Skocz do zawartości

Battlefield 3 - single player i ogółem


jarken

Rekomendowane odpowiedzi

To niekoniecznie jest wina tylko i wyłącznie gry. Ktoś tam z DICE napisał, że jest to wina niektórych modeli telewizorów. Gunn z NextGenTactics (kanał na YT), też to potwierdza. Na jednym TV mu śmiga, a na drugim ma takiego input laga, że nie da się grać. Coś jest na rzeczy, grał ktoś w Guita Hero? Jest opcja kalibracji z powodu laga występujących na niektórych telewizorach.

Odnośnik do komentarza

To niekoniecznie jest wina tylko i wyłącznie gry. Ktoś tam z DICE napisał, że jest to wina niektórych modeli telewizorów. Gunn z NextGenTactics (kanał na YT), też to potwierdza. Na jednym TV mu śmiga, a na drugim ma takiego input laga, że nie da się grać. Coś jest na rzeczy, grał ktoś w Guita Hero? Jest opcja kalibracji z powodu laga występujących na niektórych telewizorach.

 

NA PC pod milion konfiguracji da radę a na konsolach pod kilkanaście marek tv już problem? Moze się mylę bo się nie znam ale dotychczasowe doswiadczenia, nie tylko z dice, pozwalają mi na snucie jakichkolwiek teorii spiskowych... Kiedyś, za czasów amigi, potem PSX czy nawet PS2, z gry na grę dało się bez problemu odczuć progres i to nie tylko w grafie ale i mechanice. Teraz nie jest to już takie oczywiste. Już nie chce mi się tutaj flagowych serii przywoływać ale z naszego kręgu FPS jaskrawo jako przykłady świecą i KZ i BF i COD...! Jak żyć...?!?!?! ;)

Edytowane przez Łebi
Odnośnik do komentarza

Problem zapewne leży gdzieś po środku. Ja z tych problemów wyciągnąłem pewien wniosek, a w sumie to równanie:

 

Konsole o zamkniętej architekturze + telewizory o zamkniętej architekturze (firmy prześcigające się dodawanie nikomu nie potrzebnych pierdół, byle miało) + zaawansowane graficznie gry = PROBLEM!

Odnośnik do komentarza

Panowie wyciekły jakieś screeny, które mogą sugerować, że w grze pojawi się operacja Market Garden. Kto nie wie, to jedna z największych porażek aliantów podczas IIWŚ. Jeden z użytkowników opublikował je na swoim Battlelogu, jednak zniknęły tak szybko, jak się pojawiły. Screenshoty, jednak udało się zachować dzięki magicznej opcji "Zapisz" :-D...

 

 

battlefield3operationma.th.jpgbattlefield3operationma.th.jpg

 

 

Czyżby szykował się dodatek na miarę BFBC2: Vietnam?

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Ja tam we wrozeniu z fusow jestem cienki, ale powiem tak:

 

Jesli zalezy Ci glownie na singlu, to czekaj az wyjdzie w platynie czy na promocje- jest duzo gier oferujacych dobrego (lepszego) singla.

 

jesli cisniesz w multi, to kazdy dzien bez BF3 to dzien stracony, a kazda godzina spedzona przy innej grze to godzina zmarnowana ;)

 

Howgh!

Edytowane przez tommi___t
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...

Się tak zastanawiam... Warto brać jeszcze BF3? :)

 

Nie ma jakichś info o edycjach specjalnych na święta (ze wszystkimi dodatkami)? I jak jest z online passem? Bo nie wiem czy czekać czy kupować, a nie chciałbym się wkopać z jakimś syfem z Alledrogo...

Przeciez jest juz edycja Bf3:premium(wszystko tam masz gre i dodatki ). Online pass wymagany do grania

http://www.amazon.co.uk/Battlefield-3-Premium-Edition-PS3/dp/B0090X28GW/ref=sr_1_3?ie=UTF8&qid=1354026308&sr=8-3

 

Ale ja na twoim miejscu kupil bym uzywke bf3+online pass+CQC.

Edytowane przez zaq123456
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...