Skocz do zawartości

Battlefield 3 - single player i ogółem


jarken

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, że to buractwo ale za to reakcje śmieszne:

 

http://www.youtube.com/watch?v=HGztGJcYVUk&feature=player_embedded

Faktycznie debilizm.Ale to chyba do online bardziej

 

Przeszedłem singla na wysokim,trudny,wku.rwiajacy(dzisiaj LAV25 mnei rozjechał w "Między młotem a Kowadłem"),mnóstwo błędów,słabe tekstury a raczej ich brak(np.przy załamywaniu się fal w"Kadarov")ale fabuła super i daje do myślenia.

 

Napisy końcowe lecą mi od 5 minut,żeby tak do gry się przyłożyli.

Edytowane przez Litwin25
Odnośnik do komentarza

Na PC to masz nawet BF3 w 3D. Ps3 to ograniczona platforma, jednka wiem ze w KZ3 obsluguje 7.1. Na okladcze z tylu jest tylko info dolby surround,a w necie nic nie moge znalezc. Zreszta, czy to 7.1 a 5.1 to jakas spora roznica? Audiofilem nie jestem, jakby co. :)

 

Ps. 25 mln pkt za max range (100 ranga z orzelkiem pulkownika), jezuuu! Nie bedzie tak latwo jakw BFBC2. :)

Odnośnik do komentarza

Na PC to masz nawet BF3 w 3D. Ps3 to ograniczona platforma, jednka wiem ze w KZ3 obsluguje 7.1. Na okladcze z tylu jest tylko info dolby surround,a w necie nic nie moge znalezc. Zreszta, czy to 7.1 a 5.1 to jakas spora roznica? Audiofilem nie jestem, jakby co. :)

 

Ps. 25 mln pkt za max range (100 ranga z orzelkiem pulkownika), jezuuu! Nie bedzie tak latwo jakw BFBC2. :)

Różnica jest. Nie musisz być audiofilem. Przestrzeń w pokoju/salonie jest lepiej wypełniona dźwiękiem.

Odnośnik do komentarza

Gdyby róznica między 7.1 a 5.1 była znacząca to 7.1 lub więcej było by standardem a tak nie jest. 7.1 jest od wielu wielu lat ale mało kto go używa... tylko w niektórych grach dla bajeru bo uzyskanie przestrzennego dźwięku 360stopni uzyskuję sie już za pomocą 5 lub nawet tylko 4 (nie licząc przedniego środkowego, który wykorzystywane jest przeważnie do dialogów itp.). Jakby 7.1 było takie super to mogliby przecież dodać jeszcze środkowy tylni ale nie ma potrzeby bo dwa głośniki tworzą dźwięk albo dokładnie złudzenie dźwięku na całej długości pomiędzy nimi.

Edytowane przez LiSoQuan
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Na 2 tak,kiedyś dało rade na 5.

Tzn wiem, że teraz jest mniejsza ilość slotów, ale czy BF nie ma jakiegoś kodu do online? Czy jak kupię na 2 konta to będzie się dało grać po sieci z obu jednocześnie?

I jeszcze jedno. Jest sobie konto z którego już 5 osób ściągało gry. Czy jeśli kupię na nie grę to kto może ją ściągnąć? Aktywowane konto ma 5 osób. Więc pierwsze 2 z tych pięciu czy jak?

Edytowane przez lordpix
Odnośnik do komentarza

pogralem chwile z singla i ciezko powiedziec o nim cos dobrego :/ Mogli chociaz sie postarac i przerywniki zrobic ladne a nie brzydkie jak cala gra :(

Mial ktos taki problem, ze w przerywnikach miedzy misjami z ta lysą pałą nie ma dzwieku ?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...