Skocz do zawartości

Battlefield 3 - single player i ogółem


jarken

Rekomendowane odpowiedzi

okej to ja mam mały problemik,specjalnie zadzwoniłem do babki w usa kupiła 2x dr pepper zrobiłem konto na stronie wklepałem 2 kody dostałem 2 kody na nieśmiertelniki do wklepania na ps3 i dupa nie działają,jest napisane że kody wygasły a to nie prawda promocja jest do lutego 2012.Jak ktoś pomoże to dostanie jeden kod za fatyge ;]

Edytowane przez BoroBoro
Odnośnik do komentarza

okej to ja mam mały problemik,specjalnie zadzwoniłem do babki w usa kupiła 2x dr pepper zrobiłem konto na stronie wklepałem 2 kody dostałem 2 kody na nieśmiertelniki do wklepania na ps3 i dupa nie działają,jest napisane że kody wygasły a to nie prawda promocja jest do lutego 2012.Jak ktoś pomoże to dostanie jeden kod za fatyge ;]

 

A to przypadkiem nie działa tylko z kontem usa, a ty pewnie założyłeś na europejskim

Odnośnik do komentarza
Gość Darude

Jak to jest z tymi trofeami z dodatku ,niby trzeba, po 10 killi z kazdej broni.Niby powbijałem, ale tro nie wpadło :confused:.Nie jestem jakimś tro hunterem ,ale to są kolejne kpiny ,bo znowu coś nie trybi.

 

 

Miałem tez dziś dobrą akację .Wysiadam z Amtrac'a (stanowisko "pasażera") i nagle komunikat "zabójstwo w drużynie" :D.Mega.

Edytowane przez Darude
Odnośnik do komentarza
Gość Darude

Ja na pewno ubiłem ponad więcej niż 10 killi Famasem w rundzie ,bo ta broń jest ponad wszystko .Nabiłem praktycznie tyle samo killi co f-2000, z tym, że zajęło mi to o połowę mniej czasu .Postaram sie innymi pozaliczać wiecej być może cos źle zliczyło (Ta :scratch_one-s_head: ).

Edytowane przez Darude
Odnośnik do komentarza

Nie wiem co się dzieje ale dziś mam problemy z zabijaniem z M320,kolo dostał pod nogi i ma 49% HP.drugi dostał 2 strzały w ścianę koło której stał i jeszcze uciekł :P Za to trafił mi się rodzynek,kolo kampił fogiem nad lotniskowcem na Chark,w końcu go zestrzeliłem z Centuriona i poleciałem nad jego respa i tłukłem każdego kto chciał odlecieć samolotem,kolo mi przysłał że jestem noobem bo kampię na jego respie i ze on mnie w powietrzu rozwalał,co za hipokryzja,je.bane dzieci z usa.

Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...

Powstala nawet strona odsnosnie lag'a. :)

 

http://www.doesbf3st...veinputlag.com/

 

Czytalem info na temat VOIP (pozniej wstawie linka), i nie dziala poprawnie dlatego, ze caly RAM obsluguje gre. Zapomnieli o zaoszczedzeniu pamieci na komunikacje glosowa. Brawa dla amatorow z Dice. :rofl2:

 

Ok tylko tydzień temu było oficjalne info że problem jest rozwiązany i będzie poprawiony w najbliższym patchu który pojawi się niedługo.

Tu masz jeszcze potwierdzenie ale z innego źródła bo tamtego nie mogę znaleźć

 

 

DICE has confirmed will make their way into the new patch, which should be released in early February. The list of confirmed additions:

  • Commo Rose 2.0: a complete overhaul of the “Q”-button communications interface, with new commands, voice overs, and more.
  • Weapon specific accessory tweaks: accessories such as silencers, foregrips etc. will now be tweaked on a per weapon basis and not globally. All accessories are expected to be tweaked in this patch. For more, see a full list of accessory tweaks.
  • A fix for MAV riding will be applied
  • Random “Bad Luck” deaths will be fixed across all platforms.
  • PlayStation 3 users will see a VOIP fix
  • Drivers will now get 50 points for “vehicle assist kills”. Pilot assist points will be increased as well.
  • Sniper rifles will get increased accuracy after aiming-down with Red Dot or Holo sights.

And a few unconfirmed patch notes, but issues/features that DICE are looking into:

  • The USAS-12 with Frag rounds will be balanced (unconfirmed: DICE has said they are looking into it).
  • The resupply speed on the M320 grenade launcher might get increased, according to DICE.
  • Horn sounds will be added to Humvees and other transport vehicles.
  • Fall damage is being looked into as well

 

 

Edytowane przez marekjw2523
Odnośnik do komentarza

eno, gdzie wszystkie posty ze stycznia? filmiki wklejone, rozmowy który pistol najlepszy itd? :(

http://www.psxextrem...e-i-statystyki/ to?

 

 

nie nie, ktoś wykasował wszystkie posty ze stycznia - zobacz nie sądzisz, że od nowego roku napisaliśmy więcej niż 3 posty :D dziś szukałem kilku filmików tu wklejonych a tu widzę taki zonk. bleee

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dzieki konserwacji PSN, udalo mi sie w koncu przejsc singla. Dwa momenty sa mocne w kampani- glownie chodzi o dialogi/monologi. Pierwszy to w misji Kafarow, kiedy musisz podjac trudna decyzje (w sumie nie masz wyjscia) po rozmowe z ruskim agentem, i koncowy monolog. Szkoda, ze takich motywow nie bylo wiecej. Ale to znacznie lepsze, niz COD'owa mlocka, gdzie w hurtowych ilosciach pozbywamy sie wroga, w infantylnym scenariuszu rodem z gwiezdnych wojen. :)

Odnośnik do komentarza

Panowie mam pytanie.

Juz naprawde bardzo dawno nie gralem w BF3. Mozna nawet powiedziec, ze jesli chodzi o te gre to siedzialem pod jakims kamieniem od 100 lat smile.png

 

Wczoraj przyszedl do mnie znajomy, a poniewaz on wogole nie widzial tej gry w akcji to poprosil mnie bym mu pokazal jak to wyglada.

Prosil takze by byla jakas duza mapa z samolotami, czolgami - no zeby bylo cos takiego zeby mozna bylo poczuc "wielkosc" gry.

 

Odpalilem wiec odpowiednia mape i chcialem sie przed znajomym pochwalic smile.png jaki to ze mnie uber niszczyciel helikopterow.

Stinger w lape i dawaj celowac w latajki.

Wystrzelilem 5 czy 6 rakiet w ten sam smiglowiec i nic ... WTF??

Gosc wykrecil w powietrzu baczka, wycelowal we mnie i na tym sie skonczyl moj zywot.

Wzialem zatem javeina z mysla ze pokaze przynajmniej znajomemu jak sie rozwala z daleka czolgi.

3 pociski poszly w jakis czolg. Czolg obrocil lufe i gryzlem ziemie - na kill camerze mialem wyswietlone ze czolg ma nadal 100% HP - WTF??

Potem dostalem z armaty jakim jest usas - no ale to mnie nie zaskoczylo i poszlismy z kolega sie napic - bo juz nie mialem ochoty grac smile.png

 

Kolega stwierdzil ze gra jest "super zbalansowana" jesli chodzi o lotnictwo i jak powiedzial - odechcialo mi sie kupowac te gre.

 

Nie sledzielem za bardzo informacji o nadchodzacym patchu, ale czy jest tam jakas informacja o znerfieniu lotnictwa, albo przynajmniej zboostowaniu czegos czym mozna stracic latajki?

Odnośnik do komentarza
Gość szpic

prawda taka:

jesli w heli siedzi 2 graczy, ktorzy kumaja czacze to stojac samemu mozesz stingerem do usranej smierci strzelac

 

co do czolgu to akurat javelin latwo zmylic ( wystarczy ruszyc sie z miejsca na tym 2 biegu i masz ponad 50% szans ze javelin poleci w ziemie)

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Rozwiejcie moje wątpliwości - ne liście poprawek w zapowiadanym giga-patchu jest takie coś:

"PlayStation 3 players may now turn off anti-alias in the options menu to reduce input lag."

 

co oznacza ten input lag? To chyba nie ten "ciężar" broni przy celowniu? Bo jakby to sie dało wyłaczyć to moze w końcu bym pograł... ale na logike to mi wychodzi ze to lag przy wejściu..?

Edytowane przez humanno
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...