocz do zawartości

Battlefield 3 - single player i ogółem


jarken

Rekomendowane odpowiedzi

Ludzie Wy naprawde macie czas na singla? Skonczylem 2 misje, wskoczylem do multi i jakos nie moglo mnie juz wypuscic :)

 

Mam jeszcze pytanko ile tych kodow mieliscie w pudelku? ja mialem jeden w Limited Edition. Na online pass. Ale po wpisaniu go dostalem info zebym wypatrywal dodatku pozniej. a te niesmiertelniki to ktore to? Mass Effect 3?

Edytowane przez Aki PL
Odnośnik do komentarza

aha, a jak tam wsparcie dla klanów ?? Jest coś takiego bo ja nic nie widziałem ? Tylko nie piszcie że z patchem będzie bo naobiecywali, to miał być duży atut gry i co... nawet nie ma klantagów. Reklamowali coś czego nie ma ??

 

Adi jak tam bo TY na pewno obleciałeś wszystkie opcje aby coś takiego znaleźć :) , ??

Edytowane przez LiSoQuan
Odnośnik do komentarza

Właśnie, skonczył juz ktoś? Ile wychodzi godzin na kampanie?

Ja skończyłem :P Wczoraj jedno dłuższe posiedzenie 4-5 godzin i dzisiaj rano jeszcze ze 2. Grałem na Normalu, a i tak często zaliczałem glebę. Nie ma biegania "na Rambo" tylko trzeba się chować, bo jak 2-3 osoby jednocześnie strzelają do nas, to jest koniec.

 

Graficznie bardzo dobrze, na otwartych przestrzeniach trochę gorzej. Oświetlenie rewelacja. Animacje rewelacja. Z takich szczegółów, to chyba najlepsza animacja wspinania się po drabinie jaka kiedykolwiek powstała :P Żołnierz nie zasuwa jak małpa.

 

EDIT: Jeżeli ktoś jest zainteresowany takimi nakładkami na analogi zwiększającymi precyzję ( http://bulk.destruct...pic/01-620x.jpg ), to pisać na PW, bo zamówiłem z eBaya UK dwa zestawy, a kumpel się rozmyślił. Cena 60zł + wysyłka.

Edytowane przez falcon87pl
Odnośnik do komentarza

To nie żart !? :woot: a ja zwlekałem z zakupem z myślą o używce za ok 140 bo mi tu chlopaki apatyt robicie a tu taki news! Ile to zajmie miejsca na dysku? Bedzie trzeba posprzątać moją 80tke. Niby troche oszustwo ;) ale pass i kupie juz solo. Oby nie odwalili jakiegoś numeru z tym dzieleniem konta.

 

ps. chyba i tak musi im sie to oplacać, wydaje mi sei ze to moze taki sposób na używki z której mają 0 zł, a tutaj zawsze coś. ;)

Edytowane przez humanno
Odnośnik do komentarza

moze taki sposób na używki z której mają 0 zł, a tutaj zawsze coś. ;)

wcale nie, używka to 200zł od osoby ktora kupila jako pierwsza i 0zł od osoby ktora kupila jako druga. tutaj mają 200zł od 5 osobób grających, czyli ich zysk jest dokladnie taki sam jak by ktoś kupil gre a potem używka 5 razy zostala sprzedana/kupiona

wiec już bardziej im sie "oplaca" używka bo tylko jedna osoba gra na raz, tutaj za cene jednej gry (+ewentualnie OP) aż 5 osób zajmuje im miejsce na serverach

składki to ruchanie wydawcy w dupe 5 razy bardziej niż kupienie używki

 

aha, a jak tam wsparcie dla klanów ?? Jest coś takiego bo ja nic nie widziałem ? Tylko nie piszcie że z patchem będzie bo naobiecywali, to miał być duży atut gry i co... nawet nie ma klantagów. Reklamowali coś czego nie ma ??

 

na battlelogu można zakładac "klany" , nie wiem jak jest z liczeniem statsów czy innych rzeczy ale tam mozna robic plutony i łaczyc sie w grupy , tak samo na battlelogu masz miejsce do wpisania klan tagu ktory potem pojawia sie w grze (już w becie to działało)

Odnośnik do komentarza

moze taki sposób na używki z której mają 0 zł, a tutaj zawsze coś. ;)

wcale nie, używka to 200zł od osoby ktora kupila jako pierwsza i 0zł od osoby ktora kupila jako druga. tutaj mają 200zł od 5 osobób grających, czyli ich zysk jest dokladnie taki sam jak by ktoś kupil gre a potem używka 5 razy zostala sprzedana/kupiona

wiec już bardziej im sie "oplaca" używka bo tylko jedna osoba gra na raz, tutaj za cene jednej gry (+ewentualnie OP) aż 5 osób zajmuje im miejsce na serverach

składki to ruchanie wydawcy w dupe 5 razy bardziej niż kupienie używki

 

no w sumie to true. :) ale z używkami walczą a tutaj sami chętnie wrzucają gre na pss, bede spał ze spokojny sumieniem ;)

Odnośnik do komentarza

aha, a jak tam wsparcie dla klanów ?? Jest coś takiego bo ja nic nie widziałem ? Tylko nie piszcie że z patchem będzie bo naobiecywali, to miał być duży atut gry i co... nawet nie ma klantagów. Reklamowali coś czego nie ma ??

 

na battlelogu można zakładac "klany" , nie wiem jak jest z liczeniem statsów czy innych rzeczy ale tam mozna robic plutony i łaczyc sie w grupy , tak samo na battlelogu masz miejsce do wpisania klan tagu ktory potem pojawia sie w grze (już w becie to działało)

 

No to trzeba obadać ale i tak głupie rozwiązanie aby wszystkim operować przez stronę.

Odnośnik do komentarza

Musicie jednak wziac cos pod uwage. Liczycie, ze z kazdej gry kupionej na PSN jest 5 grajacych osob. Tak nie jest ;)

oczywiscie ze nie z kazdej, ale mowie o tym jak składki mają sie do używek, a nie jak ogolne kupowanie na psn ma sie do używek

 

w kazdym razie używki bardziej ruchają wydawce dopiero w moemencie kiedy dana kopia gry trafi do 6 (lub wyżej) właściciela , nie wiem jak to z nimi jest, czy gierka ma zwykle 2-3 włascicieli czy moze 20, bo osobiscie mało siedze w używkach

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...