Skocz do zawartości

Battlefield 3 - single player i ogółem


jarken

Rekomendowane odpowiedzi

BF3 jest tez odgrzewanym kotletem bo to wszystko juz widzielismy... pojazdy, perki

Trzymając się twojego toku rozumowania każda gra, nie tylko FPS jest dziś odgrzewanym kotletem.

 

zly balans broni

wut? Akurat balans broni bez patcha wyszedł im nad wyraz dobrze. Nie ma żadnej broni z którą wszyscy biegają bo nie ma sensu używać innej (W becie było tu UMP i F2000, tutaj zostały osłabione.), każda jest skuteczna o ile potrafi się strzelać.

Edytowane przez Adi_TEAM LBN
Odnośnik do komentarza

. sterylne tekstury i puste ulice? Chyba Ci się literki BF3 z COD pomyliły

 

Hehe , stertylne tekstury ok ale puste ulice w CODzie ?? Ty chyba mało grałeś w COD, rozumiem że bronisz BF3 ale z tym porównaniem to Ty pojechałeś. Mapy w CODzie jesli chodzi o szczegółowośc i ich "zaśmiecenie" są jednym z najlepszych w grach FPS. Nigdzie nie znajdziesz kopiuj/wklej na jednej mapie tak jak w BF. Zgadzam się z Gnomem, że wykonanie map w BF jest biedne, puste i "posprzątane" ale i tak dużo lepsze niz w BC2 na całe szczęście. Gra dobra ale nic nie ma w sobie co by ją odróżniało od serii BC oczywiście dla mnie nic takiego nie ma. Niestety jak seria BF na PC była i jest legendą to na konsole to zawsze pozostanie zwykła gra FPS, która tylko opiera soją renome z wersji PC

 

Teraz nagle nic po BF3 nie oczekiwałeś ?? Jasne to może poczytajmy cały ten temat od początku. Oczekiwaliście i byliście pewni wielu obiecanek EA ale nagle teraz nikt nic nie oczekiwał, jasne chcieliscie BC3... więc macie :)

 

Teraz z nadzieją czekacie na patche... ja osobiście nie oczekuje ze będzie ich wiele i szybko a przydało by się wiele i szybko ;)

Edytowane przez LiSoQuan
Odnośnik do komentarza

Hehe , stertylne tekstury ok ale puste ulice w CODzie ?? Ty chyba mało grałeś w COD, rozumiem że bronisz BF3 ale z tym porównaniem to Ty pojechałeś. Mapy w CODzie jesli chodzi o szczegółowośc i ich "zaśmiecenie" są jednym z najlepszych w grach FPS. Nigdzie nie znajdziesz kopiuj/wklej na jednej mapie tak jak w BF. Zgadzam się z Gnomem, że wykonanie map w BF jest biedne, puste i "posprzątane"

Bo cały CoD to jedno wielkie "kopiuj/wklej", w MW2 jest maaaasa budynków z CoD4 :D Już pomijam dźwięki i całą resztę przeklejaną z części na część.

Edytowane przez Adi_TEAM LBN
Odnośnik do komentarza

waldusthecyc czlowieku zejdz na ziemie, twoje opowiadanie to jakbym trailer widzial, lub tez amerykanski film... moze my gramy w inne gry ? Pojedynek czolg vs odrzutowiec - ok, na jednej mapie sa to mozliwe, ze sie spotkaja :D , ale taka akcje co Ty opisales to mozna opisywac 12-sto latkowi w MM przy polce z gra, aby ruszyc jego wyobraznie... Akcje na "hurra" typu 4 w smiglowcu... jak noob nie rozbije samolotu odrazu to i tak w polowie drogi wiekoszc wyskakuje na super spadochronach, opisujesz akcje chyba z wersji pecetowej gdzie gra 32/48 graczy... bo sorry Kaspian - 2 mysliwce, 2 czolgi, nie wiem ile jeepow i smiglowiec... wiec w samych samolotach i czolgach jest 8 graczy... no i tych 4 pozostalych wlasnie robia takie akcje jak opisales... pfff, sorry ale w pewnych kwestiach masz racje, ale tutaj CIe ponioslo.

 

Co do kotletow to tak... bo w tym momencie bardzo ciezko zrobic cos innowacyjnego... wazne aby odgrzany kotlet byl dobrze podany... odgrzany nie zawsze musi byc zepsuty...

Edytowane przez gnom
Odnośnik do komentarza

Hehe , stertylne tekstury ok ale puste ulice w CODzie ?? Ty chyba mało grałeś w COD, rozumiem że bronisz BF3 ale z tym porównaniem to Ty pojechałeś. Mapy w CODzie jesli chodzi o szczegółowośc i ich "zaśmiecenie" są jednym z najlepszych w grach FPS. Nigdzie nie znajdziesz kopiuj/wklej na jednej mapie tak jak w BF. Zgadzam się z Gnomem, że wykonanie map w BF jest biedne, puste i "posprzątane"

Bo cały CoD to jedno wielkie "kopiuj/wklej", w MW2 jest maaaasa budynków z CoD4 :D Już pomijam dźwięki i całą resztę przeklejaną z części na część.

 

ale ja pisałem dokłądnie kopiuj/wklej na jednej mapie a że cała gra jest taka sama to wiem :) Jeśli jest sprawdzona to lepiej nie zmieniać. To samo napisali w Uncharted bo 3 raz to samo no ok ale to samo daje nadal wiele przyjemności więc dlaczego nie ? Tylko EA mają sprawdzone marki od lat BF czy NFS ciągle, co rok kombinuje co tu nowego dodać i zrobić i dupa wychodzi z tego.

 

Ja też nie znoszę przenoszenia czegoś z poprzedniej części, najbardziej drażnią mnie ikony, hud i dźwięki - w każdej części to samo (moze małe zmiany) i to dotyczy CODów jak i BF3 - te ich neonowe jaskrawy hud - co to jest, wesoła miasteczko ?? To ma być realistyczne ??... a jak ja słysze ten alarm mcomów to agresja we mnie wzrasta momentalnie, tym bardziej że ani to fajny dźwięk dla ucha i odrazu przypomina mi się nie udane BC ;)

Edytowane przez LiSoQuan
Odnośnik do komentarza

waldusthecyc czlowieku zejdz na ziemie,moze my gramy w inne gry ?

 

chyba tak, jak gram z ekipą nic z w/w akcji się nie zdaża - z 12 osób w drużynie gramy w ośmiu i nie mamy tak, że "zaraz się noob rozbije albo wyskoczy ze spadochronem". po tym co piszesz to zdecydowanie gramy w inne gry :(

 

@Lisu - jeżeli COD ma najbardziej zaśmiecone i pieczołowicie wykonane mapy, to nasza dyskusja jest bez sensu, bo rozmijamy się w obiektywnych oczywistych oczywistościach, bo tak nie jest. Już KZ2 bił na głowę całego CODa, podejrzewam, że w kwestii śmieci i szału na mapie MW3 dalej Killzone'owi do pięt nie dorośnie. BF3 cierpi na problem poprzedniczki - słabe wnętrza, ale syf, tynk, cegły, walenie się ścian, części czołgów, wraki pojazdów to BF3. face it

 

ja nie bronię singla BF3, który moim zdaniem jest skopany. Bronię świetnego multi, które (obecnie) nie ma sobie równych. Bo w co tak naprawdę zagrasz innego? Akcję którą przytoczyłem zrobiłem z ekipą przedwczoraj, dodam, że żaden z nas nie ma 12 lat. może zmontuj sobie ekipę bo jako random to się nie dziwię, że się tak irytujesz (podobnie jak @Litwin).

 

Panowie zdajcie sobie sprawę, czy chcecie czy nie, nie ma w co teraz pograć multi FPS. KZ3 to śmiech na sali, BC2 pusto albo mecze lvl50 contra nooby. Z ciekawych pozycji zostaje BF1943.

 

oczywiście, że sobie obiecywałem i te obietnice w wielu aspektach spełniono. nie obiecywałem sobie ultra nowości (tak jak napisał @Adi - patrząc na Twoje wymagania to nie świeżego FPSa od 10 lat). Ja wiem, że modnie jest narzekać że BF3 to kupa, a U3 to odtwórczość, ale bez jaj

Edytowane przez waldusthecyc
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

@Lisu - jeżeli COD ma najbardziej zaśmiecone i pieczołowicie wykonane mapy, to nasza dyskusja jest bez sensu, bo rozmijamy się w obiektywnych oczywistych oczywistościach, bo tak nie jest.

 

 

No faktycznie nie mamy o czym dyskutować jesli dla Ciebie mapy są bardziej szczegółowo wykonane w BF3 niż w CODzie a jeśli chodzi o Killzona to fakt, tam też rewelacyjne są mapy , nie pomyślałem o tej grze. BF kryje się ze swoimi mapami w porównaniu z w/w grami.

 

Gameplay to kwestia gustu wiec jeśli Tobie sie gra dobrze z BF3 to super, graj dalej, ja też gram ale wydaje mi się że nowy - stary COD znowu mnie bardziej przyciągnie. I właśnie dlatego jestem tak bardzo zawiedziony BF3 bo miałem nadzieje że mnie wciągnie jak kiedyś BFy na PC i jak póżniej COD4 (bo same CODy też już są nudne powoli) ale tak się nie stało i znowu prawdopodobnie pozostanie mi MW3... nadzieja rośnie znowu dla Ghost Recon albo Rainbow Six

 

 

 

Panowie zdajcie sobie sprawę, czy chcecie czy nie, nie ma w co teraz pograć multi FPS. KZ3 to śmiech na sali, BC2 pusto albo mecze lvl50 contra nooby. Z ciekawych pozycji zostaje BF1943.

 

Co to za wogóle tekst ?? Walduś rzekł i tak ma być (po samym nicku już na poważnie nie można brać tego co piszesz ;) )

Panie zdaj sobie sprawę że Killzone3 czy inne gry sa dla Ciebie śmiechem to nie oznacza że dla innych też no i zapomniałeś o COD (specjalnie?), który ma wiecej ludzi online nadal niż BF3. Nie wciskaj nam swoich poglądów. Dla wielu po premierze to BF3 stał się śmiechem na sali i mają do tego prawo jak TY masz prawo do cieszenia się BF3.

Edytowane przez LiSoQuan
Odnośnik do komentarza

Oj Litwin, to nie ja pisałem o kotletach (tylko Gnom), poczytaj jeszcze raz :) i nie nie neguje COD bo sam przyznałem Adiemu racje że jest to cała gra kopiuj wklej i powoli mnie nudzi ta cała seria.

 

Cały czas zaznaczam że BF3 jest dobra grą i fajnie się gra mimo wielu tych błedów ale własnie te błedy powoduja że nie jest to gra rewelacyjna i nie lepsza od każdej innej serii na konsole, którą taka miała być - to jest moje zdanie. Dla innych jest the best dla innych nie. Nie strzelam takimi tekstami:

"Panowie uświadomcie sobie że multi BF3 to śmiech na sali"

Edytowane przez LiSoQuan
Odnośnik do komentarza

Zagrałem kolejne 2 meczyki w trybie RUSH i stwierdzam, że samemu się nie da nic ugrać. Cały czas próbowałem grać objective, podkładać ładunki, ale co z tego jak udało mi się podłożyć pakę i wybić kilku kolesi jak zaraz się respili, przybiegali i robili mi butt rape, skoro byłem sam. Zero wsparcia teamu, nic. Gra z paką musi być rewelacyjna, samemu też daje fun, ale cięzko trafić na team, z którym bez komunikacji da radę coś ugrać

Odnośnik do komentarza

Panowie zdajcie sobie sprawę, czy chcecie czy nie, nie ma w co teraz pograć multi FPS. KZ3 to śmiech na sali, BC2 pusto albo mecze lvl50 contra nooby. Z ciekawych pozycji zostaje BF1943.

 

Co to za wogóle tekst ?? Walduś rzekł i tak ma być (po samym nicku już na poważnie nie można brać tego co piszesz ;) )

 

no dobra poniosło mnie :D przyznaję, że parę osób jeszcze w KZ gra. Aczkolwiek dalej uważam, że mapy - ich rozległość, ciekawe wykonanie pod kątem architektury, wielowątkowość (tam jest skąd atakować na róóóżne sposoby) przewyższają te z CODa. COD to takie pudełka wypełnione w środku przedmiotami. Sterylnymi na dodatek

 

Co oczywiście nie zmienia faktu, że CODa kupię, bo pewnie będzie świetny singiel a trochę multi ciupnę. Jednak jestem w stanie wymienić wiele wad obecnie panujących nam gier FPS, a przypadku multi BF3 jedyny poważny minus to grafika (wspomniane tekstury). Gameplay, wyważone bronie, wielość broni i dodatków do nich oraz mocne "zazębianie się" klas a do tego pojazdy: całość powoduje, że IMHO ciężko będzie komuś to przebić ot co.

Odnośnik do komentarza

Oj Litwin, to nie ja pisałem o kotletach (tylko Gnom), poczytaj jeszcze raz :) i nie nie neguje COD bo sam przyznałem Adiemu racje że jest to cała gra kopiuj wklej i powoli mnie nudzi ta cała seria.

 

Cały czas zaznaczam że BF3 jest dobra grą i fajnie się gra mimo wielu tych błedów ale własnie te błedy powoduja że nie jest to gra rewelacyjna i nie lepsza od każdej innej serii na konsole, którą taka miała być - to jest moje zdanie. Dla innych jest the best dla innych nie. Nie strzelam takimi tekstami:

"Panowie uświadomcie sobie że multi BF3 to śmiech na sali"

Dlatego napisałem ze nie negujesz faktu że BF3 jest odgrzewanym kotletem :P

Odnośnik do komentarza

Panowie zdajcie sobie sprawę, czy chcecie czy nie, nie ma w co teraz pograć multi FPS. KZ3 to śmiech na sali, BC2 pusto albo mecze lvl50 contra nooby. Z ciekawych pozycji zostaje BF1943.

 

Co to za wogóle tekst ?? Walduś rzekł i tak ma być (po samym nicku już na poważnie nie można brać tego co piszesz ;) )

 

no dobra poniosło mnie :D przyznaję, że parę osób jeszcze w KZ gra. Aczkolwiek dalej uważam, że mapy - ich rozległość, ciekawe wykonanie pod kątem architektury, wielowątkowość (tam jest skąd atakować na róóóżne sposoby) przewyższają te z CODa. COD to takie pudełka wypełnione w środku przedmiotami. Sterylnymi na dodatek

 

Co oczywiście nie zmienia faktu, że CODa kupię, bo pewnie będzie świetny singiel a trochę multi ciupnę. Jednak jestem w stanie wymienić wiele wad obecnie panujących nam gier FPS, a przypadku multi BF3 jedyny poważny minus to grafika (wspomniane tekstury). Gameplay, wyważone bronie, wielość broni i dodatków do nich oraz mocne "zazębianie się" klas a do tego pojazdy: całość powoduje, że IMHO ciężko będzie komuś to przebić ot co.

 

Ja cały czas mówię o błędach technicznych i w każdej grze są wady także i w CODzie

 

To co piszesz o mapach tym razem to prawda, wcześniej rozmawialiśmy o elementach otoczenia które maja na celu tylko upiększać i moim zdaniem w COD są lepiej wykonane. Wykonanie map od strony gameplayu to już inna sprawa. Każda gra ma takie mapy, które pasują do stylu gry wiec w CODzie nie potrzeba dużych otwartych map bo nie ma pojazdów itp.

 

Określiłeś dlaczego według Ciebie BF3 jest dobrą grą i nawet najlepszą w multi i ok, wierzę Ci mimo że ja mam obawy że szybko mi się znudzi tak jak było z seria BC, nie wiem dlaczego ale nie ma nic w BF na konsole co by mnie trzymało na dłużej, jest fajnie ale nudnawo. Dodatki które możemy odblokować też mnie za bardzo nie kręcą więc i nie mam ciśnienia aby levelować itp.

Cały element, który odróżnia BF od innych FPS czyli pojazdy jakos mnie nie ruszają i wole grać piechotą dlatego lubie TDM i co jest super w BF3 to faktycznie bardziej realistyczna wymiana ognia między stronami niż w COD, który się zamienił w UT :)

 

Wracając do pojazdów to dla mnie bardziej interesująco to wyglądało w Homefroncie dlatego mam duże nadzieję dla H2.

Edytowane przez LiSoQuan
Odnośnik do komentarza

waldusthecyc czlowieku zejdz na ziemie, twoje opowiadanie to jakbym trailer widzial, lub tez amerykanski film... moze my gramy w inne gry ? Pojedynek czolg vs odrzutowiec - ok, na jednej mapie sa to mozliwe, ze sie spotkaja :D , ale taka akcje co Ty opisales to mozna opisywac 12-sto latkowi w MM przy polce z gra, aby ruszyc jego wyobraznie... Akcje na "hurra" typu 4 w smiglowcu... jak noob nie rozbije samolotu odrazu to i tak w polowie drogi wiekoszc wyskakuje na super spadochronach, opisujesz akcje chyba z wersji pecetowej gdzie gra 32/48 graczy... bo sorry Kaspian - 2 mysliwce, 2 czolgi, nie wiem ile jeepow i smiglowiec... wiec w samych samolotach i czolgach jest 8 graczy... no i tych 4 pozostalych wlasnie robia takie akcje jak opisales... pfff, sorry ale w pewnych kwestiach masz racje, ale tutaj CIe ponioslo.

 

Co do kotletow to tak... bo w tym momencie bardzo ciezko zrobic cos innowacyjnego... wazne aby odgrzany kotlet byl dobrze podany... odgrzany nie zawsze musi byc zepsuty...

caspian border

2 jety - 2 osoby

1 havok - 2 osoby

1 samochodzik - 3 osoby

2x czolg - 2x 3 osoby -> 6

suma 6+2+2+3 = 13

jest miejsce dla kazdego ;) To na PC musza walczyc o pojazdy

przyklad Charq

2x czolg - 6 (4)

2x pojazd - 6

heli -2

2x jety 2

suma 16(14) wiec pojazdów jest dla kazdego, ale ludzie uciekaja siedzac samemu to inna sprawa

Odnośnik do komentarza

@Lisoquan, skoro nie masz pociągu do BF'a oznacza to tylko i wyłącznie, że jesteś graczem typowo arcadowym, bez zacięcia taktycznego :)

 

 

No i sie mylisz, krecą mnie takie gry jak Operation Flashpoint (pc) czy American Army... miałem krótką historię z tymi grami i szczególnie z AA - przestałem bo mój laptop już nie dał rady z nową wersją hehe.

 

Uwielbiam grę taktyczną bo nie jestem dobry w typowo arcade, nie mam refleksu i celności ale to nie zmienia faktu że wyjątkowo BF na konsolę mnie nudzą, to samo było z MOHem wiec może ten styl który obrali w DICe mnie nudzi ?? Kilka lat grałem w BFy na PC więc to nie to co piszesz. Sam nie mogę dokładnie powiedzieć co mnie nudzi w tej grze.

Edytowane przez LiSoQuan
Odnośnik do komentarza

Mam pytania do osób, które kupiły BF3 w UK (sklepy Amazon, Zavvi albo The Hut):

1. online-pass wchodzi na polskim koncie PSN? Z Gridem były cyrki i trzeba było zakładać konto na UK,

2. czy gra ma język polski?

 

Dziękuję z góry dobrym ludziom za udzielenie odpowiedzi.

Edytowane przez Kris77
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...