Skocz do zawartości

Battlefield 3 - single player i ogółem


jarken

Rekomendowane odpowiedzi

Uff właśnie skończyłem, moim zdaniem, jeden z najgorszych singli jakie grałem. Tyle błędów, grafa poprawna ale nic ciekawego - przed premierą ocenialiśmy grafe bo w momentach przesłuchania postacie wyglądały elegancko... he teraz wiadomo że te sceny nie są robione na silniku gry lub przynajmniej wyjątkowo podkręconym tylko dla tych scen. Wrażenie tylko z pozytywnego oświetlenia. Irytująca ze już w połowie zastanawiałem się aby w ogóle nie kończyć ale jak jak już zacząłem to skończę. Fabuła za prosta, jak ktoś wyżej napisał, stracili tylko czas na robinie singla.

 

Natomiast Team DM w online mnie wciągnął wyjątkowo mocno... podoba mi się.

 

W InvisibleWalls z GT wyjątkowo jadą po EA (co mi się podoba hehe). Wcześniej mówiono że wybierają sobie przychylnych recenzentów tak teraz okazało się że do recenzji wysyłali tylko wersję PC i gdy oceny będą wysokie (bo to raczej oczywiste) w reklamach walną typu GameTrailer 9.4 za BF3 na PS3 , X0 i PC ... oszusty :) ... podobno nie pierwszy raz.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
przed premierą ocenialiśmy grafe bo w momentach przesłuchania postacie wyglądały elegancko... he teraz wiadomo że te sceny nie są robione na silniku gry lub przynajmniej wyjątkowo podkręconym tylko dla tych scen.

 

No niezla byla podjarka ta mimika itp, a nawet na PC te scenki z przesluchania nie leca w real-timie.

Odnośnik do komentarza

Machnąłem kampanię na hardzie i (pipi) przedostatnia misja to absolutne mistrzostwo twórców we w(pipi)ianiu gracza. Każdy żołnierz to snajper, z bezwarunkowym wręcz odruchem automatycznego strzelania w momencie wychylenia się gracza zza jakiejś osłony. Jasna pała absolutny bezsens.

 

Sama kampania niezła, troszkę przykrótka, graficznie jest elegancko ale bez szału. Dałbym ogólnie 8/10 za całość.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

ja po ograniu Rage nie umiem ścierpieć tego samego co pisze Jakim. O ile sam Rage głównie z powodu braku jakiejkolwiek sensownej fabuły jest jednym z największych rozczarowań roku to same strzelanie i AI w tej grze jest wykonane wręcz wzorowo.

 

Coś za coś, skupili się bradziej na gameplay w Rage to samo w BF 3. Ale musze przyznać, że jaka to fabuła znakomita by nie była to i tak nie potrafie się wciągnąć, w połowie gry musze sobie przypominać o co chodzi :unknown:

Odnośnik do komentarza

Ja dodam trochę od siebie :)

 

Jestem graczem jeśli można tak powiedzieć starej daty ;) czyt. na PC i powiem Wam jedno poziom gier się cofa w rozwoju.

Naprawdę dawniej wykonanie tak kampanii dostała by pewnie 5 i uznana za gniota roku. Sądzę że gracz był bardziej wymagający a błędy takie jak mamy tu czy w innych grach by nie przeszły. Przecież poziom inteligencji przeciwników (o ile można mówić o tym w grze) jest zerowy choć pewnie tu nawet nie ma czegoś takiego tylko Skrypty i Skrypty.

Ale może takie czasy liczy się prosta rozgrywka :(

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

@ LiSoQuan

Zauważ, że w CODzie korzystają kolejny raz ze sprawdzonego silnika, który mają totalnie opanowany (jak ładnie ominąłem tekst typu "znowu to samo" :D ). Poza tym online na PS3 w BO to była tragedia przez pierwsze 2 miesiące - mnóstwo patchy, które albo nic nie poprawiały albo jedno poprawiały, a coś innego psuły. Wiem, bo skusiłem się na BO w okolicach premiery.

 

W B3 jest sporo błędów, ale pewnie do bożego narodzenia połatają większość :) Najważniejsze, żeby nie rozrzucało ludzi po składach przy wejściu do gry i żeby voice chat zaczął działać poprawnie.

Edytowane przez falcon87pl
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...